Liga

Kadetska liga Srbije 21/22

12.03.2022
Kruševac
/
/
/
/
12.03.2022
Požega Užička
/
/
/
/
12.03.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
12.03.2022
Zemun
/
/
/
/
12.03.2022
Niš
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
15.08.2021 17:00
Požega Užička
3
0
1
0
15.08.2021 17:00
Zemun
3
0
2
0
15.08.2021 11:00
Veternik
4
1
1
0
14.08.2021 10:00
Subotica
3
2
2
1
14.08.2021 17:30
Kraljevo
2
1
0
0
15.08.2021 15:00
Lučani
0
0
0
0
14.08.2021 10:00
Beograd
12
0
7
0
15.08.2021 10:00
Beograd
2
5
1
2
21.08.2021 11:00
Kruševac
0
7
0
2
22.08.2021 20:00
Beograd
0
3
0
1
04.09.2021 12:30
Beograd
1
5
0
2
21.08.2021 15:00
Beograd
0
2
0
2
22.08.2021 17:00
Niš
2
1
1
1
21.08.2021 17:00
Zemun
1
3
0
1
21.08.2021 13:30
Novi Beograd
1
2
1
2
22.08.2021 17:00
Požega Užička
1
5
1
3
29.08.2021 13:00
Zemun
2
1
0
0
29.08.2021 13:00
Veternik
5
0
3
0
30.08.2021 15:00
Subotica
3
2
2
1
28.08.2021 17:00
Kraljevo
4
2
3
1
29.08.2021 14:00
Lučani
7
2
3
0
27.08.2021 18:00
Beograd
3
1
1
1
28.08.2021 10:00
Beograd
2
1
0
0
28.08.2021 12:30
Beograd
6
0
3
0
11.09.2021 13:00
Kruševac
1
0
0
0
11.09.2021 20:00
Beograd
0
4
0
2
11.09.2021 11:00
Beograd
1
5
1
2
11.09.2021 16:00
Niš
1
3
1
1
11.09.2021 15:00
Zemun
2
1
1
1
10.09.2021 12:00
Novi Beograd
3
0
1
0
11.09.2021 11:00
Požega Užička
1
2
0
1
11.09.2021 12:30
Zemun
3
4
0
3
18.09.2021 13:00
Veternik
3
0
2
0
19.09.2021 11:00
Subotica
2
1
1
0
18.09.2021 16:00
Kraljevo
2
2
1
0
19.09.2021 13:00
Lučani
3
0
0
0
18.09.2021 11:00
Beograd
0
0
0
0
20.09.2021 17:00
Beograd
5
1
2
1
18.09.2021 12:30
Beograd
5
3
2
2
18.09.2021 18:15
Beograd
0
1
0
0
26.09.2021 15:00
Kruševac
0
0
0
0
25.09.2021 12:30
Beograd
5
2
4
0
25.09.2021 15:00
Niš
1
4
1
1
25.09.2021 10:00
Zemun
2
4
0
2
25.09.2021 10:30
Novi Beograd
2
0
2
0
24.10.2021 13:30
Požega Užička
1
1
0
0
25.09.2021 15:00
Zemun
7
1
2
0
26.09.2021 13:00
Veternik
3
0
1
0
29.09.2021 11:00
Subotica
0
1
0
1
29.09.2021 15:00
Kraljevo
1
1
0
1
29.09.2021 15:30
Lučani
1
3
1
3
29.09.2021 14:30
Beograd
2
0
1
0
29.09.2021 16:30
Beograd
2
1
1
1
29.09.2021 14:30
Beograd
1
4
0
2
29.09.2021 13:00
Beograd
2
4
0
1
29.09.2021 13:45
Beograd
3
0
1
0
04.10.2021 15:00
Kruševac
2
6
1
1
03.10.2021 15:00
Niš
0
4
0
3
03.10.2021 15:00
Zemun
6
0
2
0
03.10.2021 10:30
Novi Beograd
2
2
1
1
03.10.2021 13:00
Požega Užička
2
6
0
3
03.10.2021 10:00
Zemun
4
0
3
0
03.10.2021 13:00
Veternik
5
0
1
0
03.10.2021 11:00
Subotica
0
1
0
0
09.10.2021 13:00
Kraljevo
4
1
1
1
09.10.2021 14:00
Lučani
0
0
0
0
09.10.2021 13:00
Beograd
1
1
1
0
09.10.2021 11:00
Beograd
5
2
2
1
09.10.2021 13:00
Beograd
3
0
1
0
09.10.2021 20:15
Beograd
1
0
1
0
09.10.2021 15:30
Beograd
1
0
0
0
09.10.2021 15:00
Beograd
3
0
1
0
13.10.2021 13:00
Kruševac
6
2
1
0
13.10.2021 10:00
Zemun
3
2
2
2
13.10.2021 11:00
Novi Beograd
1
1
1
0
13.10.2021 15:00
Požega Užička
4
0
1
0
13.10.2021 12:30
Zemun
1
0
0
0
17.11.2021 12:00
Veternik
1
1
0
0
13.10.2021 13:00
Subotica
1
1
0
1
13.10.2021 13:00
Kraljevo
1
0
0
0
31.10.2021 11:30
Lučani
2
1
1
1
31.10.2021 14:00
Beograd
0
0
0
0
31.10.2021 12:00
Beograd
5
2
3
1
30.10.2021 11:00
Beograd
1
1
0
0
30.10.2021 18:15
Beograd
0
5
0
2
31.10.2021 16:00
Beograd
1
0
0
0
31.10.2021 10:30
Beograd
2
1
1
0
31.10.2021 14:30
Niš
0
2
0
2
06.11.2021 11:00
Kruševac
1
0
0
0
06.11.2021 13:00
Novi Beograd
3
0
2
0
07.11.2021 13:00
Požega Užička
4
0
1
0
06.11.2021 13:30
Zemun
3
1
1
0
07.11.2021 13:00
Veternik
6
0
3
0
07.11.2021 13:00
Subotica
1
5
0
2
06.11.2021 12:00
Kraljevo
0
2
0
2
07.11.2021 14:00
Lučani
1
0
1
0
13.11.2021 17:00
Beograd
0
0
0
0
13.11.2021 13:00
Beograd
3
0
1
0
13.11.2021 13:00
Beograd
4
1
2
1
14.11.2021 15:30
Beograd
0
2
0
2
13.11.2021 15:30
Beograd
0
1
0
1
13.11.2021 10:30
Beograd
0
2
0
1
14.11.2021 13:30
Niš
0
7
0
3
13.11.2021 13:00
Zemun
2
1
1
1
20.11.2021 13:00
Kruševac
3
0
0
0
20.11.2021 13:00
Požega Užička
1
1
1
0
20.11.2021 14:00
Zemun
9
0
3
0
21.11.2021 13:00
Veternik
9
1
3
1
21.11.2021 13:00
Subotica
3
0
2
0
20.11.2021 13:00
Kraljevo
3
1
2
0
20.11.2021 15:00
Lučani
1
4
0
3
21.11.2021 11:00
Beograd
1
3
0
1
24.11.2021 13:00
Beograd
9
0
3
0
24.11.2021 13:30
Beograd
4
1
1
0
24.11.2021 13:00
Beograd
0
4
0
3
24.11.2021 15:30
Beograd
0
1
0
1
24.11.2021 14:00
Beograd
3
0
0
0
25.11.2021 11:00
Niš
1
5
1
0
24.11.2021 13:00
Zemun
1
2
1
1
24.11.2021 13:30
Novi Beograd
3
0
1
0
27.11.2021 13:00
Kruševac
0
0
0
0
28.11.2021 13:30
Novi Beograd
1
3
0
1
28.11.2021 12:00
Zemun
0
0
0
0
28.11.2021 11:00
Niš
1
5
0
3
28.11.2021 13:30
Beograd
0
0
0
0
28.11.2021 15:00
Beograd
1
1
0
0
27.11.2021 13:15
Beograd
0
1
0
0
28.11.2021 13:00
Beograd
2
3
0
0
04.12.2021 13:00
Beograd
1
0
1
0
04.12.2021 15:00
Beograd
2
0
1
0
04.12.2021 11:00
Beograd
2
1
1
0
04.12.2021 15:00
Lučani
3
2
1
1
04.12.2021 13:00
Kraljevo
4
1
1
1
04.12.2021 13:30
Subotica
0
3
0
1
05.12.2021 13:00
Veternik
4
0
1
0
04.12.2021 14:00
Zemun
2
0
2
0
12.03.2022
Kruševac
/
/
/
/
12.03.2022
Požega Užička
/
/
/
/
12.03.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
12.03.2022
Zemun
/
/
/
/
12.03.2022
Niš
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
12.03.2022
Beograd
/
/
/
/
19.03.2022
Beograd
/
/
/
/
19.03.2022
Beograd
/
/
/
/
19.03.2022
Beograd
/
/
/
/
19.03.2022
Beograd
/
/
/
/
19.03.2022
Lučani
/
/
/
/
19.03.2022
Kraljevo
/
/
/
/
19.03.2022
Subotica
/
/
/
/
19.03.2022
Veternik
/
/
/
/
02.04.2022
Kruševac
/
/
/
/
02.04.2022
Zemun
/
/
/
/
02.04.2022
Požega Užička
/
/
/
/
02.04.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
02.04.2022
Zemun
/
/
/
/
02.04.2022
Niš
/
/
/
/
02.04.2022
Beograd
/
/
/
/
02.04.2022
Beograd
/
/
/
/
09.04.2022
Beograd
/
/
/
