Лига

Футсал Друга лига

20.09.2019 18:00
Бечеј
2
6
0
0
23.09.2019 19:30
Ваљево
/
/
/
/
19.09.2019 19:30
Зрењанин
3
4
1
1
20.09.2019 20:30
Ивањица
6
3
3
1
20.09.2019 18:30
Београд
4
7
1
6
13.09.2019 18:30
Београд
/
/
/
/
16.09.2019 20:30
Смедерево
6
4
4
0
14.09.2019 20:00
Горњи Милановац
1
0
0
0
16.09.2019 18:30
Бујановац
7
2
3
0
13.09.2019 21:00
Нови Бечеј
3
2
1
1
20.09.2019 18:30
Београд
4
7
1
6
20.09.2019 20:30
Ивањица
6
3
3
1
19.09.2019 19:30
Зрењанин
3
4
1
1
23.09.2019 19:30
Ваљево
/
/
/
/
20.09.2019 18:00
Бечеј
2
6
0
0
27.09.2019
Смедерево
/
/
/
/
27.09.2019
Горњи Милановац
/
/
/
/
27.09.2019
Бујановац
/
/
/
/
27.09.2019
Нови Бечеј
/
/
/
/
27.09.2019
Београд
/
/
/
/
04.10.2019
Ивањица
/
/
/
/
04.10.2019
Бечеј
/
/
/
/
04.10.2019
Зрењанин
/
/
/
/
11.10.2019
Смедерево
/
/
/
/
11.10.2019
Горњи Милановац
/
/
/
/
11.10.2019
Бујановац
/
/
/
/
11.10.2019
Нови Бечеј
/
/
/
/
11.10.2019
Ваљево
/
/
/
/
18.10.2019
Београд
/
/
/
/
18.10.2019
Сопот
/
/
/
/
18.10.2019
Ивањица
/
/
/
/
18.10.2019
Бечеј
/
/
/
/
25.10.2019
Нови Бечеј
/
/
/
/
25.10.2019
Бујановац
/
/
/
/
25.10.2019
Горњи Милановац
/
/
/
/
25.10.2019
Београд
/
/
/
/
25.10.2019
Ваљево
/
/
/
/
25.10.2019
Зрењанин
/
/
/
/
01.11.2019
Ивањица
/
/
/
/
01.11.2019
Београд
/
/
/
/
01.11.2019
Горњи Милановац
/
/
/
/
01.11.2019
Смедерево
/
/
/
/
08.11.2019
Зрењанин
/
/
/
/
08.11.2019
Ваљево
/
/
/
/
08.11.2019
Београд
/
/
/
/
08.11.2019
Нови Бечеј
/
/
/
/
08.11.2019
Бујановац
/
/
/
/
15.11.2019
Бечеј
/
/
/
/
15.11.2019
Бујановац
/
/
/
/
15.11.2019
Горњи Милановац
/
/
/
/
15.11.2019
Смедерево
/
/
/
/
22.11.2019
Ивањица
/
/
/
/
22.11.2019
Зрењанин
/
/
/
/
22.11.2019
Београд
/
/
/
/
22.11.2019
Нови Бечеј
/
/
/
/
07.02.2020
Бечеј
/
/
/
/
07.02.2020
Београд
/
/
/
/
07.02.2020
Зрењанин
/
/
/
/
07.02.2020
Ваљево
/
/
/
/
14.02.2020
Београд
/
/
/
/
14.02.2020
Нови Бечеј
/
/
/
/
14.02.2020
Бујановац
/
/
/
/
14.02.2020
Смедерево
/
/
/
/
21.02.2020
Београд
/
/
/
/
21.02.2020
Зрењанин
/
/
/
/
21.02.2020
Ваљево
/
/
/
/
28.02.2020
Београд
/
/
/
/
28.02.2020
Ваљево
/
/
/
/
28.02.2020
Бујановац
/
/
/
/
28.02.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
28.02.2020
Нови Бечеј
/
/
/
/
06.03.2020
Зрењанин
/
/
/
/
06.03.2020
Бечеј
/
/
/
/
06.03.2020
Ивањица
/
/
/
/
06.03.2020
Београд
/
/
/
/
13.03.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
13.03.2020
Бујановац
/
/
/
/
13.03.2020
Нови Бечеј
/
/
/
/
13.03.2020
Београд
/
/
/
/
13.03.2020
Зрењанин
/
/
/
/
20.03.2020
Ивањица
/
/
/
/
20.03.2020
Београд
/
/
/
/
20.03.2020
Смедерево
/
/
/
/
27.03.2020
Бујановац
/
/
/
/
27.03.2020
Нови Бечеј
/
/
/
/
27.03.2020
Ваљево
/
/
/
/
27.03.2020
Зрењанин
/
/
/
/
03.04.2020
Бечеј
/
/
/
/
03.04.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
03.04.2020
Смедерево
/
/
/
/
03.04.2020
Београд
/
/
/
/
10.04.2020
Нови Бечеј
/
/
/
/
10.04.2020
Ваљево
/
/
/
/
10.04.2020
Зрењанин
/
/
/
/
10.04.2020
Ивањица
/
/
/
/
17.04.2020
Бечеј
/
/
/
/
17.04.2020
Бујановац
/
/
/
/
17.04.2020
Горњи Милановац
/
/
/
/
17.04.2020
Смедерево
/
/
/
/
17.04.2020
Београд
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЗУФО220011566
2.СУМФ Сопот (Сопот)220012846
3.КМФ КОЊАРНИК21018533
4.КМФ ИВАЊИЦА210110823
5.КМФ ТИСА11003213
6.ФК МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО11001013
7.КМФ БАЊИЦА2101111103
8.КМФ СМЕДЕРЕВО2101910-13
9.СУ РАДНИЧКИ 2010 (Ниш)100146-20
10.КМФ САС200235-20
11.КМФ РБ100127-50
12.КМФ БЕЧЕЈ2002613-70
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови