Лига

Кaдетска лига Србије

04.08.2019 10:30
Суботица
2
0
1
0
03.08.2019 11:00
Земун
6
1
3
0
04.08.2019 13:00
Ветерник
2
0
0
0
04.08.2019 10:00
Београд
2
1
0
0
03.08.2019 17:00
Краљево
1
0
0
0
04.08.2019 13:00
Ниш
1
1
1
0
03.08.2019 11:00
Шабац, општина Шабац
1
3
1
1
03.08.2019 19:00
Београд
4
0
2
0
10.08.2019 11:00
Крагујевац
1
5
1
3
11.08.2019 17:30
Ниш
3
2
3
0
10.08.2019 11:00
Вршац
0
0
0
0
10.08.2019 20:00
Београд
1
0
1
0
10.08.2019 17:00
Нови Београд
2
1
0
0
13.08.2019 11:00
Београд
3
0
0
0
10.08.2019 17:30
Земун
9
1
5
0
11.08.2019 17:00
Земун
0
3
0
1
17.08.2019 17:00
Краљево
2
0
2
0
17.08.2019 13:00
Београд
3
1
1
1
17.08.2019 11:00
Шабац, општина Шабац
1
2
0
1
18.08.2019 14:30
Ниш
1
0
1
0
17.08.2019 11:00
Београд
10
0
6
0
18.08.2019 10:30
Ветерник
1
1
0
0
18.08.2019 10:00
Земун
3
3
1
2
18.08.2019 17:30
Суботица
1
4
0
2
24.08.2019 17:30
Београд
2
2
0
1
24.08.2019 13:00
Нови Београд
5
0
2
0
24.08.2019 11:00
Крагујевац
1
3
1
1
25.08.2019 17:00
Павлиш
0
2
0
2
24.08.2019 17:00
Ниш
2
1
0
0
24.08.2019 18:00
Београд
8
0
5
0
26.08.2019 17:30
Суботица
2
2
1
0
24.08.2019 10:00
Земун
7
2
2
0
04.09.2019 19:00
Београд
2
1
1
1
01.09.2019 10:00
Ветерник
2
3
1
1
31.08.2019 10:00
Београд
2
3
1
0
03.09.2019 10:00
Земун
0
0
0
0
31.08.2019 13:00
Шабац
1
4
1
2
01.09.2019 16:30
Ниш
5
0
4
0
31.08.2019 17:00
Краљево
3
0
1
0
31.08.2019 17:00
Београд
3
2
0
1
08.09.2019 13:00
Вршац
0
2
0
0
07.09.2019 17:00
Земун
2
1
1
0
08.09.2019 12:00
Суботица
3
4
1
3
07.09.2019 10:00
Ниш
2
3
1
1
07.09.2019 11:00
Београд
5
0
3
0
08.09.2019 16:30
Нови Београд
3
0
2
0
08.09.2019 17:00
Земун
1
0
1
0
08.09.2019 11:00
Крагујевац
1
1
0
0
14.09.2019 11:00
Београд
2
2
0
2
15.09.2019 16:00
Нови Београд
1
3
1
1
14.09.2019 12:30
Београд
3
1
2
1
14.09.2019 16:00
Шабац
2
1
1
1
15.09.2019 13:00
Ветерник
1
0
1
0
12.09.2019 13:00
Ниш
1
2
1
0
14.09.2019 11:00
Краљево
0
0
0
0
14.09.2019 17:00
Београд
5
0
2
0
22.09.2019 11:00
Суботица
3
2
0
2
22.09.2019 13:00
Ветерник
2
0
0
0
21.09.2019 12:30
Земун
2
1
0
0
21.09.2019 15:00
Земун
1
1
1
0
21.09.2019 13:00
Ниш
7
1
1
1
22.09.2019 11:00
Београд
9
1
6
1
21.09.2019 11:00
Вршац
1
4
0
1
22.09.2019 11:00
Крагујевац
2
1
1
1
30.09.2019 11:30
Београд
1
1
1
0
29.09.2019 13:00
Ниш
4
3
1
1
28.09.2019 11:30
Београд
1
4
1
1
28.09.2019 10:30
Нови Београд
3
0
1
0
28.09.2019 11:00
Нови Београд
5
3
3
0
28.09.2019 13:00
Београд
3
1
2
1
29.09.2019 13:00
Краљево
2
0
1
0
02.10.2019 14:00
Шабац
0
5
0
2
06.10.2019 12:00
Суботица
0
2
0
1
05.10.2019 11:00
Земун
3
1
2
0
05.10.2019 11:00
Павлиш
2
3
1
1
06.10.2019 14:00
Ниш
2
1
1
1
05.10.2019 12:00
Београд
2
0
0
0
05.10.2019 16:00
Земун
2
2
1
0
06.10.2019 14:00
Ветерник
2
0
0
0
05.10.2019 15:00
Београд
5
0
2
0
13.10.2019 15:00
Земун
0
4
0
1
12.10.2019 13:00
Краљево
1
1
0
1
12.10.2019 13:00
Ниш
3
3
2
1
12.10.2019 11:00
Шабац
0
5
0
0
12.10.2019 10:00
Београд
1
1
1
1
13.10.2019 13:00
Београд
2
0
1
0
13.10.2019 13:00
Нови Београд
4
0
1
0
13.10.2019 13:00
Крагујевац
5
0
3
0
16.10.2019 11:00
Земун
0
4
0
3
16.10.2019 13:00
Краљево
1
1
0
0
16.10.2019 11:30
Београд
6
0
3
0