/
09.04.2022
Beograd
/
/
/
/
09.04.2022
Beograd
/
/
/
/
09.04.2022
Beograd
/
/
/
/
09.04.2022
Beograd
/
/
/
/
09.04.2022
Lučani
/
/
/
/
09.04.2022
Kraljevo
/
/
/
/
09.04.2022
Subotica
/
/
/
/
13.04.2022
Kruševac
/
/
/
/
13.04.2022
Veternik
/
/
/
/
13.04.2022
Zemun
/
/
/
/
13.04.2022
Požega Užička
/
/
/
/
13.04.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
13.04.2022
Zemun
/
/
/
/
13.04.2022
Niš
/
/
/
/
13.04.2022
Beograd
/
/
/
/
16.04.2022
Beograd
/
/
/
/
16.04.2022
Beograd
/
/
/
/
16.04.2022
Beograd
/
/
/
/
16.04.2022
Beograd
/
/
/
/
16.04.2022
Beograd
/
/
/
/
16.04.2022
Beograd
/
/
/
/
16.04.2022
Lučani
/
/
/
/
16.04.2022
Kraljevo
/
/
/
/
21.04.2022
Kruševac
/
/
/
/
21.04.2022
Subotica
/
/
/
/
21.04.2022
Veternik
/
/
/
/
21.04.2022
Zemun
/
/
/
/
21.04.2022
Požega Užička
/
/
/
/
21.04.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
21.04.2022
Zemun
/
/
/
/
21.04.2022
Niš
/
/
/
/
30.04.2022
Niš
/
/
/
/
30.04.2022
Beograd
/
/
/
/
30.04.2022
Beograd
/
/
/
/
30.04.2022
Beograd
/
/
/
/
30.04.2022
Beograd
/
/
/
/
30.04.2022
Beograd
/
/
/
/
30.04.2022
Beograd
/
/
/
/
30.04.2022
Lučani
/
/
/
/
04.05.2022
Kruševac
/
/
/
/
04.05.2022
Kraljevo
/
/
/
/
04.05.2022
Subotica
/
/
/
/
04.05.2022
Veternik
/
/
/
/
04.05.2022
Zemun
/
/
/
/
04.05.2022
Požega Užička
/
/
/
/
04.05.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
04.05.2022
Zemun
/
/
/
/
07.05.2022
Zemun
/
/
/
/
07.05.2022
Niš
/
/
/
/
07.05.2022
Beograd
/
/
/
/
07.05.2022
Beograd
/
/
/
/
07.05.2022
Beograd
/
/
/
/
07.05.2022
Beograd
/
/
/
/
07.05.2022
Beograd
/
/
/
/
07.05.2022
Beograd
/
/
/
/
14.05.2022
Kruševac
/
/
/
/
14.05.2022
Lučani
/
/
/
/
14.05.2022
Kraljevo
/
/
/
/
14.05.2022
Subotica
/
/
/
/
14.05.2022
Veternik
/
/
/
/
14.05.2022
Zemun
/
/
/
/
14.05.2022
Požega Užička
/
/
/
/
14.05.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
21.05.2022
Novi Beograd
/
/
/
/
21.05.2022
Zemun
/
/
/
/
21.05.2022
Niš
/
/
/
/
21.05.2022
Beograd
/
/
/
/
21.05.2022
Beograd
/
/
/
/
21.05.2022
Beograd
/
/
/
/
21.05.2022
Beograd
/
/
/
/
21.05.2022
Beograd
/
/
/
/
28.05.2022
Kruševac
/
/
/
/
28.05.2022
Beograd
/
/
/
/
28.05.2022
Lučani
/
/
/
/
28.05.2022
Kraljevo
/
/
/
/
28.05.2022
Subotica
/
/
/
/
28.05.2022
Veternik
/
/
/
/
28.05.2022
Zemun
/
/
/
/
28.05.2022
Požega Užička
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA17151162214146
2.PARTIZAN17140357183942
3.VOJVODINA17125055114441
4.ČUKARIČKI DOO17122358213738
5.KIKER178452627-128
6.RFK GRAFIČAR1775532201226
7.SPARTAK178272730-326
8.MLADOST177462725225
9.TELEOPTIK177373025524
10.ZEMUN175481623-719
11.NAPREDAK175391739-2218
12.SLOGA (P)174492633-716
13.RAD1751113046-1616
14.BRODARAC1742112131-1014
15.RADNIČKI1720151873-556
16.ADA171016665-593
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

19 golova

Mateja Bubanj (CRVENA ZVEZDA)

15 golova

Jovan Milošević (VOJVODINA) Nikša Delibašić (ČUKARIČKI DOO) Veljko Radosavljević (ČUKARIČKI DOO)

12 golova

Marko Arsović (ČUKARIČKI DOO) Novak Petrušić (PARTIZAN)

11 golova

Marko Popovic (RAD)

10 golova

Stefan Vidaković (RFK GRAFIČAR)

9 golova

Milan Kovačev (VOJVODINA)

8 golova

Ognjen Krsmanović (SLOGA (P)) Kerim Kurtanović (KIKER) Uroš Sremčević (MLADOST) Nemanja Ilić (PARTIZAN)

7 golova

Dario Janjić (VOJVODINA) Danilo Bojović (KIKER) Janko Rakonjac (PARTIZAN) Ognjen Kostadinović (VOJVODINA) Ognjen Laušević (TELEOPTIK) Stefan Miladinović (CRVENA ZVEZDA)

6 golova

Jovan Šljivić (CRVENA ZVEZDA) Denis Stajki (VOJVODINA) Jovan Mijatović (CRVENA ZVEZDA) Konstantin Ristović (SLOGA (P)) Adrian Dobrosavljević (NAPREDAK) Kadir Pepić (BRODARAC) Stefan Grbić (SPARTAK) Bogdan Mirčetić (PARTIZAN) Andrija Nikolić (RAD) Mateja Radonjić (CRVENA ZVEZDA) Andrej Bjelajac (PARTIZAN) Stefan Simin (SPARTAK)

5 golova

Kosta Vasiljević (SLOGA (P)) Miloš Obrenović (ZEMUN) Andrej Subotić (ČUKARIČKI DOO) Strahinja Aleksić (VOJVODINA) Stefan Radujko (RFK GRAFIČAR) Mateja Milosavljević (MLADOST) Matija Stojanović (PARTIZAN) Mihajlo Petrović (TELEOPTIK)

4 gola

Andrej Škobalj (CRVENA ZVEZDA) Danijel Kolarić (SPARTAK) Marko Radojičić (MLADOST) Aleksej Vukičević (CRVENA ZVEZDA) Vanja Đorđević (TELEOPTIK) David Ivić (PARTIZAN) Strahinja Kekić (TELEOPTIK)

3 gola

Miljan Vujić (SPARTAK) Kristijan Bažalac (KIKER) Jovan Jovanović (BRODARAC) Luka Tanasijević (KIKER) Nikola Milojković (RFK GRAFIČAR) Veljko Ilić (BRODARAC) Danilo Avramović (ZEMUN) Uroš Ilijev (RAD) Lazar Stevanović (RAD) Lazar Milosavljević (BRODARAC) Aleksej Đukanović (RADNIČKI) Ognjen Ergarac (ADA) Darko Ristić (RADNIČKI) Nikola Skrobonja (PARTIZAN) Mateja Pantić (RADNIČKI) Pavle Ivezić (NAPREDAK) Đorđe Marinković (MLADOST) Siniša Popović (RFK GRAFIČAR)

