Лига

Linglong Тire Супер лига 19/20

11.04.2020
Ивањица
/
/
/
/
11.04.2020
Нови Сад
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Суботица
/
/
/
/
11.04.2020
Лучани
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Ниш
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
21.07.2019 20:00
Ниш
3
0
2
0
19.07.2019 20:00
Београд
1
2
0
0
20.07.2019 20:00
Ужице
2
1
0
1
20.07.2019 18:00
Суботица
2
1
0
1
20.07.2019 20:00
Београд
1
0
1
0
20.07.2019 20:00
Бачка Паланка
3
1
0
0
21.07.2019 18:00
Инђија
0
1
0
1
20.07.2019 20:00
Београд
2
0
2
0
27.07.2019 18:00
Сента
5
1
3
0
27.07.2019 20:00
Београд
2
0
1
0
27.07.2019 20:00
Бачка Паланка
2
2
0
0
27.07.2019 20:00
Шабац
2
2
0
1
27.07.2019 20:00
Сурдулица
4
0
2
0
28.08.2019 20:00
Београд
2
3
2
1
28.07.2019 20:00
Крушевац
0
2
0
0
25.09.2019 17:00
Ивањица
0
2
0
1
03.08.2019 20:00
Ниш
2
1
2
1
25.09.2019 19:00
Београд
1
3
1
2
02.08.2019 20:00
Ужице
1
1
0
1
04.08.2019 20:00
Београд
1
0
1
0
04.08.2019 20:00
Суботица
1
2
1
1
03.08.2019 17:00
Инђија
1
0
0
0
04.08.2019 20:00
Београд
4
0
2
0
03.08.2019 20:00
Нови Сад
5
0
3
0
10.08.2019 17:00
Сента
1
0
0
0
10.08.2019 20:00
Ниш
2
1
1
0
09.08.2019 20:00
Београд
2
0
2
0
11.08.2019 20:00
Нови Сад
0
1
0
1
11.08.2019 20:00
Сурдулица
0
4
0
3
11.08.2019 19:00
Крушевац
2
2
2
1
10.08.2019 20:00
Ивањица
3
1
1
0
10.08.2019 20:00
Београд
1
0
0
0
17.08.2019 20:00
Београд
2
1
1
0
16.08.2019 20:00
Београд
2
1
2
1
17.08.2019 20:00
Лучани
1
1
1
1
17.08.2019 20:00
Суботица
2
3
1
1
18.08.2019 20:00
Нови Сад
2
2
0
0
17.08.2019 17:00
Инђија
2
1
1
1
18.08.2019 20:00
Шабац
0
1
0
0
18.08.2019 19:00
Београд
3
0
1
0
15.12.2019 13:00
Сурдулица
1
2
0
1
24.08.2019 20:00
Београд
2
0
1
0
25.08.2019 20:00
Сента
2
0
2
0
24.08.2019 20:00
Нови Сад
0
1
0
1
15.12.2019 15:00
Београд
3
1
1
1
25.08.2019 18:30
Ниш
2
1
0
0
24.08.2019 20:00
Београд
2
0
1
0
24.08.2019 20:00
Ивањица
2
2
1
0
01.09.2019 20:00
Крушевац
4
0
1
0
31.08.2019 20:00
Суботица
2
1
1
1
01.09.2019 20:00
Београд
1
0
0
0
31.08.2019 20:00
Шабац
1
1
1
0
31.08.2019 18:45
Нови Сад
1
2
1
1
01.09.2019 20:00
Београд
1
1
1
1
01.09.2019 17:00
Инђија
1
2
1
1
01.09.2019 20:00
Лучани
3
3
1
1
14.09.2019 19:00