16.10.2019 11:00
Ветерник
1
0
0
0
16.10.2019 13:00
Ниш
2
0
1
0
16.10.2019 13:00
Суботица
4
0
1
0
17.10.2019 11:00
Београд
5
1
3
0
16.10.2019 15:00
Земун
9
1
3
0
03.11.2019 12:00
Нови Београд
1
1
0
1
02.11.2019 14:30
Павлиш
0
1
0
0
02.11.2019 13:00
Крагујевац
0
2
0
2
05.11.2019 14:30
Нови Београд
2
1
2
0
03.11.2019 14:00
Ниш
2
3
1
2
02.11.2019 13:30
Београд
0
0
0
0
02.11.2019 13:00
Шабац
1
0
1
0
03.11.2019 10:00
Београд
2
1
1
0
10.11.2019 13:00
Ветерник
1
2
1
0
09.11.2019 13:00
Ниш
4
0
0
0
09.11.2019 13:00
Краљево
2
0
1
0
09.11.2019 11:00
Београд
2
0
2
0
11.11.2019 11:00
Суботица
4
2
2
1
09.11.2019 15:30
Београд
7
1
4
0
09.11.2019 12:30
Земун
6
0
3
0
10.11.2019 11:00
Земун
1
3
0
2
17.11.2019 14:00
Ниш
0
3
0
1
16.11.2019 11:00
Шабац
0
3
0
2
15.11.2019 13:00
Београд
5
2
1
2
17.11.2019 13:00
Београд
1
1
1
1
19.11.2019 13:00
Нови Београд
3
1
1
0
17.11.2019 11:00
Крагујевац
2
1
0
0
16.11.2019 13:00
Павлиш
0
2
0
1
17.11.2019 13:00
Земун
1
0
0
0
23.11.2019 13:00
Београд
3
1
1
0
24.11.2019 13:30
Београд
3
1
2
1
24.11.2019 13:00
Земун
4
1
2
1
23.11.2019 10:00
Нови Београд
3
0
1
0
24.11.2019 13:00
Крагујевац
2
1
1
0
24.11.2019 10:45
Павлиш
0
1
0
0
24.11.2019 11:00
Ниш
1
0
1
0
24.11.2019 11:00
Земун
1
0
0
0
30.11.2019 13:00
Шабац
0
4
0
2
01.12.2019 11:00
Ветерник
6
0
5
0
05.12.2019 11:00
Суботица
1
3
0
1
30.11.2019 13:00
Земун
3
0
0
0
01.12.2019 17:00
Београд
2
4
1
2
30.11.2019 11:30
Београд
2
0
0
0
30.11.2019 13:00
Ниш
3
2
1
0
30.11.2019 13:00
Краљево
3
0
2
0
08.03.2020 15:00
Нови Београд
3
0
1
0
08.03.2020 10:00
Београд
1
0
1
0
07.03.2020 15:00
Земун
5
1
2
0
07.03.2020 13:00
Ниш
1
2
1
2
08.03.2020 11:00
Крагујевац
1
0
0
0
08.03.2020 11:00
Павлиш
0
0
0
0
07.03.2020 11:00
Београд
7
2
1
1
08.03.2020 13:30
Земун
2
1
1
1
14.03.2020 14:30
Земун
0
0
0
0
14.03.2020 13:00
Ветерник
1
2
0
0
14.03.2020 15:30
Београд
3
2
1
0
14.03.2020 13:00
Краљево
4
1
2
1
15.03.2020
Ниш
/
/
/
/
14.03.2020 11:00
Шабац
2
0
1
0
14.03.2020 10:00
Београд
1
0
1
0
12.03.2020 13:00
Београд
4
0
2
0
18.03.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Вршац
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Нови Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Шабац
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Крагујевац
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Краљево
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Ниш
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Ветерник
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Суботица
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Земун
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЦРВЕНА ЗВЕЗДА19161273165749
2.ПАРТИЗАН19133356203642
3.ЧУКАРИЧКИ ДОО19113553233036
4.БРОДАРАЦ19120743271636
5.РАД1910363526933
6.КИКЕР198562523229
7.РФК ГРАФИЧАР198473541-628
8.РАДНИЧКИ188373934527
9.ВОЈВОДИНА198382926327
10.СПАРТАК197393229324
11.ЗЕМУН1972102836-823
12.РЕАЛ НИШ1971112640-1422
13.ТЕЛЕОПТИК194873140-920
14.АПОЛОН 41861112638-1219
15.МАЧВА1941141564-4913
16.ОФК ВРШАЦ190316972-633
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

