Liga

Linglong Tire Super liga 19/20

21.07.2019 20:00
Niš
3
0
2
0
19.07.2019 20:00
Beograd
1
2
0
0
20.07.2019 20:00
Užice
2
1
0
1
20.07.2019 18:00
Subotica
2
1
0
1
20.07.2019 20:00
Beograd
1
0
1
0
20.07.2019 20:00
Bačka Palanka
3
1
0
0
21.07.2019 18:00
Inđija
0
1
0
1
20.07.2019 20:00
Beograd
2
0
2
0
27.07.2019 18:00
Senta
5
1
3
0
27.07.2019 20:00
Beograd
2
0
1
0
27.07.2019 20:00
Bačka Palanka
2
2
0
0
27.07.2019 20:00
Šabac
2
2
0
1
27.07.2019 20:00
Surdulica
4
0
2
0
28.08.2019 20:00
Beograd
2
3
2
1
28.07.2019 20:00
Kruševac
0
2
0
0
25.09.2019 17:00
Ivanjica
0
2
0
1
03.08.2019 20:00
Niš
2
1
2
1
25.09.2019 19:00
Beograd
1
3
1
2
02.08.2019 20:00
Užice
1
1
0
1
04.08.2019 20:00
Beograd
1
0
1
0
04.08.2019 20:00
Subotica
1
2
1
1
03.08.2019 17:00
Inđija
1
0
0
0
04.08.2019 20:00
Beograd
4
0
2
0
03.08.2019 20:00
Novi Sad
5
0
3
0
10.08.2019 17:00
Senta
1
0
0
0
10.08.2019 20:00
Niš
2
1
1
0
09.08.2019 20:00
Beograd
2
0
2
0
11.08.2019 20:00
Novi Sad
0
1
0
1
11.08.2019 20:00
Surdulica
0
4
0
3
11.08.2019 19:00
Kruševac
2
2
2
1
10.08.2019 20:00
Ivanjica
3
1
1
0
10.08.2019 20:00
Beograd
1
0
0
0
17.08.2019 20:00
Beograd
2
1
1
0
16.08.2019 20:00
Beograd
2
1
2
1
17.08.2019 20:00
Lučani
1
1
1
1
17.08.2019 20:00
Subotica
2
3
1
1
18.08.2019 20:00
Novi Sad
2
2
0
0
17.08.2019 17:00
Inđija
2
1
1
1
18.08.2019 20:00
Šabac
0
1
0
0
18.08.2019 19:00
Beograd
3
0
1
0
15.12.2019 13:00
Surdulica
1
2
0
1
24.08.2019 20:00
Beograd
2
0
1
0
25.08.2019 20:00
Senta
2
0
2
0
24.08.2019 20:00
Novi Sad
0
1
0
1
15.12.2019 15:00
Beograd
3
1
1
1
25.08.2019 18:30
Niš
2
1
0
0
24.08.2019 20:00
Beograd
2
0
1
0
24.08.2019 20:00
Ivanjica
2
2
1
0
01.09.2019 20:00
Kruševac
4
0
1
0
31.08.2019 20:00
Subotica
2
1
1
1
01.09.2019 20:00
Beograd
1
0
0
0
31.08.2019 20:00
Šabac
1
1
1
0
31.08.2019 18:45
Novi Sad
1
2
1
1
01.09.2019 20:00
Beograd
1
1
1
1
01.09.2019 17:00
Inđija
1
2
1
1
01.09.2019 20:00
Lučani
3
3
1
1
14.09.2019 19:00
Ivanjica
3
0
1
0
14.09.2019 20:30
Novi Sad
0
3
0
0
14.09.2019 18:00
Beograd
2
1
0
1
13.09.2019 18:00
Niš
1
2
1
1
14.09.2019 20:00
Beograd
2
2
0
1
14.09.2019 19:00
Surdulica
1
4
1
2
15.09.2019 19:00
Senta
0
0
0
0
15.09.2019 19:00
Lučani
2
0
1
0
21.09.2019 18:00
Subotica
1
0
0
0
21.09.2019 18:00
Beograd
0
1
0
0
21.09.2019 20:00
Novi Sad
1
2
0
0
21.09.2019 16:00
Inđija
0
1
0
1
22.09.2019 18:00
Beograd
2
0
0
0
21.09.2019 20:00
Šabac
0
1
0
0
21.09.2019 18:00
Beograd
1
0
0
0
21.09.2019 18:00
Kruševac
1
3
0
2
30.09.2019 18:00
Ivanjica
0
0
0
0
29.09.2019 18:00
Senta
2
0
1
0
29.09.2019 18:00
Novi Sad
2
0
1
0
28.09.2019 19:00
Beograd
3
1
3
0
28.09.2019 15:00
Niš
1
4
1
2
29.09.2019 20:00
Beograd
4
1
1
0
29.09.2019 18:00
Lučani
1
2
1
1
29.09.2019 20:00
Subotica
0
1
0
0
05.10.2019 18:00
Beograd
1
1
0
1
06.10.2019 15:00
Inđija
0
2
0
1
06.10.2019 16:00
Kruševac
0
1
0
0
04.10.2019 18:00
Novi Sad
2
0
2
0
05.10.2019 18:00