Ивањица
3
0
1
0
14.09.2019 20:30
Нови Сад
0
3
0
0
14.09.2019 18:00
Београд
2
1
0
1
13.09.2019 18:00
Ниш
1
2
1
1
14.09.2019 20:00
Београд
2
2
0
1
14.09.2019 19:00
Сурдулица
1
4
1
2
15.09.2019 19:00
Сента
0
0
0
0
15.09.2019 19:00
Лучани
2
0
1
0
21.09.2019 18:00
Суботица
1
0
0
0
21.09.2019 18:00
Београд
0
1
0
0
21.09.2019 20:00
Нови Сад
1
2
0
0
21.09.2019 16:00
Инђија
0
1
0
1
22.09.2019 18:00
Београд
2
0
0
0
21.09.2019 20:00
Шабац
0
1
0
0
21.09.2019 18:00
Београд
1
0
0
0
21.09.2019 18:00
Крушевац
1
3
0
2
30.09.2019 18:00
Ивањица
0
0
0
0
29.09.2019 18:00
Сента
2
0
1
0
29.09.2019 18:00
Нови Сад
2
0
1
0
28.09.2019 19:00
Београд
3
1
3
0
28.09.2019 15:00
Ниш
1
4
1
2
29.09.2019 20:00
Београд
4
1
1
0
29.09.2019 18:00
Лучани
1
2
1
1
29.09.2019 20:00
Суботица
0
1
0
0
05.10.2019 18:00
Београд
1
1
0
1
06.10.2019 15:00
Инђија
0
2
0
1
06.10.2019 16:00
Крушевац
0
1
0
0
04.10.2019 18:00
Нови Сад
2
0
2
0
05.10.2019 18:00
Сурдулица
1
0
0
0
06.10.2019 18:00
Београд
1
2
0
1
05.10.2019 18:00
Шабац
0
1
0
0
05.10.2019 18:00
Београд
2
0
1
0
19.10.2019 18:00
Ниш
4
1
3
0
18.10.2019 18:00
Београд
0
0
0
0
18.10.2019 20:00
Београд
3
1
2
0
19.10.2019 18:00
Нови Сад
2
1
2
1
19.10.2019 18:00
Београд
2
0
1
0
19.10.2019 18:00
Суботица
3
0
2
0
19.10.2019 15:00
Лучани
1
0
0
0
19.10.2019 18:00
Ивањица
3
2
1
2
27.10.2019 18:00
Сента
1
1
1
1
26.10.2019 18:00
Шабац
0
1
0
1
26.10.2019 15:30
Сурдулица
0
5
0
3
27.10.2019 13:00
Инђија
1
3
0
0
25.10.2019 18:00
Крушевац
1
1
0
0
26.10.2019 18:00
Београд
1
2
0
0
27.10.2019 16:00
Београд
4
0
3
0
26.10.2019 18:00
Нови Сад
2
2
2
1
30.10.2019 15:30
Београд
2
1
1
0
30.10.2019 18:00
Суботица
3
1
2
1
30.10.2019 18:00
Лучани
0
1
0
0
30.10.2019 18:00
Београд
2
1
0
0
30.10.2019 18:00
Београд
3
1
2
0
30.10.2019 18:00
Ивањица
1
0
1
0
30.10.2019 18:00
Нови Сад
1
0
1
0
30.10.2019 15:30
Ниш
0
2
0
1
02.11.2019 14:00
Београд
4
0
2
0
03.11.2019 15:00
Шабац
0
0
0
0
03.11.2019 15:00
Крушевац
0
1
0
1
03.11.2019 15:00
Београд
0
0
0
0
03.11.2019 13:00
Инђија
2
3
0
1
03.11.2019 15:00
Сурдулица
2
2
0
0
03.11.2019 15:00
Сента
2
0
0
0
02.11.2019 16:00
Нови Сад
0
2
0
0
09.11.2019 16:00
Крушевац
3
1
0
0
10.11.2019 14:30
Ивањица
1
1