17 голова

Борис Крстић (ПАРТИЗАН)

13 голова

Срђан Хрстић (СПАРТАК) Давор Ракић (РФК ГРАФИЧАР)

12 голова

Дарио Гргић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Лазетић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

11 голова

Василије Делибашић (РАД)

10 голова

Илија Спасић (РЕАЛ НИШ) Марко Боровић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА)

9 голова

Петар Радић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вук Јанковић (РАДНИЧКИ) Никола Кнежевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Јасин Рашљанин (БРОДАРАЦ)

8 голова

Немања Јанковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Лука Николић (АПОЛОН 4) Марко Лекић (ТЕЛЕОПТИК) Никола Станковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Тодоровић (ЗЕМУН) Страхиња Стојановић (БРОДАРАЦ) Данијел Ранђелов (РАДНИЧКИ)

7 голова

Михајло Спасојевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Марко Јанковић (БРОДАРАЦ) Никола Павлица (ВОЈВОДИНА) Матеја Бачанин (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Матеја Ђорђевић (БРОДАРАЦ) Никола Маринковић (КИКЕР)

6 голова

Душан Цакић (ЗЕМУН) Ђорђе Јовановић (АПОЛОН 4) Вања Влаховић (ПАРТИЗАН)

5 голова

Лазар Мићић (ПАРТИЗАН) Арсеније Вранић (КИКЕР) Марко Миловановић (ПАРТИЗАН) Никола Јовановић (ПАРТИЗАН)

4 гола

Урош Кабић (ВОЈВОДИНА) Петар Денић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Михајло Ранђеловић (РАД) Владимир Милетић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Огњен Ајдар (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Вељко Арсовић (СПАРТАК) Лука Петровић (РАДНИЧКИ) Никола Лукић (ТЕЛЕОПТИК) Страхиња Скорупан (ТЕЛЕОПТИК) Сенад Алили (ТЕЛЕОПТИК) Вукашин Брауновић (РАД) Стеван Остојић (ПАРТИЗАН) Реља Бибић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Душан Јованчевић (ЗЕМУН) Огњен Мијаиловић (МАЧВА) Ђорђе Петровић (ПАРТИЗАН) Павле Гријаковић (БРОДАРАЦ) Урош Бранковић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Александар Лазић (РАДНИЧКИ) Филип Стојев (РАДНИЧКИ) Немања Панић (МАЧВА) Урош Петровић (КИКЕР) Лазар Миљковић (РЕАЛ НИШ) Илија Миодраговић (СПАРТАК) Вељко Радловачки (РАД)

3 гола

Андреј Ђурић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Алекса Јовановић (ЗЕМУН) Никола Станковић (ПАРТИЗАН) Кристијан Миошко (ОФК ВРШАЦ) Џејлан Рашљанин (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Жељко Станојевић (ВОЈВОДИНА) Јован Петровић (РЕАЛ НИШ) Лука Милојевић (АПОЛОН 4) Вељко Јеленковић (ВОЈВОДИНА) Ђорђе Цолић (РАДНИЧКИ) Игор Миладиновић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Ђорђе Главинић (ОФК ВРШАЦ) Харис Терзић (СПАРТАК) Јован Митуљикић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Митуљикић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Огњен Маринковић (БРОДАРАЦ) Синиша Тањга (ВОЈВОДИНА) Марко Стојановић (РФК ГРАФИЧАР) Милош Поповић (ВОЈВОДИНА)