Surdulica
1
0
0
0
06.10.2019 18:00
Beograd
1
2
0
1
05.10.2019 18:00
Šabac
0
1
0
0
05.10.2019 18:00
Beograd
2
0
1
0
19.10.2019 18:00
Niš
4
1
3
0
18.10.2019 18:00
Beograd
0
0
0
0
18.10.2019 20:00
Beograd
3
1
2
0
19.10.2019 18:00
Novi Sad
2
1
2
1
19.10.2019 18:00
Beograd
2
0
1
0
19.10.2019 18:00
Subotica
3
0
2
0
19.10.2019 15:00
Lučani
1
0
0
0
19.10.2019 18:00
Ivanjica
3
2
1
2
27.10.2019 18:00
Senta
1
1
1
1
26.10.2019 18:00
Šabac
0
1
0
1
26.10.2019 15:30
Surdulica
0
5
0
3
27.10.2019 13:00
Inđija
1
3
0
0
25.10.2019 18:00
Kruševac
1
1
0
0
26.10.2019 18:00
Beograd
1
2
0
0
27.10.2019 16:00
Beograd
4
0
3
0
26.10.2019 18:00
Novi Sad
2
2
2
1
30.10.2019 15:30
Beograd
2
1
1
0
30.10.2019 18:00
Subotica
3
1
2
1
30.10.2019 18:00
Lučani
0
1
0
0
30.10.2019 18:00
Beograd
2
1
0
0
30.10.2019 18:00
Beograd
3
1
2
0
30.10.2019 18:00
Ivanjica
1
0
1
0
30.10.2019 18:00
Novi Sad
1
0
1
0
30.10.2019 15:30
Niš
0
2
0
1
02.11.2019 14:00
Beograd
4
0
2
0
03.11.2019 15:00
Šabac
0
0
0
0
03.11.2019 15:00
Kruševac
0
1
0
1
03.11.2019 15:00
Beograd
0
0
0
0
03.11.2019 13:00
Inđija
2
3
0
1
03.11.2019 15:00
Surdulica
2
2
0
0
03.11.2019 15:00
Senta
2
0
0
0
02.11.2019 16:00
Novi Sad
0
2
0
0
09.11.2019 16:00
Kruševac
3
1
0
0
10.11.2019 14:30
Ivanjica
1
1
1
0
14.12.2019 14:00
Novi Sad
1
1
0
1
09.11.2019 16:00
Surdulica
0
1
0
1
09.11.2019 16:00
Beograd
2
0
2
0
09.11.2019 18:00
Šabac
0
1
0
1
10.11.2019 16:30
Beograd
3
0
1
0
10.11.2019 14:30
Senta
2
2
1
1
23.11.2019 16:00
Niš
0
2
0
1
22.11.2019 18:00
Beograd
6
2
4
2
24.11.2019 13:00
Inđija
0
0
0
0
23.11.2019 18:00
Novi Sad
2
1
1
1
23.11.2019 16:00
Beograd
2
0
1
0
24.11.2019 16:00
Subotica
3
1
1
0
23.11.2019 16:00
Lučani
0
3
0
2
23.11.2019 16:00
Beograd
2
0
0
0
30.11.2019 16:00
Kruševac
1
3
1
0
29.11.2019 18:00
Senta
2
2
1
1
30.11.2019 16:00
Beograd
1
2
1
2
30.11.2019 16:00
Ivanjica
0
7
0
2
30.11.2019 18:00
Beograd
2
0
0
0
29.11.2019 16:00
Novi Sad
0
1
0
0
01.12.2019 15:00
Šabac
0
2
0
1
30.11.2019 16:00
Surdulica
3
3
2
3
04.12.2019 15:00
Lučani
0
1
0
0
04.12.2019 17:00
Subotica
4
1
1
1
04.12.2019 17:00
Novi Sad
1
0
0
0
04.12.2019 17:00
Beograd
2
3
2
1
04.12.2019 13:00
Inđija
1
0
1
0
04.12.2019 15:00
Beograd
2
1
0
1
04.12.2019 17:00
Šabac
2
1
2
1
04.12.2019 15:00
Beograd
1
0
0
0
08.12.2019 15:00
Niš
3
0
1
0
08.12.2019 15:00
Novi Sad
2
1
1
0
08.12.2019 15:00
Surdulica
2
0
0
0
08.12.2019 13:30
Beograd
1
2
1
1
08.12.2019 15:00
Senta
2
0
1
0
08.12.2019 15:00
Ivanjica
1
2
1
1
07.12.2019 15:30
Beograd
3
1
2
1
08.12.2019 15:00
Kruševac
2
1
1
0
15.02.2020 14:30
Beograd
0
2
0
2
15.02.2020 16:00
Kruševac
1
1
0
0
15.02.2020 18:00
Šabac
1
0
1
0
16.02.2020 16:00
Beograd
3
0
1
0
15.02.2020 13:00
Inđija
1
1
0
0
15.02.2020 18:00
Novi Sad
1
0
0
0
16.02.2020 16:00
Subotica
1
1
1
1
15.02.2020 16:00
Lučani
2
1
1
0
22.02.2020 16:00
Novi Sad
1
0
0
0
22.02.2020 16:00
Surdulica
