Liga

Kadetska liga Srbije 20/21

01.08.2020 11:00
Beograd
11
0
3
0
02.08.2020 17:00
Beograd
3
1
0
1
02.08.2020 15:30
Beograd
2
0
2
0
01.08.2020 17:00
Niš
1
2
1
2
02.08.2020 17:30
Zemun
6
0
3
0
02.08.2020 11:00
Veternik
3
1
1
0
02.08.2020 17:30
Zemun
1
1
0
0
01.08.2020 17:00
Kraljevo
6
0
3
0
01.08.2020 17:00
Novi Beograd
6
2
3
1
02.08.2020 13:00
Kruševac
1
1
0
1
08.08.2020 11:00
Šabac
1
1
0
0
08.08.2020 11:00
Kragujevac
1
2
0
1
08.08.2020 15:30
Beograd
2
5
0
2
08.08.2020 17:00
Niš
1
2
1
0
08.08.2020 10:00
Vršac
0
8
0
2
08.08.2020 12:30
Beograd
1
1
0
1
08.08.2020 10:00
Zemun
2
1
1
1
08.08.2020 13:00
Lučani
3
0
3
0
08.08.2020 11:00
Subotica
1
2
0
1
08.08.2020 10:00
Beograd
0
2
0
0
12.08.2020 11:00
Beograd
4
0
3
0
12.08.2020 10:00
Beograd
2
0
1
0
12.08.2020 14:00
Niš
3
2
1
1
12.08.2020 17:30
Zemun
2
1
1
0
12.08.2020 11:00
Veternik
3
0
0
0
12.08.2020 18:00
Zemun
4
0
1
0
12.08.2020 17:00
Kraljevo
2
0
1
0
12.08.2020 13:00
Novi Beograd
3
0
1
0
12.08.2020 13:00
Kruševac
3
0
1
0
12.08.2020 17:00
Bačka Topola
2
0
0
0
15.08.2020 11:00
Šabac
2
2
0
1
16.08.2020 15:30
Beograd
2
1
0
0
16.08.2020 17:30
Niš
0
2
0
2
16.08.2020 17:30
Vršac
0
2
0
1
16.08.2020 12:30
Beograd
0
0
0
0
16.08.2020 10:00
Zemun
0
0
0
0
15.08.2020 13:00
Lučani
3
4
1
3
16.08.2020 17:00
Subotica
0
1
0
1
16.08.2020 14:00
Beograd
5
0
3
0
15.08.2020 10:00
Beograd
0
0
0
0
22.08.2020 11:00
Beograd
9
0
4
0
23.08.2020 10:00
Niš
0
4
0
0
22.08.2020 17:30
Zemun
1
2
1
0
22.08.2020 11:00
Veternik
4
2
3
0
22.08.2020 17:30
Zemun
5
0
3
0
22.08.2020 17:00
Kraljevo
5
2
2
1
22.08.2020 13:00
Novi Beograd
3
1
1
1
22.08.2020 13:00
Kruševac
2
0
2
0
22.08.2020 17:00
Bačka Topola
4
4
1
1
22.08.2020 11:00
Kragujevac
6
0
2
0
26.08.2020 17:00
Šabac
2
1
0
0
27.08.2020 17:00
Niš
3
1
3
0
26.08.2020 10:00
Vršac
5
2
4
1
26.08.2020 17:30
Beograd
3
2
1
2
26.08.2020 14:00
Zemun
0
1
0
1
26.08.2020 13:00
Lučani
4
0
3
0
26.08.2020 15:30
Subotica
0
4
0
2
26.08.2020 15:00
Beograd
1
4
1
2
26.08.2020 10:00
Beograd
3
1
1
0
26.08.2020 15:00
Beograd
4
0
3
0
30.08.2020 13:00
Niš
0
0
0
0
30.08.2020 17:30
Zemun
1
4
0
3
30.08.2020 11:00
Veternik
3
1
0
1
30.08.2020 17:30
Zemun
2
0
1
0
29.08.2020 11:00
Kraljevo
2
1
2
0
30.08.2020 13:30
Novi Beograd
1
2
0
1
30.08.2020 13:00
Kruševac
1
3
1
2
29.08.2020 15:30
Bačka Topola
5
6
1
5
30.08.2020 12:00
Kragujevac
0
1
0
0
30.08.2020 17:00
Beograd
3
1
2
0
05.09.2020 16:30
Šabac
3
0
1
0
06.09.2020 17:00
Vršac
1
2
1
1
05.09.2020 13:30
Beograd
2
0
0
0
05.09.2020 17:00
Zemun
2
2
2
2
06.09.2020 13:00
Lučani
0
1
0
0
06.09.2020 15:00
Subotica
3
0
2
0
04.09.2020 17:00
Beograd
4
0
2
0
05.09.2020 10:00
Beograd
2
2
2
1
05.09.2020 15:00
Beograd
4
2
1
1
06.09.2020 13:30