1
0
14.12.2019 14:00
Нови Сад
1
1
0
1
09.11.2019 16:00
Сурдулица
0
1
0
1
09.11.2019 16:00
Београд
2
0
2
0
09.11.2019 18:00
Шабац
0
1
0
1
10.11.2019 16:30
Београд
3
0
1
0
10.11.2019 14:30
Сента
2
2
1
1
23.11.2019 16:00
Ниш
0
2
0
1
22.11.2019 18:00
Београд
6
2
4
2
24.11.2019 13:00
Инђија
0
0
0
0
23.11.2019 18:00
Нови Сад
2
1
1
1
23.11.2019 16:00
Београд
2
0
1
0
24.11.2019 16:00
Суботица
3
1
1
0
23.11.2019 16:00
Лучани
0
3
0
2
23.11.2019 16:00
Београд
2
0
0
0
30.11.2019 16:00
Крушевац
1
3
1
0
29.11.2019 18:00
Сента
2
2
1
1
30.11.2019 16:00
Београд
1
2
1
2
30.11.2019 16:00
Ивањица
0
7
0
2
30.11.2019 18:00
Београд
2
0
0
0
29.11.2019 16:00
Нови Сад
0
1
0
0
01.12.2019 15:00
Шабац
0
2
0
1
30.11.2019 16:00
Сурдулица
3
3
2
3
04.12.2019 15:00
Лучани
0
1
0
0
04.12.2019 17:00
Суботица
4
1
1
1
04.12.2019 17:00
Нови Сад
1
0
0
0
04.12.2019 17:00
Београд
2
3
2
1
04.12.2019 13:00
Инђија
1
0
1
0
04.12.2019 15:00
Београд
2
1
0
1
04.12.2019 17:00
Шабац
2
1
2
1
04.12.2019 15:00
Београд
1
0
0
0
08.12.2019 15:00
Ниш
3
0
1
0
08.12.2019 15:00
Нови Сад
2
1
1
0
08.12.2019 15:00
Сурдулица
2
0
0
0
08.12.2019 13:30
Београд
1
2
1
1
08.12.2019 15:00
Сента
2
0
1
0
08.12.2019 15:00
Ивањица
1
2
1
1
07.12.2019 15:30
Београд
3
1
2
1
08.12.2019 15:00
Крушевац
2
1
1
0
15.02.2020 14:30
Београд
0
2
0
2
15.02.2020 16:00
Крушевац
1
1
0
0
15.02.2020 18:00
Шабац
1
0
1
0
16.02.2020 16:00
Београд
3
0
1
0
15.02.2020 13:00
Инђија
1
1
0
0
15.02.2020 18:00
Нови Сад
1
0
0
0
16.02.2020 16:00
Суботица
1
1
1
1
15.02.2020 16:00
Лучани
2
1
1
0
22.02.2020 16:00
Нови Сад
1
0
0
0
22.02.2020 16:00
Сурдулица
2
2
0
0
22.02.2020 16:00
Београд
2
0
2
0
22.02.2020 18:00
Београд
2
0
1
0
22.02.2020 16:00
Ниш
2
0
0
0
21.02.2020 17:30
Београд
2
3
2
0
21.02.2020 18:00
Ивањица
1
2
0
1
22.02.2020 16:00
Сента
1
1
0
0
26.02.2020 18:00
Нови Сад
3
0
1
0
26.02.2020 14:00
Инђија
1
1
1
0
26.02.2020 18:00
Београд
2
1
2
0
26.02.2020 18:00
Шабац
0
1
0
1
26.02.2020 18:00
Крушевац
0
1
0
0
26.02.2020 13:00
Суботица
3
1
1
0
26.02.2020 18:00
Београд
1
1
0
0
26.02.2020 18:00
Београд
3
1
2
0
01.03.2020 16:00
Ивањица
2
2
1
1
01.03.2020 16:00
Лучани
1
0
0
0
01.03.2020 14:00
Београд
1
2
1
1