2
2
0
0
22.02.2020 16:00
Beograd
2
0
2
0
22.02.2020 18:00
Beograd
2
0
1
0
22.02.2020 16:00
Niš
2
0
0
0
21.02.2020 17:30
Beograd
2
3
2
0
21.02.2020 18:00
Ivanjica
1
2
0
1
22.02.2020 16:00
Senta
1
1
0
0
26.02.2020 18:00
Novi Sad
3
0
1
0
26.02.2020 14:00
Inđija
1
1
1
0
26.02.2020 18:00
Beograd
2
1
2
0
26.02.2020 18:00
Šabac
0
1
0
1
26.02.2020 18:00
Kruševac
0
1
0
0
26.02.2020 13:00
Subotica
3
1
1
0
26.02.2020 18:00
Beograd
1
1
0
0
26.02.2020 18:00
Beograd
3
1
2
0
01.03.2020 16:00
Ivanjica
2
2
1
1
01.03.2020 16:00
Lučani
1
0
0
0
01.03.2020 14:00
Beograd
1
2
1
1
01.03.2020 16:00
Niš
2
1
0
0
01.03.2020 18:00
Beograd
0
0
0
0
01.03.2020 16:00
Novi Sad
1
1
0
0
01.03.2020 16:00
Senta
2
1
1
0
01.03.2020 16:00
Surdulica
1
0
1
0
07.03.2020 16:00
Surdulica
2
0
1
0
07.03.2020 16:00
Šabac
0
3
0
3
07.03.2020 20:00
Beograd
1
0
0
0
08.03.2020 14:00
Inđija
3
0
1
0
07.03.2020 16:00
Kruševac
0
0
0
0
07.03.2020 16:00
Novi Sad
2
1
0
0
06.03.2020 18:00
Beograd
4
1
3
0
07.03.2020 16:00
Beograd
3
4
1
3
14.03.2020 16:00
Ivanjica
2
2
1
1
14.03.2020 16:00
Lučani
2
1
1
1
14.03.2020 15:30
Beograd
1
2
0
0
14.03.2020 16:00
Niš
3
1
1
1
14.03.2020 18:00
Beograd
3
0
1
0
14.03.2020 18:00
Novi Sad
5
0
1
0
14.03.2020 13:30
Senta
2
1
1
1
14.03.2020 16:00
Subotica
0
0
0
0
29.05.2020 17:00
Novi Sad
1
1
1
0
31.05.2020 17:30
Senta
6
1
2
0
30.05.2020 15:00
Surdulica
1
1
0
1
29.05.2020 19:30
Beograd
0
5
0
3
30.05.2020 19:30
Kruševac
1
1
0
0
31.05.2020 19:30
Šabac
0
1
0
0
30.05.2020 17:30
Beograd
4
1
2
1
29.05.2020 15:00
Inđija
1
2
1
1
05.06.2020 18:00
Novi Sad
1
3
0
1
06.06.2020 19:00
Beograd
4
1
2
1
06.06.2020 14:00
Ivanjica
1
3
0
0
06.06.2020 21:00
Beograd
0
1
0
0
06.06.2020 16:30
Subotica
3
2
1
2
07.06.2020 17:00
Lučani
2
1
1
1
05.06.2020 20:00
Beograd
1
0
0
0
07.06.2020 15:00
Niš
4
3
2
2
14.06.2020 19:00
Beograd
4
1
3
0
12.06.2020 18:00
Novi Sad
2
2
1
1
14.06.2020 16:30
Senta
2
1
2
0
13.06.2020 20:00
Surdulica
2
4
1
1
12.06.2020 20:00
Beograd
0
2
0
0
13.06.2020 18:00
Kruševac
1
0
1
0
13.06.2020 16:00
Šabac
1
4
0
2
14.06.2020 14:00
Inđija
2
0
1
0
18.06.2020 21:00
Beograd
1
1
1
0
20.06.2020 14:30
Ivanjica
5
0
2
0
19.06.2020 19:00
Novi Sad
1
0
1
0
20.06.2020 16:30
Beograd
3
1
1
1
19.06.2020 16:30
Subotica
0
2
0
1
20.06.2020 19:15
Beograd
2
1
2
1
19.06.2020 21:00
Niš
3
1
3
1
18.06.2020 19:00
Lučani
2
0
0
0
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA30253268185078
2.PARTIZAN30204669254464
3.VOJVODINA30195647272062
4.TSC30178559342559
5.RADNIČKI301641051371452
6.ČUKARIČKI DOO3015694236651
7.SPARTAK30144124648-246
8.FK VOŽDOVAC30136114541445
9.MLADOST30134133140-943
10.NAPREDAK3096153341-833
11.RADNIK3087153450-1631
12.PROLETER3079143042-1230
13.JAVOR MATIS30610144362-1928
14.INĐIJA3074192648-2225
15.RAD3043232363-4015
16.MAČVA3027211853-3513
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

