Kup

Kup Srbije

25.09.2019 18:00
Šabac
1
0
1
0
09.10.2019 15:00
Novi Sad
2
1
0
1
25.09.2019 15:30
Dobanovci
1
4
1
3
25.09.2019 15:30
Beograd
1
0
0
0
25.09.2019 15:30
Inđija
2
0
2
0
25.09.2019 17:00
Bačka Palanka
1
0
0
0
09.10.2019 15:00
Beograd
11
12
0
1
26.09.2019 15:30
Kruševac
2
3
1
2
25.09.2019 15:30
Zlatibor
1
4
0
2
25.09.2019 19:00
Subotica
2
0
1
0
25.09.2019 15:30
Kruševac
4
5
0
1
25.09.2019 15:30
Beograd
3
2
2
1
25.09.2019 18:00
Beograd
3
1
3
0
25.09.2019 15:30
Prigrevica
1
3
0
2
09.10.2019 15:00
Kragujevac
0
6
0
1
10.10.2019 15:00
Stara Pazova
0
8
0
2
23.10.2019 14:00
Niš
2
0
0
0
23.10.2019 14:00
Zemun
0
1
0
1
23.10.2019 14:00
Inđija
2
1
2
0
23.10.2019 14:00
Beograd
1
2
1
1
10.03.2020 18:00
Beograd
4
0
1
0
23.10.2019 18:00
Lučani
6
5
1
0
23.10.2019 18:00
Novi Sad
4
0
2
0
20.11.2019 18:00
Beograd
1
0
0
0
03.06.2020 15:00
Beograd
3
2
1
2
03.06.2020 17:30
Surdulica
1
2
1
2
02.06.2020 17:00
Inđija
1
2
0
2
03.06.2020 20:00
Novi Sad
5
4
0
0
10.06.2020 17:00
Beograd
0
1
0
1
10.06.2020 20:00
Beograd
1
0
0
0
24.06.2020 19:00
Niš
8
4
1
0

5 golova

Đorđe Ivanović (PARTIZAN)

4 gola

Veljko Simić (CRVENA ZVEZDA) Slobodan Tedić (ČUKARIČKI DOO)

3 gola

Dejan Zukić (VOJVODINA) Nikola Čumić (RADNIČKI)

2 gola

Lazar Pavlović (PARTIZAN) Bojan Matić (PARTIZAN) Boban Georgiev (RADNIK) Takuma Asano (PARTIZAN) Anes Rušević (PROLETER) Uroš Damnjanović (RADNIK) Petar Bojić (VOJVODINA) Andreja Lazović (OFK BEOGRAD)

1 gol

Stefan Janković (OFK BEOGRAD) Filip Knežević (RADNIČKI) Ivan Obrovac (MLADOST) Srđan Dimitrov (INĐIJA) Miloš Čudić (OFK ŽARKOVO) Filip Gogić (TRAJAL) OUSMAN JOOF (TRAJAL) Luka Stojanović (ČUKARIČKI DOO) Đorđe Đurić (VOJVODINA) Rajiv Ramon van la Parra (CRVENA ZVEZDA) Mirko Ivanić (CRVENA ZVEZDA) Lazar Selenić (MLADOST) Obiroa Odita (MLADOST) Milan Makarić (RADNIK) Nebojša Bastajić (INĐIJA) Mladen Galić (TSC) Nemanja Čović (VOJVODINA) Bibars Natcho (PARTIZAN) Miljan Vukadinović (VOJVODINA) Richmond Boakje-Jiadom (CRVENA ZVEZDA) Veljko Trifunović (RAD) Nikola Stevanović (RADNIČKI) Jovan Kokir (VOJVODINA) Igor Ivanović (NAPREDAK) Stefan Milosavljević (MAČVA) Nikola Čolić (TELEOPTIK) El Fardu Ben Mohamed (CRVENA ZVEZDA) Darko Bjedov (RAD) Petar Tanasić (BRATSTVO 1946) Veljko Birmančević (ČUKARIČKI DOO) Filip Stevanović (PARTIZAN) Vasilije Janjić (INĐIJA) Filip Pavišić (JAVOR MATIS) Dušan Pantelić (RADNIČKI) Srđan Šćepanović (PROLETER) Nemanja Bosančić (INĐIJA) Antonio Manuel Fernandes Mendes (CRVENA ZVEZDA) Strahinja Pavlović (PARTIZAN) Nemanja Perić (BUDUĆNOST) Nikola Nedeljković (ZLATIBOR) Aranđel Stojković (VOJVODINA) Janko Tumbasević (TSC) Nemanja Obradović (SPARTAK) Viktor Živojinović (FK VOŽDOVAC) Vladimir Đilas (RADNIČKI) Bogdan Stamenković (RADNIK) Nikola Srećković (SPARTAK) Aleksandar Lutovac (PARTIZAN) Aleksa Veličković (OFK BEOGRAD) Miloš Vulić (CRVENA ZVEZDA) Krsta Đorđević (OFK BAČKA) Ognjen Krasić (INĐIJA) Uroš Knežević (TELEOPTIK) Uroš Sinđić (MLADOST) Aleksa Vukanović (CRVENA ZVEZDA) Mihailo Jovanović (INĐIJA)