Niš
2
1
0
0
12.09.2020 11:00
Beograd
3
0
0
0
11.09.2020 13:00
Veternik
4
0
3
0
11.09.2020 17:00
Zemun
2
0
1
0
11.09.2020 17:00
Kraljevo
2
2
1
2
11.09.2020 10:00
Novi Beograd
1
2
0
1
13.09.2020 12:00
Kruševac
0
2
0
0
13.09.2020 11:00
Bačka Topola
2
2
1
1
11.09.2020 11:00
Kragujevac
1
3
0
0
11.09.2020 10:30
Beograd
0
2
0
1
13.09.2020 16:00
Niš
2
1
1
1
20.09.2020 15:30
Šabac
1
2
1
1
19.09.2020 14:30
Beograd
1
1
0
1
19.09.2020 17:00
Zemun
1
0
1
0
19.09.2020 11:00
Lučani
1
0
0
0
19.09.2020 10:00
Subotica
4
1
3
1
20.09.2020 15:00
Beograd
3
0
1
0
19.09.2020 10:00
Beograd
7
0
3
0
20.09.2020 16:30
Beograd
4
2
2
2
20.09.2020 14:00
Niš
0
4
0
2
20.09.2020 11:15
Beograd
1
1
0
1
27.09.2020 11:00
Veternik
6
0
1
0
27.09.2020 16:00
Zemun
1
1
0
1
26.09.2020 16:00
Kraljevo
0
1
0
0
26.09.2020 13:30
Novi Beograd
1
1
0
1
27.09.2020 13:00
Kruševac
0
5
0
2
26.09.2020 11:00
Bačka Topola
2
7
1
5
26.09.2020 11:00
Kragujevac
2
0
1
0
26.09.2020 13:30
Beograd
1
1
1
1
26.09.2020 16:00
Niš
3
0
0
0
26.09.2020 11:00
Vršac
1
3
1
2
04.10.2020 14:00
Šabac
1
4
0
1
03.10.2020 11:00
Zemun
5
3
1
0
03.10.2020 14:00
Lučani
2
0
2
0
04.10.2020 11:00
Subotica
1
1
0
1
03.10.2020 11:00
Beograd
3
0
1
0
03.10.2020 14:00
Beograd
2
0
0
0
03.10.2020 13:30
Beograd
4
1
1
0
04.10.2020 13:00
Niš
0
2
0
2
04.10.2020 12:00
Beograd
1
3
1
0
04.10.2020 11:00
Veternik
2
1
2
1
11.10.2020 12:30
Zemun
3
0
0
0
10.10.2020 13:00
Kraljevo
0
1
0
0
10.10.2020 10:00
Novi Beograd
1
0
1
0
11.10.2020 13:30
Kruševac
5
2
1
1
10.10.2020 15:00
Bačka Topola
0
2
0
1
10.10.2020 11:00
Kragujevac
0
0
0
0
12.10.2020 11:00
Beograd
1
2
0
1
12.10.2020 11:00
Niš
2
3
1
1
11.10.2020 15:00
Pavliš
1
1
0
0
10.10.2020 13:00
Beograd
0
2
0
1
17.10.2020 11:00
Šabac
0
0
0
0
18.10.2020 14:00
Lučani
5
2
4
1
18.10.2020 13:00
Subotica
3
0
2
0
17.10.2020 13:00
Beograd
3
1
2
1
17.10.2020 11:00
Beograd
6
1
3
0
17.10.2020 11:00
Beograd
3
0
2
0
18.10.2020 12:00
Niš
0
1
0
0
17.10.2020 15:00
Beograd
2
1
1
0
17.10.2020 11:00
Veternik
3
0
2
0
17.10.2020 13:30
Zemun
4
0
3
0
24.10.2020 13:00
Kraljevo
0
0
0
0
24.10.2020 10:00
Novi Beograd
1
2
1
1
24.10.2020 15:00
Kruševac
2
3
0
1
24.10.2020 14:00
Bačka Topola
0
2
0
0
24.10.2020 11:00
Kragujevac
4
1
3
0
23.10.2020 11:00
Beograd
0
8
0
2
25.10.2020 14:00
Niš
0
4
0
2
25.10.2020 11:00
Pavliš
1
3
1
2
24.10.2020 15:00
Beograd
1
1
1
0
24.10.2020 14:00
Zemun
0
1
0
0
28.10.2020 13:00
Šabac
3
1
1
0
28.10.2020 12:00
Subotica
2
1
1
0
28.10.2020 10:00
Beograd
3
2
0
1
28.10.2020 14:00
Beograd
3
1
1
1
28.10.2020 13:30
Beograd
3
0
3
0
28.10.2020 13:00
Niš
5
2
1
0
28.10.2020 13:30
Beograd
2
0
2
0
28.10.2020 11:00
Veternik
2
0
1
0
28.10.2020 11:00
Zemun
6
0
1
0
28.10.2020 13:00
Kraljevo
3
0
2
0
01.11.2020 11:00
Novi Beograd
3
0
1
0
01.11.2020 13:30
Kruševac
1
0
0
0
01.11.2020 11:00
Bačka Topola
0
3
0
0
01.11.2020 13:00
Kragujevac
0
1
0
0
01.11.2020 10:00
Beograd
3
3
2
1
01.11.2020 11:00
Niš
1
1
1
0
31.10.2020 11:00
Vršac
2
0
1
0
01.11.2020 12:30
Beograd
1
4
1
3
31.10.2020 14:00
Zemun
1
0
0
0
31.10.2020 13:00
Lučani
1
1
0
0
08.11.2020 13:30
Šabac
0
1
0
0
09.12.2020 14:00
Beograd
5
1
2
0
09.11.2020 13:30
Beograd
1
0
0
0
07.11.2020 10:00
Beograd
5
1
0
0
08.11.2020 13:30
Niš
3
2
1
0
08.11.2020 15:00
Beograd
6
1
2
1
08.11.2020 13:00
Veternik
4
0
3
0
08.11.2020 13:30
Zemun
6
0
2
0
07.11.2020 13:00
Kraljevo
4
2
1
0
08.11.2020 14:00
Novi Beograd
1
1
1
1
14.11.2020 13:30
Kruševac
5
1
2
0
15.11.2020 13:00
Bačka Topola
3
2
1
2
15.11.2020 10:00
Kragujevac
3
1
0
0
14.11.2020 10:00
Beograd
0
8
0
3
15.11.2020 11:00
Niš
0
2
0
1
14.11.2020 11:00
Pavliš
4
1
2
1
14.11.2020 14:30
Beograd
3
1
1
0
14.11.2020 14:00
Zemun
0
1
0
1
13.12.2020 12:00
Lučani
0
2
0
0
14.11.2020 12:00
Subotica
0
1
0
1
21.11.2020 13:30
Šabac
0
4
0
2
22.11.2020 11:00
Subotica
1
3
0
1
22.11.2020 13:00
Lučani
1
2
0
0
21.11.2020 13:00
Zemun
1
1
0
0
22.11.2020 10:00
Beograd
0
2
0
1
22.11.2020 11:00
Pavliš
0
5
0
1
22.11.2020 13:30
Niš
1
3
0
1
21.11.2020 11:00
Beograd
1
3
1
2
22.11.2020 11:00
Kragujevac
0
2
0
2
28.02.2021 12:00
Bačka Topola
1
2
0
1
28.11.2020 13:00
Bačka Topola
4
3
2
2
28.11.2020 11:00
Kruševac
1
0
1
0
28.11.2020 13:30
Novi Beograd
1
1
0
0
29.11.2020 13:00
Kraljevo
1
0
0
0
29.11.2020 11:00
Zemun
8
0
3
0
10.12.2020 13:00
Veternik
2
0
0
0
29.11.2020 13:00
Beograd
2
0
0
0
29.11.2020 13:30
Niš
1
3
0
1
28.11.2020 11:00
Beograd
2
0
0
0
30.11.2020 14:00
Beograd
2
2
1
0
05.12.2020 11:00
Šabac
0
5
0
3
06.12.2020 12:00
Beograd
2
0
1
0
05.12.2020 11:00
Subotica
3
0
1
0
05.12.2020 14:00
Lučani
0
0
0
0
05.12.2020 13:00
Zemun
0
0
0
0
06.12.2020 11:00
Beograd
0
4
0
2
06.12.2020 13:00
Pavliš
1
1
1
0
05.12.2020 13:00
Niš
0
1
0
0
05.12.2020 13:30
Beograd
2
0
0
0
03.03.2021 11:00
Kragujevac
1
0
0
0
07.03.2021 13:00
Kragujevac
2
1
1
1
06.03.2021 15:00
Bačka Topola
3
0
1
0
06.03.2021 12:00
Kruševac
2
1
2
1
08.04.2021 14:00
Novi Beograd
3
4
1
3
06.03.2021 13:00
Kraljevo
2
2
0
0
07.03.2021 10:00
Zemun
3
0
2
0
07.03.2021 15:00
Veternik
3
1
0
1
07.03.2021 14:30
Beograd
1
2
0
0
08.03.2021 15:00
Niš
3
0
1
0
06.03.2021 12:30
Beograd
1
5
1
3
14.03.2021 11:00
Šabac
0
2
0
0
13.03.2021 15:30
Beograd
2
1
1
0
13.03.2021 20:45
Beograd
1
1
1
0
13.03.2021 13:00
Subotica
1
6
1
2
13.03.2021 15:00
Lučani
1
3
0
2
13.03.2021 13:00
Zemun
0
1
0
1
13.03.2021 12:00
Beograd
1
2
0
2
14.03.2021 13:00
Vršac
3
1
0
1
13.03.2021 11:00
Niš
3
1
1
0
14.03.2021 11:00
Beograd
1
1
0
1
21.03.2021 11:00
Beograd
3
0
2
0
20.03.2021 11:00
Kragujevac
2
0
0
0
20.03.2021 14:00
Bačka Topola
2
1
0
1
20.03.2021 11:00
Kruševac
0
3
0
0
20.03.2021 10:00
Novi Beograd
2
1
1
0
21.03.2021 13:00
Kraljevo
2
0
1
0
20.03.2021 13:30
Zemun
4
1
2
1
21.03.2021 13:00
Veternik
1
2
0
1
21.03.2021 12:00
Beograd
1
3
0
2
31.03.2021 15:00
Niš
1
2
1
1
28.03.2021 11:00
Šabac
1
2
1
1
27.03.2021 10:00
Beograd
3
3
1
2
27.03.2021 11:00
Beograd
1
2
0
1
28.03.2021 11:00
Beograd
0
3
0
2
28.03.2021 11:00
Subotica
1
0
0
0
28.03.2021 11:00
Lučani
5
1
3
0
27.03.2021 13:30
Zemun
1
1
1
1
27.03.2021 11:00
Beograd
2
0
1
0
28.03.2021 13:00
Pavliš
1
0
1
0
28.03.2021 15:00
Niš
0
2
0
1
04.04.2021 15:00
Niš
5
1
2
0
04.04.2021 11:00
Beograd
3
0
2
0
04.04.2021 11:00
Kragujevac
3
1
1
0
03.04.2021 14:00
Bačka Topola
3
1
3
0
04.04.2021 13:00
Kruševac
0
1
0
0
04.04.2021 12:30
Novi Beograd
3
0
1
0
03.04.2021 13:00
Kraljevo
1
0
0
0
04.04.2021 13:30
Zemun
2
1
1
0
04.04.2021 13:00
Veternik
2
2
0
0
04.04.2021 16:30
Beograd
2
0
1
0
10.04.2021 15:00
Šabac
0
2
0
1
10.04.2021 13:00
Niš
0
0
0
0
10.04.2021 10:00
Beograd
1
2
1
1
10.04.2021 15:00
Beograd
2
1
1
0
11.04.2021 10:00
Beograd
2
2
2
1
10.04.2021 13:00
Subotica
1
0
0
0
11.04.2021 11:00
Lučani
4
1
2
0
10.04.2021 11:00
Zemun
2
0
1
0
10.04.2021 10:00
Beograd
2
0
1
0
11.04.2021 15:00
Pavliš
4
1
1
1
14.04.2021 13:00
Pavliš
4
2
1
2
15.04.2021 13:00
Niš
2
0
1
0
15.04.2021 16:00
Beograd
0
2
0
0
14.04.2021 11:00
Kragujevac
1
4
0
1
14.04.2021 17:00
Bačka Topola
1
0
0
0
14.04.2021 11:00
Kruševac
3
1
2
0
14.04.2021 13:00
Novi Beograd
4
3
3
0
12.05.2021 16:30
Kraljevo
3
5
2
1
13.04.2021 16:00
Zemun
5
1
4
0
14.04.2021 11:00
Veternik
2
0
1
0
17.04.2021 15:30
Šabac
1
7
0
4
18.04.2021 18:15
Beograd
0
1
0
0
17.04.2021 16:00
Niš
2
0
1
0
18.04.2021 12:30
Beograd
2
0
1
0
18.04.2021 11:00
Beograd
1
2
0
1
17.04.2021 17:00
Beograd
2
2
0
0
17.04.2021 15:00
Subotica
4
0
3
0
17.04.2021 13:00
Lučani
5
0
4
0
18.04.2021 13:00
Zemun
1
1
0
0
18.04.2021 12:30
Beograd
3
1
1
1
25.04.2021 11:00
Beograd
2
0
1
0
24.04.2021 11:00
Pavliš
1
2
0
1
25.04.2021 15:00
Niš
1
0
1
0
25.04.2021 13:30
Beograd
0
3
0
1
24.04.2021 11:00
Kragujevac
1
1
1
0
24.04.2021 12:00
Bačka Topola
2
6
2
3
25.04.2021 11:00
Kruševac
0
6
0
3
24.04.2021 15:30
Novi Beograd
3
0
2
0
24.04.2021 13:00
Kraljevo
3
2
1
1
25.04.2021 13:30
Zemun
6
2
2
1
28.04.2021 11:00
Šabac
0
5
0
2
28.04.2021 13:00
Veternik
2
1
0
1
28.04.2021 11:00
Beograd
3
2
1
1
28.04.2021 15:30
Niš
1
0
0
0
28.04.2021 13:00
Beograd
8
3
4
1
28.04.2021 14:00
Beograd
5
0
2
0
28.04.2021 16:30
Beograd
4
0
2
0
28.04.2021 10:00
Subotica
3
0
0
0
28.04.2021 13:00
Lučani
4
1
2
1
28.04.2021 11:00
Zemun
1
0
0
0
01.05.2021 13:30
Zemun
0
1
0
0
01.05.2021 13:30
Beograd
2
1
1
1
01.05.2021 13:00
Vršac
3
1
2
0
01.05.2021 15:00
Niš
2
2
1
2
01.05.2021 16:00
Beograd
0
3
0
0
01.05.2021 11:00
Kragujevac
1
2
0
1
01.05.2021 16:00
Bačka Topola
0
2
0
1
01.05.2021 13:00
Kruševac
1
2
1
0
01.05.2021 14:30
Novi Beograd
0
4
0
3
01.05.2021 13:00
Kraljevo
0
2
0
0
05.05.2021 16:00
Šabac
1
3
0
3
06.05.2021 13:30
Zemun
4
2
3
1
05.05.2021 15:00
Veternik
5
0
2
0
05.05.2021 13:00
Beograd
5
1
2
0
06.05.2021 11:00
Niš
3
0
0
0
05.05.2021 12:30
Beograd
2
0
1
0
05.05.2021 13:00
Beograd
7
1
1
1
05.05.2021 17:00
Beograd
6
0
2
0
05.05.2021 12:00
Subotica
0
2
0
2
05.05.2021 15:00
Lučani
4
0
3
0
09.05.2021 15:00
Lučani
2
0
2
0
08.05.2021 17:00
Zemun
2
0
1
0
09.05.2021 12:30
Beograd
4
1
2
0
09.05.2021 10:00
Vršac
0
0
0
0
08.05.2021 13:00
Niš
0
3
0
2
08.05.2021 15:30
Beograd
1
3
0
2
09.05.2021 11:00
Kragujevac
0
1
0
1
09.05.2021 13:00
Bačka Topola
1
5
0
3
09.05.2021 13:30
Kruševac
3
9
1
4
08.05.2021 12:30
Novi Beograd
2
2
0
0
15.05.2021 13:30
Šabac
1
1
1
1
17.05.2021 17:00
Kraljevo
2
2
1
0
16.05.2021 13:30
Zemun
5
0
1
0
16.05.2021 13:00
Veternik
6
0
2
0
16.05.2021 15:00
Zemun
1
0
0
0
16.05.2021 17:00
Niš
1
0
1
0
16.05.2021 11:00
Beograd
13
0
8
0
16.05.2021 10:00
Beograd
4
1
1
0
15.05.2021 11:00
Beograd
5
0
3
0
15.05.2021 13:00
Subotica
1
2
1
1
22.05.2021 13:00
Subotica
3
0
0
0
22.05.2021 13:30
Lučani
5
2
1
1
23.05.2021 11:00
Zemun
0
4
0
2
22.05.2021 12:30
Beograd
4
7
2
6
23.05.2021 14:00
Vršac
2
1
1
1
23.05.2021 15:00
Niš
4
3
2
2
22.05.2021 12:30
Beograd
0
7
0
5
22.05.2021 11:00
Kragujevac
0
1
0
0
22.05.2021 13:00
Bačka Topola
3
3
1
1
22.05.2021 13:30
Kruševac
1
2
0
1
30.05.2021 13:00
Šabac
4
1
3
1
29.05.2021 13:30
Novi Beograd
3
2
3
1
29.05.2021 13:00
Kraljevo
2
2
1
2
29.05.2021 13:30
Zemun
6
2
3
1
28.05.2021 15:00
Veternik
9
2
2
1
30.05.2021 16:00
Zemun
2
1
1
1
29.05.2021 15:00
Niš
2
3
2
2
29.05.2021 13:30
Beograd
4
3
3
2
26.05.2021 13:00
Beograd
6
0
4
0
28.05.2021 15:00
Beograd
1
2
1
1
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.PARTIZAN38334114222120103
2.VOJVODINA383053123358895
3.ČUKARIČKI DOO382945125438291
4.CRVENA ZVEZDA382765118338587
5.RFK GRAFIČAR382061293534066
6.ZEMUN381861469531660
7.BRODARAC38186146968160
8.MLADOST381851572591359
9.KIKER38159146361254
10.RAD38165176579-1453
11.SPARTAK38163195559-451
12.TELEOPTIK38137184159-1846
13.RADNIČKI38134214577-3243
14.NAPREDAK38134215083-3343
15.OFK VRŠAC381232353104-5139
16.TSC38872359107-4831
17.REAL NIŠ3886244591-4630
18.APOLON 43885253677-4129
19.INTERNACIONAL38752635112-7726
20.MAČVA38562730113-8321
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

39 golova

Samed Baždar (PARTIZAN)

27 golova

Mihailo Ivanović (VOJVODINA)

26 golova

Mirko Nikolašević (CRVENA ZVEZDA)

24 gola

Lukijan Abadžija (VOJVODINA)

23 gola

Janko Jevremović (PARTIZAN) Aleksandar Kahvić (RFK GRAFIČAR)

22 gola

Luka Bošković (RFK GRAFIČAR)

21 gol

Aleksa Preradov (TSC) Mateja Bubanj (CRVENA ZVEZDA)

19 golova

Strahinja Stojanović (MLADOST)

18 golova

Nemanja Petrović (RAD)

17 golova

Lazar Vrekić (ČUKARIČKI DOO) Kadir Pepić (BRODARAC) Luka Serdar (PARTIZAN)

16 golova

Lazar Miletić (KIKER)

15 golova

Marko Veličković (MLADOST) Davor Rakić (CRVENA ZVEZDA) Marko Popovic (RAD)

14 golova

Nikola Marinković (KIKER) Mihajlo Spasojević (ČUKARIČKI DOO) Luka Burgić (RADNIČKI) Luka Laban (NAPREDAK) Mihajlo Čupić (OFK VRŠAC) Strahinja Borisavljević (ČUKARIČKI DOO) Uroš Miladinović (ČUKARIČKI DOO)

13 golova

Đorđe Glavinić (OFK VRŠAC) Vuk Lopušina (ZEMUN) Uroš Mrdaković (ČUKARIČKI DOO)

12 golova

Lazar Miladinović (ZEMUN) Lazar Zlatanović (MLADOST) Bogdan Veljić (PARTIZAN)

11 golova

Stefan Janković (SPARTAK) Momčilo Svilar (TSC) Aleksandar Martić (ČUKARIČKI DOO) David Milićević (NAPREDAK) Nikola Lukić (TELEOPTIK) Marko Stanković (ČUKARIČKI DOO) Đorđe Kotlajić (NAPREDAK) Ensar Brahić (TELEOPTIK) Ignjat Brajić (RFK GRAFIČAR) Uroš Paunović (VOJVODINA) Veljko Erić (VOJVODINA) Mihajlo Milosavić (CRVENA ZVEZDA)

10 golova

Stefan Kostić (ZEMUN) Dženis Mulić (BRODARAC) Jovan Milošević (VOJVODINA) Jovan Šljivić (CRVENA ZVEZDA)

9 golova

Dejan Ristić (APOLON 4) Mihajlo Isailović (PARTIZAN) Uroš Nikolić (ZEMUN)

8 golova

Vanja Kopunović (SPARTAK) Matija Lekić (INTERNACIONAL) Jovan Mijatović (CRVENA ZVEZDA) Nikola Spasić (REAL NIŠ) Nemanja Trifunović (PARTIZAN) Đorđe Gordić (MLADOST) Miloš Bisenić (REAL NIŠ) Matija Maksimović (MAČVA)

7 golova

Aleksa Gagić (VOJVODINA) Damjan Marković (OFK VRŠAC) Nemanja Todorović (RADNIČKI) Vanja Apostolovski (VOJVODINA) Dušan Pavlović (ČUKARIČKI DOO) Luka Vidović (BRODARAC) Dimitrije Tabaković (BRODARAC) Admir Ademi (ZEMUN) Veljko Ugrinović (INTERNACIONAL) Stefan Simin (SPARTAK)