16 golova

Vladimir Silađi (TSC) Nikola Petković (JAVOR MATIS) Nenad Lukić (TSC)

15 golova

Stefan Mihajlović (RADNIČKI)

13 golova

El Fardu Ben Mohamed (CRVENA ZVEZDA)

12 golova

Bojan Matić (PARTIZAN) Sadiq Umar (PARTIZAN) Nikola Čumić (RADNIČKI)

10 golova

Sejdouba Soumah (PARTIZAN)

9 golova

Slobodan Tedić (ČUKARIČKI DOO) Đuro Zec (TSC) Nemanja Nikolić (SPARTAK) Luka Stojanović (ČUKARIČKI DOO)

8 golova

Milan Makarić (RADNIK) Bibars Natcho (PARTIZAN) Stefan Denković (SPARTAK)

7 golova

Marko Docić (ČUKARIČKI DOO) Filip Stevanović (PARTIZAN) Milan Pavkov (CRVENA ZVEZDA) Milan Bojović (MLADOST) Nemanja Nikolić (FK VOŽDOVAC) Ievgen Pavlov (RADNIK) Andrija Kaluđerović (RAD) Nermin Haskić (RADNIČKI)

6 golova

Janko Tumbasević (TSC) Miroslav Bjeloš (NAPREDAK) Aleksa Vukanović (CRVENA ZVEZDA) Milan Mirosavljev (PROLETER) Lazar TufegdŽić (SPARTAK) Dejan Milićević (TSC) Miljan Vukadinović (VOJVODINA) Igor Ivanović (NAPREDAK)