01.03.2020 16:00
Ниш
2
1
0
0
01.03.2020 18:00
Београд
0
0
0
0
01.03.2020 16:00
Нови Сад
1
1
0
0
01.03.2020 16:00
Сента
2
1
1
0
01.03.2020 16:00
Сурдулица
1
0
1
0
07.03.2020 16:00
Сурдулица
2
0
1
0
07.03.2020 16:00
Шабац
0
3
0
3
07.03.2020 20:00
Београд
1
0
0
0
08.03.2020 14:00
Инђија
3
0
1
0
07.03.2020 16:00
Крушевац
0
0
0
0
07.03.2020 16:00
Нови Сад
2
1
0
0
06.03.2020 18:00
Београд
4
1
3
0
07.03.2020 16:00
Београд
3
4
1
3
14.03.2020 16:00
Ивањица
2
2
1
1
14.03.2020 16:00
Лучани
2
1
1
1
14.03.2020 15:30
Београд
1
2
0
0
14.03.2020 16:00
Ниш
3
1
1
1
14.03.2020 18:00
Београд
3
0
1
0
14.03.2020 18:00
Нови Сад
5
0
1
0
14.03.2020 13:30
Сента
2
1
1
1
14.03.2020 16:00
Суботица
0
0
0
0
18.03.2020 18:00
Нови Сад
/
/
/
/
18.03.2020 16:00
Сента
/
/
/
/
18.03.2020 16:00
Сурдулица
/
/
/
/
18.03.2020 15:30
Београд
/
/
/
/
18.03.2020 18:00
Крушевац
/
/
/
/
18.03.2020 18:00
Шабац
/
/
/
/
18.03.2020 18:00
Београд
/
/
/
/
18.03.2020 15:00
Инђија
/
/
/
/
22.03.2020 18:00
Нови Сад
/
/
/
/
21.03.2020 18:00
Београд
/
/
/
/
22.03.2020 16:00
Ивањица
/
/
/
/
22.03.2020 18:00
Београд
/
/
/
/
22.03.2020 16:00
Суботица
/
/
/
/
22.03.2020 18:00
Лучани
/
/
/
/
22.03.2020 16:00
Београд
/
/
/
/
22.03.2020 18:00
Ниш
/
/
/
/
04.04.2020
Београд
/
/
/
/
04.04.2020
Нови Сад
/
/
/
/
04.04.2020
Сента
/
/
/
/
04.04.2020
Сурдулица
/
/
/
/
04.04.2020
Београд
/
/
/
/
04.04.2020
Крушевац
/
/
/
/
04.04.2020
Шабац
/
/
/
/
04.04.2020
Инђија
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Ивањица
/
/
/
/
11.04.2020
Нови Сад
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Суботица
/
/
/
/
11.04.2020
Београд
/
/
/
/
11.04.2020
Ниш
/
/
/
/
11.04.2020
Лучани
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА26223156144269
2.ПАРТИЗАН26184459194058
3.ВОЈВОДИНА26174542231955
4.ТСЦ26148447281950
5.ЧУКАРИЧКИ ДОО2614573729847
6.РАДНИЧКИ26133103930942
7.СПАРТАК26114113742-537
8.МЛАДОСТ26114112634-837
9.ФК ВОЖДОВАЦ26105114040035
10.РАДНИК2685132940-1129
11.ПРОЛЕТЕР2677122534-928
12.НАПРЕДАК2675142939-1026
13.ЈАВОР МАТИС2659123451-1724
14.ИНЂИЈА2654172241-1919
15.РАД2643192050-3015
16.МАЧВА2627171543-2813
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