2 гола

Матеја Бојовић (РФК ГРАФИЧАР) Давид Петровић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милутин Торбица (ВОЈВОДИНА) Лука Пауновић (РАДНИЧКИ) Александар Михајловић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Александар Шкундрић (ТЕЛЕОПТИК) Петар Војиновић (РАДНИЧКИ) Стефан Миладиновић (РЕАЛ НИШ) Милош Вујчић (КИКЕР) Вукашин Ђурђевић (РАД) Вања Ђошић (ТЕЛЕОПТИК) Алексеј Голијанин (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Никола Мастиловић (ЗЕМУН) Андреј Арсић (ТЕЛЕОПТИК) Михајло Макивић (МАЧВА) Стефан Обрадовић (ПАРТИЗАН) Лука Маринковић (КИКЕР) Александар Зечевић (БРОДАРАЦ) Урош Мојсиловић (БРОДАРАЦ) Игњат Брајић (РФК ГРАФИЧАР) Михајло Исаиловић (РФК ГРАФИЧАР) Богдан Стијовић (АПОЛОН 4) Никола Петковић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Михајло Шукунда (ТЕЛЕОПТИК) Богдан Петровић (РФК ГРАФИЧАР) Димитрије Радојевић (ТЕЛЕОПТИК)

1 гол

Владимир Илић (АПОЛОН 4) Бранислав Миланов (ВОЈВОДИНА) Светозар Арсенин (СПАРТАК) Вељко Димковић (СПАРТАК) Алекса Савић (МАЧВА) Филип Милићевић (ОФК ВРШАЦ) Павле Димитријевић (АПОЛОН 4) Ален Хасичић (СПАРТАК) Данијел Машић (ТЕЛЕОПТИК) Радош Бутачевић (КИКЕР) Никола Милосављевић (КИКЕР) Немања Павић (МАЧВА) Лука Јовановић (АПОЛОН 4) Лука Секулић (ОФК ВРШАЦ) Милош Најдановић (РЕАЛ НИШ) Матеја Гашић (РАД) Урош Лазић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Виктор Радојевић (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Огњен Абрамушић (ВОЈВОДИНА) Димитрије Максимовски (ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Никола Тедић (ВОЈВОДИНА) Никола Милић (РАД) Дражен Бабић (МАЧВА) Данијел Аврамовић (БРОДАРАЦ) Никола Јовановић (ЗЕМУН) Немања Радојевић (ЧУКАРИЧКИ ДОО) Јакша Јевремовић (БРОДАРАЦ) Драган Бојат (ПАРТИЗАН) Симо Врбљанац (СПАРТАК) Никола Спасић (РЕАЛ НИШ) Алекса Радовановић (КИКЕР) Алекса Станковић (ЗЕМУН) Урош Ђурић (ТЕЛЕОПТИК) Немања Андрић (СПАРТАК) Илија Марковић (БРОДАРАЦ) Михајло Петковић (ПАРТИЗАН) Јован Дамјановић (ПАРТИЗАН) Никола Јовановић (РАДНИЧКИ) Владимир Мереник (МАЧВА) Милан Ђајић (РАД) Немања Козић (РАД) Немања Чеман (ВОЈВОДИНА) Немања Крсмановић (ПАРТИЗАН) Никола Обретковић (РАД) Лазар Миладиновић (ЗЕМУН) Лука Илић (РАД) Немања Исидоровић (ЗЕМУН) Павле Огњеновић (РФК ГРАФИЧАР) Матија Глушчевић (РФК ГРАФИЧАР) Александар Гајинов (РФК ГРАФИЧАР) Павле Попесковић (РФК ГРАФИЧАР) Сава Стојичић (РЕАЛ НИШ) Вељко Гаврић (КИКЕР) Андрија Вукић (РЕАЛ НИШ) Вељко Влашковић (АПОЛОН 4) Никола Ћурчић (РАДНИЧКИ) Давид Павловић (КИКЕР) Сергеј Ђапа (БРОДАРАЦ) Живан Рамовић (РФК ГРАФИЧАР) Михајло Илић (ПАРТИЗАН) Немања Динић (РЕАЛ НИШ) Марко Борисављевић (ОФК ВРШАЦ) Марко Величковић (РЕАЛ НИШ) Вања Копуновић (СПАРТАК) Матеја Стојановић (РЕАЛ НИШ) Милош Маљукан (СПАРТАК) Давид Алемпијевић (АПОЛОН 4) Вељко Лолић (РФК ГРАФИЧАР) Стефан Симин (СПАРТАК)