5 golova

Petar Bojić (VOJVODINA) Nikola Srećković (SPARTAK) Miloš Adamović (MAČVA) Zoran Tošić (PARTIZAN) Miloš Stojčev (FK VOŽDOVAC) Alen Mašović (FK VOŽDOVAC) Nemanja Obradović (SPARTAK) Siniša Babić (PROLETER) Antonio Manuel Fernandes Mendes (CRVENA ZVEZDA) Lazar Marković (PARTIZAN) Predrag Pavlović (MLADOST)

4 gola

Nenad Gavrić (NAPREDAK) Erik Jirka (RADNIČKI) Momčilo Mrkaić (VOJVODINA) Marko Dević (FK VOŽDOVAC) Dejan Zukić (VOJVODINA) Takuma Asano (PARTIZAN) Mateo Ezequiel García (CRVENA ZVEZDA) Vladimir Radivojević (MLADOST) Eliomar Correia Silva (MLADOST) Stefan Šapić (ČUKARIČKI DOO) Milan Marčić (SPARTAK)

3 gola

Eze Vincent Okeuhie (VOJVODINA) Lazar Zličić (FK VOŽDOVAC) Stefan Purtić (INĐIJA) Srđan Babić (CRVENA ZVEZDA) Brana Ilić (INĐIJA) Lazar Jovanović (MLADOST) Aleksandar Jevtić (FK VOŽDOVAC) Nikola Kuveljić (JAVOR MATIS) Zoran Danoski (RADNIK) Branislav Tomić (INĐIJA) Nebojša Bastajić (INĐIJA) Saša Tomanović (TSC) Đorđe Ivanović (PARTIZAN) Marko Marin (CRVENA ZVEZDA) Ognjen Đuričin (VOJVODINA) Milutin Vidosavljević (ČUKARIČKI DOO) Ivan Rogač (JAVOR MATIS) Branislav Jovanović (PROLETER) Boban Georgiev (RADNIK) Milan Perendija (RAD) Veljko Simić (CRVENA ZVEZDA) Miodrag Gemović (VOJVODINA) Jovan Nišić (FK VOŽDOVAC) Marko Gjorgjievski (FK VOŽDOVAC) Lazar Đorđević (RADNIČKI) Miloš Šatara (MLADOST)

2 gola

Stefan Šormaz (SPARTAK) Vladan Milosavljev (INĐIJA) Aranđel Stojković (VOJVODINA) Anes Rušević (PROLETER) Bojan Bojić (RADNIK) Veljko Trifunović (RAD) Veljko Birmančević (ČUKARIČKI DOO) Ibrahima Ndiaje (ČUKARIČKI DOO) Petar Gigić (MAČVA) Nikola Drinčić (VOJVODINA) Vladimir Otašević (SPARTAK) Mihajlo Nešković (VOJVODINA) Filip Božić (MAČVA) Ognjen Krasić (INĐIJA) Ognjen Ožegović (PARTIZAN) Aleksandar Stanisavljević (FK VOŽDOVAC) Branislav Marković (MAČVA) Milan Jevtović (CRVENA ZVEZDA) Marko Gobeljić (CRVENA ZVEZDA) Mirko Ivanić (CRVENA ZVEZDA) Vladan Vidaković (SPARTAK) Filip Pavišić (JAVOR MATIS) Asmir Kajević (ČUKARIČKI DOO) Stefan Hajdin (FK VOŽDOVAC) Nemanja Miletić (PARTIZAN) Filip Kasalica (RAD) Bogdan Stamenković (RADNIK) Miloš Vulić (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Tomić (RADNIK) Miroslav Maričić (JAVOR MATIS) Nenad Sević (JAVOR MATIS) Vanja Zvekanov (JAVOR MATIS) Uglješa Radinović (PROLETER) Dino Dolmagić (JAVOR MATIS) Srđan Dimitrov (INĐIJA) David Dunđerski (SPARTAK) Nemanja Milunović (CRVENA ZVEZDA) ALIJA KRNIĆ (JAVOR MATIS) Nemanja Čović (VOJVODINA) Miloš Degenek (CRVENA ZVEZDA) Srđan Grabež (TSC) Riota Noma (RADNIČKI) Đorđe Babić (MLADOST) Aleksandar Šćekić (PARTIZAN) Dušan Joković (PROLETER) Aleksa Pejić (PROLETER) Miloš Trifunović (RAD)