6 golova

Pavle Ognjenović (RFK GRAFIČAR) Mateja Stjepanović (PARTIZAN) Nikola Milić (RAD) Mario Krunc (TSC) Petar Aranđelović (RADNIČKI) Đorđe Biberdžić (APOLON 4) Hamza Bronja (SPARTAK) Nemanja Čvoro (ZEMUN) Marko Pelivanović (MLADOST) Miloš Maljukan (SPARTAK)

5 golova

Savo Marković (MLADOST) Veljko Lolić (CRVENA ZVEZDA) Andrija Lazarević (PARTIZAN) Luka Nikolić (RAD) Veljko Radovanović (MAČVA) Andrej Škobalj (RFK GRAFIČAR) Leontije Vasić (TELEOPTIK) Aleksej Vukičević (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Simović (ČUKARIČKI DOO) Nikola Miličić (KIKER) Lazar Prodanović (REAL NIŠ)

4 gola

Mihajilo Dragićević (KIKER) Danijel Kolarić (SPARTAK) Vesko Šćepović (TSC) Veljko Spasojević (RFK GRAFIČAR) Ognjen Mimović (RFK GRAFIČAR) Vuk Šuman (MAČVA) Miloš Popović (VOJVODINA) Milan Aleksić (ČUKARIČKI DOO) Andrej Rupar (RAD) Mihailo Lukić (MAČVA) David Delić (OFK VRŠAC) Veljko Vlašković (APOLON 4) Milorad Bekić (SPARTAK) Vukašin Klašnja (KIKER) Petar Bogdanović (MLADOST) Miloš Divac (MLADOST) Mateja Radonjić (CRVENA ZVEZDA) Dušan Pešić (REAL NIŠ) Mihajlo Makivić (MAČVA)

3 gola

Nikola Zečević (KIKER) Boris Cvetković (PARTIZAN) Dragoljub Radoman (RFK GRAFIČAR) Stefan Miladinović (CRVENA ZVEZDA) Jovan Erić (ZEMUN) Luka Drobnjak (VOJVODINA) Kosta Veselinović (RFK GRAFIČAR) Veljko Radovanović (RAD) Lazar Kosovac (TSC) Nikola Obućina (MLADOST) Stefan Ignjatović (BRODARAC) Vojin Serafimović (ČUKARIČKI DOO) Filip Milojković (KIKER) Uroš Čejić (OFK VRŠAC) Matija Stojanović (PARTIZAN) Dušan Smoljan (INTERNACIONAL) Stefan Leković (CRVENA ZVEZDA) Mateja Stašević (PARTIZAN) Stefan Melentijević (RFK GRAFIČAR) Erik Holo Nađ (TSC) Siniša Tanjga (VOJVODINA) Dejan Rajević (APOLON 4) Nikola Krstić (RAD) Miloš Andrejić (RADNIČKI) Jovan Stublinčević (BRODARAC) Marko Fodor (TSC) Danilo Bojović (KIKER) Aleksej Đukanović (RADNIČKI) Luka Lakićević (APOLON 4) Miloš Stolić (APOLON 4) Đorđe Miljković (REAL NIŠ) Mihailo Ljumović (ČUKARIČKI DOO) Marko Vranješ (BRODARAC) Danilo Petković (OFK VRŠAC) Veljko Čarapić (RADNIČKI) Andrej Kostić (APOLON 4) Boris Smiljković (RADNIČKI) Dimitrije Aćimović (PARTIZAN) Nemanja Miletić (TSC) Milan Kovačev (VOJVODINA)

2 gola

Uroš Dugić (NAPREDAK) Vuk Despenić (ZEMUN) Bojan Kovačević (ČUKARIČKI DOO) Petar Graonja (CRVENA ZVEZDA) Halid Musa (INTERNACIONAL) Milan Majstorović (VOJVODINA) Stefan Bukinac (VOJVODINA) Nirman Kolašinac (BRODARAC) Boris Ognjanović (APOLON 4) Luka Peić Tukuljac (SPARTAK) Aleksa Jovanović (RFK GRAFIČAR) nemanja Vidojević (CRVENA ZVEZDA) Danijel Milenković (NAPREDAK) Boris Matić (RFK GRAFIČAR) Ljubomir Pešić (ČUKARIČKI DOO) Dejan Krstić (INTERNACIONAL) Živko Bugarin (TSC) Ilija Svrzić (INTERNACIONAL) Matija Petrović (REAL NIŠ) Matija Vujović (RAD) Nemanja Nikolić (VOJVODINA) Jovan Budai (TSC) Aleksa Ćelić (TELEOPTIK) Aleksa Brkljač (TELEOPTIK) Nikola Mitković (REAL NIŠ) Mateja Tošić (APOLON 4) Milan Tešanović (ZEMUN) Stefan Nikolić (PARTIZAN) Vukašin Stojanović (RADNIČKI) Ognjen Vidović (INTERNACIONAL) Uroš Stanar (INTERNACIONAL) Marko Perišić (TSC) Marko Vujetić (BRODARAC) Luka Stupar (TELEOPTIK) Miloš Trnjanac (OFK VRŠAC) Veljko Milin (RAD) Nikola Punoševac (NAPREDAK) Nemanja Blagojević (ČUKARIČKI DOO) Uglješa Nikolić (REAL NIŠ) Milan Ristić (REAL NIŠ) Vladislav Goldin (RFK GRAFIČAR) Vuk Krstić (ZEMUN) Nikola Lukić (KIKER)