13 голова

Ненад Лукић (ТСЦ) Владимир Силађи (ТСЦ) Никола Петковић (ЈАВОР МАТИС) Ел Фарду Бен Мохамед (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

11 голова

Садиq Умар (ПАРТИЗАН) Бојан Матић (ПАРТИЗАН)

10 голова

Стефан Михајловић (РАДНИЧКИ)

9 голова

Лука Стојановић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Сејдоуба Соумах (ПАРТИЗАН)

8 голова

Никола Чумић (РАДНИЧКИ)

7 голова

Немања Николић (ФК ВОЖДОВАЦ) Милан Павков (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Стефан Денковић (СПАРТАК) Марко Доцић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Нермин Хаскић (РАДНИЧКИ) Иевген Павлов (РАДНИК) Бибарс Натцхо (ПАРТИЗАН)

6 голова

Ђуро Зец (ТСЦ) Милан Макарић (РАДНИК) Слободан Тедић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милан Бојовић (МЛАДОСТ) Мирослав Бјелош (НАПРЕДАК) Дејан Милићевић (ТСЦ) Лазар ТуфегдЖић (СПАРТАК) Игор Ивановић (НАПРЕДАК) Миљан Вукадиновић (ВОЈВОДИНА)

5 голова

Милош Адамовић (МАЧВА) Немања Николић (СПАРТАК) Никола Срећковић (СПАРТАК) Милан Миросављев (ПРОЛЕТЕР) Зоран Тошић (ПАРТИЗАН) Андрија Калуђеровић (РАД) Немања Обрадовић (СПАРТАК) Милош Стојчев (ФК ВОЖДОВАЦ) Антонио Мануел Фернандес Мендес (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Предраг Павловић (МЛАДОСТ) Ален Машовић (ФК ВОЖДОВАЦ) Јанко Тумбасевић (ТСЦ)

4 гола

Елиомар Цорреиа Силва (МЛАДОСТ) Петар Бојић (ВОЈВОДИНА) Алекса Вукановић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Филип Стевановић (ПАРТИЗАН) Ерик Јирка (РАДНИЧКИ) Лазар Марковић (ПАРТИЗАН) Момчило Мркаић (ВОЈВОДИНА) Стефан Шапић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Девић (ФК ВОЖДОВАЦ) Синиша Бабић (ПРОЛЕТЕР) Владимир Радивојевић (МЛАДОСТ)

3 гола

Ненад Гаврић (НАПРЕДАК) Лазар Ђорђевић (РАДНИЧКИ) Милош Шатара (МЛАДОСТ) Никола Кувељић (ЈАВОР МАТИС) Миодраг Гемовић (ВОЈВОДИНА) Брана Илић (ИНЂИЈА) Ђорђе Ивановић (ПАРТИЗАН) Бобан Георгиев (РАДНИК) Огњен Ђуричин (ВОЈВОДИНА) Зоран Даноски (РАДНИК) Јован Нишић (ФК ВОЖДОВАЦ) Милан Марчић (СПАРТАК) Александар Јевтић (ФК ВОЖДОВАЦ) Матео Езеqуиел Гарцíа (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Марко Марин (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Марко Гјоргјиевски (ФК ВОЖДОВАЦ) Езе Винцент Океухие (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милан Перендија (РАД) Такума Асано (ПАРТИЗАН) Бранислав Томић (ИНЂИЈА)

2 гола

Милош Вулић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Саша Томановић (ТСЦ) Риота Нома (РАДНИЧКИ) Дино Долмагић (ЈАВОР МАТИС) Аранђел Стојковић (ВОЈВОДИНА) Срђан Димитров (ИНЂИЈА) Лазар Јовановић (МЛАДОСТ) Филип Божић (МАЧВА) Милутин Видосављевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Милош Трифуновић (РАД) Дејан Зукић (ВОЈВОДИНА) Бојан Бојић (РАДНИК) Мирослав Маричић (ЈАВОР МАТИС) Небојша Бастајић (ИНЂИЈА) Александар Шћекић (ПАРТИЗАН) Бранислав Марковић (МАЧВА) Михајло Нешковић (ВОЈВОДИНА) Владимир Оташевић (СПАРТАК) Огњен Красић (ИНЂИЈА) Александар Станисављевић (ФК ВОЖДОВАЦ) Немања Милетић (ПАРТИЗАН) Стефан Шормаз (СПАРТАК) Иван Рогач (ЈАВОР МАТИС) Срђан Грабеж (ТСЦ) Лазар Зличић (ФК ВОЖДОВАЦ) Стефан Пуртић (ИНЂИЈА) Никола Дринчић (ВОЈВОДИНА) Ибрахима Ндиаје (ЧУКАРИЧКИ ДОО) АЛИЈА КРНИЋ (ЈАВОР МАТИС) Марко Гобељић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Владан Милосављев (ИНЂИЈА) Угљеша Радиновић (ПРОЛЕТЕР) Милан Јевтовић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Алекса Пејић (ПРОЛЕТЕР) Анес Рушевић (ПРОЛЕТЕР) Огњен Ожеговић (ПАРТИЗАН) Бранислав Јовановић (ПРОЛЕТЕР) Филип Касалица (РАД) Немања Томић (РАДНИК) Вељко Бирманчевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Асмир Кајевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вељко Симић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