1 gol

Uroš Stamenić (PROLETER) Ranko Veselinović (VOJVODINA) Strahinja Pavlović (PARTIZAN) Marko Mijailović (MAČVA) Veljko Batrović (RADNIČKI) Canas Ruiz-Herera Jose Alberto (CRVENA ZVEZDA) Justas Lasickas (FK VOŽDOVAC) Boris Varga (TSC) Dragan Stoisavljević (FK VOŽDOVAC) Aleksandar Stevanović (MAČVA) Branko Riznić (RAD) Nikola Stevanović (RADNIČKI) Nenad Jovanović (MAČVA) Milan Spremo (NAPREDAK) Miloš Šaka (RAD) Luka Mićić (RADNIK) Darko Bjedov (RAD) Aleksa Janković (FK VOŽDOVAC) Jander Ribeiro Santana (CRVENA ZVEZDA) Mladen Devetak (VOJVODINA) Goran Antonić (TSC) Damjan Krajišnik (MLADOST) Vuk Mitošević (RADNIK) Luka Čermelj (INĐIJA) Bojan Ostojić (PARTIZAN) Luka Luković (JAVOR MATIS) Predrag Đorđević (RADNIK) Branimir Jočić (SPARTAK) Goran Smiljanić (RAD) Marko Nikolić (RAD) Marko Pavićević (NAPREDAK) Andrija Radulović (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Vučić (FK VOŽDOVAC) Luka Bijelović (SPARTAK) Milan Jagodić (RAD) Mihajlo Banjac (INĐIJA) Igor Zlatanović (RADNIK) Obiroa Odita (MLADOST) Marko Jevremović (JAVOR MATIS) Aleksandar Andrejević (PROLETER) Marko Kolaković (JAVOR MATIS) Srđan Šćepanović (PROLETER) Stefan Čolović (PROLETER) Andrej Ilić (NAPREDAK) Ivan Obrovac (MLADOST) Lazar Marjanović (PROLETER) Miloš Zukanović (MAČVA) Nemanja Kojić (NAPREDAK) Veljko Nikolić (CRVENA ZVEZDA) Vasilije Janjić (INĐIJA) Borko Duronjić (TSC) David Šinković (TSC) Filip Jović (RADNIK) Nemanja Tekijaški (SPARTAK) Damjan Gojkov (SPARTAK) Miloš Mijić (NAPREDAK) Nemanja Vidić (INĐIJA) Uroš Vitas (PARTIZAN) Nikola Ašćerić (MAČVA) Stefan Kovač (ČUKARIČKI DOO) Željko Gavrić (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Bosančić (INĐIJA) Radovan Pankov (CRVENA ZVEZDA) Mirko Topić (VOJVODINA) Richmond Boakje-Jiadom (CRVENA ZVEZDA) Stefan Mitrović (RADNIČKI) Runze HAO (RADNIČKI) Luka Radivojević (JAVOR MATIS) Miloš Ožegović (NAPREDAK) Aleksandar Busnić (RAD) Dilan Andres Ortiz Aragon (ČUKARIČKI DOO) Filip Rajevac (INĐIJA) Ivan Ostojić (RADNIČKI) Milan Gajić (CRVENA ZVEZDA) Branko Mihajlović (MAČVA) Saša Zdjelar (PARTIZAN) Nedeljko Piščević (JAVOR MATIS) Filip Stanisavljević (RADNIK) Nikola Eskić (NAPREDAK) Marko Mrkić (NAPREDAK) Ivan Milosavljević (FK VOŽDOVAC) Saša Varga (JAVOR MATIS) Miroslav Marković (INĐIJA) Leandro Climaco Pinro (PROLETER) Njegoš Petrović (CRVENA ZVEZDA) Branko Jovičić (CRVENA ZVEZDA) Rajko Brežančić (PARTIZAN) Milorad Balabanović (PROLETER) Slobodan Novaković (PROLETER) Slobodan Urošević (PARTIZAN) Dušan Pantelić (RADNIČKI) Mihailo Jovanović (INĐIJA) Miroslav Bogosavac (ČUKARIČKI DOO)