1 gol

Nemanja Ilić (PARTIZAN) Aleksa Matović (KIKER) Svetozar Arsenin (SPARTAK) Vuk Atanasijević (BRODARAC) Veljko Đokić (BRODARAC) Veljko Ilić (BRODARAC) Nikola Bukumira (KIKER) Đorđe Prolić (VOJVODINA) Lazar Stojanović (ČUKARIČKI DOO) Aleksa Ugrenović (KIKER) Ivan Nikčević (RFK GRAFIČAR) Uroš Sadžak (RADNIČKI) Mihailo Madžarević (ČUKARIČKI DOO) Marko Živković (BRODARAC) Ognjen Miljević (BRODARAC) Uroš Fijala (TELEOPTIK) Nikša Delibašić (ČUKARIČKI DOO) Mateja Milosavljević (MLADOST) Marko Pavlović (MAČVA) Stefan Baćanović (INTERNACIONAL) Andrej Krstić (OFK VRŠAC) Veljko Rauš (VOJVODINA) David Miljković (NAPREDAK) Dimitrije Spasić (RADNIČKI) Miloš Savić (NAPREDAK) Danilo Stamenković (TELEOPTIK) Vuk Blagojević (OFK VRŠAC) Aleksa Đurasović (VOJVODINA) Jovan Brakus (INTERNACIONAL) Mirsad Miraljemović (TELEOPTIK) Matija Gluščević (RFK GRAFIČAR) Pavle Janković (RADNIČKI) Aleksandar Racić (MLADOST) Pavle Joković (TELEOPTIK) Uroš Tošić (OFK VRŠAC) Nemanja Kaličanin (MLADOST) Uroš Bulaić (VOJVODINA) Nemanja Nikolić (ZEMUN) Matej Trivunović (MAČVA) Filip Grbić (INTERNACIONAL) Luka Đokić (MAČVA) Novak Gojkov (CRVENA ZVEZDA) Neven Elezović (BRODARAC) Bogdan Jovanović (NAPREDAK) Uroš Vulović (RAD) Luka Vuletić (BRODARAC) Nemanja Mladenović (BRODARAC) Jovan Milošević (BRODARAC) Andrej Cvjetanović (BRODARAC) Luka Velikić (VOJVODINA) Mladen Jovanović (MAČVA) Nikolaj Maksimović (RAD) Kerim Kurtanović (INTERNACIONAL) Strahinja Miletić (SPARTAK) Luka Stojsavljević (RFK GRAFIČAR) Aleksa Ivković (NAPREDAK) Uroš Markoski (SPARTAK) Veljko Mitić (CRVENA ZVEZDA) Marko Aksentijević (RADNIČKI) David Rustemov (BRODARAC) Miloš Radaković (VOJVODINA) Bratislav Marić (CRVENA ZVEZDA) Pavle Tomić (NAPREDAK) Miloš Jovanović (RAD) Mateja Gajić (NAPREDAK) Aleksandar Klještan (ZEMUN) Mihajlo Lakić (SPARTAK) Vukašin Đurđević (RAD) Miloš Stojanović (MAČVA) Lazar Žaknić (RFK GRAFIČAR) Đorđe Kumrić (INTERNACIONAL) Luka Tanasijević (APOLON 4) Ratko Nikolić (INTERNACIONAL) Mihailo Marković (RAD) Mihajlo Jungić (OFK VRŠAC) Luka Stojanović (RFK GRAFIČAR) Viktor Radojević (CRVENA ZVEZDA) Aleksandar Stevanović (RAD) Vasilije Crnobrnja (RAD) Marko Amanović (TELEOPTIK) Petar Vojinović (PARTIZAN) Đorđe Rakić (ZEMUN) Saša Knežević (TELEOPTIK) Miljan Vujić (SPARTAK) Igor Marisavljević (ČUKARIČKI DOO) Nikola Mihajlović (KIKER) Miloš Đurović (KIKER) Ognjen Milićević (OFK VRŠAC)