1 гол

Саша Здјелар (ПАРТИЗАН) Дамјан Крајишник (МЛАДОСТ) Младен Деветак (ВОЈВОДИНА) Дамјан Гојков (СПАРТАК) Рицхмонд Боакје-Јиадом (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Немања Којић (РАДНИЧКИ) Жељко Гаврић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Михајло Бањац (ИНЂИЈА) Ненад Јовановић (МАЧВА) Цанас Руиз-Херера Јосе Алберто (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ранко Веселиновић (ВОЈВОДИНА) Немања Текијашки (СПАРТАК) Срђан Шћепановић (ПРОЛЕТЕР) Немања Милуновић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Бранко Михајловић (МАЧВА) Недељко Пишчевић (ЈАВОР МАТИС) Марко Павићевић (НАПРЕДАК) Владан Видаковић (СПАРТАК) Јандер Рибеиро Сантана (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Вук Митошевић (РАДНИК) Никола Стевановић (РАДНИЧКИ) Марко Јевремовић (ЈАВОР МАТИС) Милан Јагодић (РАД) Лука Мићић (РАДНИК) Мирко Топић (ВОЈВОДИНА) Горан Антонић (ТСЦ) Василије Јањић (ИНЂИЈА) Горан Смиљанић (ПРОЛЕТЕР) Марко Мијаиловић (МАЧВА) Милош Дегенек (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Ескић (НАПРЕДАК) Вељко Николић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Филип Павишић (ЈАВОР МАТИС) Немања Видић (ИНЂИЈА) Стефан Чоловић (ПРОЛЕТЕР) Милорад Балабановић (ПРОЛЕТЕР) Лазар Марјановић (ПРОЛЕТЕР) Срђан Бабић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Чермељ (ИНЂИЈА) Рајко Брежанчић (ПАРТИЗАН) Андреј Илић (НАПРЕДАК) Дарко Бједов (РАД) Мирко Иванић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милош Мијић (НАПРЕДАК) Давид Шинковић (ТСЦ) Милош Ожеговић (НАПРЕДАК) Бојан Остојић (ПАРТИЗАН) Леандро Цлимацо Пинро (ПРОЛЕТЕР) Стефан Хајдин (ФК ВОЖДОВАЦ) Богдан Стаменковић (РАДНИК) Филип Рајевац (ИНЂИЈА) Вања Звеканов (ЈАВОР МАТИС) Иван Остојић (РАДНИЧКИ) Немања Човић (ВОЈВОДИНА) Бранимир Јочић (СПАРТАК) Урош Стаменић (ПРОЛЕТЕР) Слободан Новаковић (ПРОЛЕТЕР) Милош Шака (РАД) Мирослав Богосавац (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Душан Пантелић (РАДНИЧКИ) Никола Ашћерић (МАЧВА) Ненад Севић (ЈАВОР МАТИС) Александар Стевановић (МАЧВА) Стефан Ковач (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Душан Јоковић (ПРОЛЕТЕР) Давид Дунђерски (СПАРТАК) Игор Златановић (РАДНИК) Вељко Батровић (РАДНИЧКИ) Борко Дуроњић (ТСЦ) Слободан Урошевић (ПАРТИЗАН) Филип Станисављеви (РАДНИК) Вељко Трифуновић (РАД) Иван Обровац (МАЧВА) Марко Николић (РАД) Страхиња Павловић (ПАРТИЗАН) Бранко Ризнић (РАД) Александар Буснић (РАД) Његош Петровић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Бранко Јовичић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Марко Колаковић (ЈАВОР МАТИС) Јустас Ласицкас (ФК ВОЖДОВАЦ) Мирослав Марковић (ИНЂИЈА) Филип Јовић (РАДНИК) Лука Луковић (ЈАВОР МАТИС) Немања Вучић (ФК ВОЖДОВАЦ)