2 gola

Aleksa Cvetković (CRVENA ZVEZDA) Mihailo Madžarević (ČUKARIČKI DOO) Dušan Milosavljević (RADNIČKI) Lazar Đurić (CRVENA ZVEZDA) Luka Kosanović (RFK GRAFIČAR) Marko Bebek (PARTIZAN) Nemanja Šekularac (TELEOPTIK) Veljko Vukojević (CRVENA ZVEZDA) Andrija Živanović (ZEMUN) Aleksa Koloni (ČUKARIČKI DOO) Luka Krstović (RAD) Mihajilo Dragićević (KIKER) Andrija Mandić (RFK GRAFIČAR) Vukašin Arsić (TELEOPTIK) Vukašin Klašnja (KIKER) Luka Petrović (NAPREDAK) Veljko Petrović (RAD) Milan Aleksić (PARTIZAN) Marko Jovanović (RADNIČKI) Radovan Rakić (RFK GRAFIČAR) Ilija Đorđević (ADA) Milan Nikolić (RFK GRAFIČAR) Andrej Blagojević (RADNIČKI) Mladen Stanković (SPARTAK) Novak Gojkov (RFK GRAFIČAR)

1 gol

Stefan Trajkovski (ZEMUN) Teodor Ilić (RFK GRAFIČAR) Marko Simović (TELEOPTIK) Aleksa Andrić (PARTIZAN) Đorđe Perišić (BRODARAC) Andrija Stanojlović (ZEMUN) Stefan Mitrović (ČUKARIČKI DOO) Mihajlo Marković (KIKER) Ognjen Krajnović (PARTIZAN) Radovan Bunijevac (ADA) Andrej Milinković (TELEOPTIK) Lazar Konstantinov (RAD) Pavle Bezarević (RAD) Kosta Ristivojević (ČUKARIČKI DOO) Kosta Nedeljković (CRVENA ZVEZDA) Luka Đurić (RAD) Matija Budinčević (SPARTAK) Mihajlo Hromiš (VOJVODINA) Lazar Stojanović (ČUKARIČKI DOO) Viktor Petrović (MLADOST) Vuk Tokin (VOJVODINA) Matija Dragićević (SLOGA (P)) Filip Bašić Palković (SPARTAK) Aleksa Jovanović (NAPREDAK) Luka Peić Tukuljac (SPARTAK) Matija Bajagić (RFK GRAFIČAR) Srđan Bošković (ZEMUN) Arsenije Nikolić (SLOGA (P)) Boris Opančina (MLADOST) Relja Zorić (ZEMUN) Veljko Todorović (MLADOST) Mihajlo Terzić (RADNIČKI) Ranko Kljajić (SPARTAK) Luka Pantelić (ČUKARIČKI DOO) Veljko Trajković (NAPREDAK) Filip Čolović (SLOGA (P)) Luka Nedović (ZEMUN) Bogdan JadŽić (SLOGA (P)) Marko Ćuk (SPARTAK) Lazar Stojanović (TELEOPTIK) Nemanja Kalat (ZEMUN) Ognjan Petrović (NAPREDAK) Uroš Karić (NAPREDAK) Bojan Jović (VOJVODINA) Luka Stojsavljević (CRVENA ZVEZDA) Petar Petrović (TELEOPTIK) Luka Nikolić (CRVENA ZVEZDA) Veljko Nikolić (BRODARAC) Todor Stojanović (RADNIČKI) Stefan Lazović (RADNIČKI) Kristijan Gospodinović (NAPREDAK) Veljko Dimitrijević (CRVENA ZVEZDA) Nikola Savić (TELEOPTIK) Blagoje Unković (SLOGA (P)) Milan Radosavljević (SPARTAK) Veljko Đokić (BRODARAC) Nirman Kolašinac (BRODARAC) Vuk Atanasijević (BRODARAC) Jovan Milosavljević (BRODARAC) Pavle Radojković (ČUKARIČKI DOO) Vasilije Mijalkov (SLOGA (P)) Nikola Jovanovski (RFK GRAFIČAR) Stefan Puretić (TELEOPTIK) Damjan Milić (MLADOST) Mihajlo Butraković (VOJVODINA) Luka Bojović (MLADOST) Pavle Tomić (NAPREDAK)