Liga

Futsal Druga liga 20/21

26.11.2020 19:30
Zrenjanin
6
6
2
3
06.11.2020 19:00
Blace
6
2
1
1
07.11.2020 19:30
Loznica
1
7
1
2
09.11.2020 19:00
Gornji Milanovac
2
7
1
2
06.11.2020 20:30
Vršac
4
3
2
1
08.11.2020 17:00
Leskovac
9
1
2
0
18.09.2020 20:30
Gornji Milanovac
4
2
0
2
18.09.2020 20:00
Vršac
2
6
2
1
20.09.2020 19:00
Leskovac
3
2
0
2
21.09.2020 21:00
Novi Bečej
2
5
2
0
19.09.2020 19:30
Bujanovac
4
3
2
1
25.09.2020 19:30
Zrenjanin
2
2
2
1
28.09.2020 21:00
Bečej
5
1
3
0
27.09.2020 19:00
5
6
1
3
25.09.2020 20:00
4
2
1
1
26.09.2020 19:00
Blace
3
0
0
0
26.09.2020 19:30
Loznica
7
0
3
0
03.10.2020 20:45
Gornji Milanovac
3
3
1
2
02.10.2020 20:00
Vršac
0
5
0
3
04.10.2020 19:00
Leskovac
2
2
0
0
02.10.2020 21:00
Novi Bečej
8
4
4
3
05.10.2020 19:30
Bujanovac
2
5
2
3
03.10.2020 21:00
Beograd
1
4
0
0
09.10.2020 21:00
Zrenjanin
2
1
0
1
12.10.2020 20:10
Ivanjica
6
4
2
1
10.10.2020 21:00
Obrenovac
2
6
1
2
09.10.2020 20:00
Blace
6
3
2
2
10.10.2020 19:30
Loznica
5
0
3
0
10.10.2020 20:30
Gornji Milanovac
4
3
3
1
16.10.2020 20:00
Vršac
2
6
0
1
18.10.2020 17:00
Leskovac
2
1
2
0
19.10.2020 20:00
Novi Bečej
8
8
3
5
17.10.2020 19:30
Bujanovac
2
1
2
0
17.10.2020 20:00
Beograd
6
0
2
0
16.10.2020 20:00
Bečej
2
1
2
1
23.10.2020 21:00
Zrenjanin
1
4
0
1
27.10.2020 21:00
Obrenovac
1
4
0
2
23.10.2020 19:00
Blace
6
3
5
0
24.10.2020 19:30
Loznica
6
2
1
1
24.10.2020 20:30
Gornji Milanovac
1
7
0
3
26.10.2020 20:00
Vršac
6
1
3
1
18.11.2020 18:00
Leskovac
/
/
/
/
02.11.2020 19:00
Novi Bečej
5
2
1
1
31.10.2020 20:30
Bujanovac
10
1
6
1
30.10.2020 19:30
Beograd
3
5
1
2
02.11.2020 21:00
Bečej
2
1
0
0
02.11.2020 19:00
Ivanjica
5
2
4
2
26.11.2020 19:30
Zrenjanin
6
6
2
3
06.11.2020 19:00
Blace
6
2
1
1
07.11.2020 19:30
Loznica
1
7
1
2
09.11.2020 19:00
Gornji Milanovac
2
7
1
2
06.11.2020 20:30
Vršac
4
3
2
1
08.11.2020 17:00
Leskovac
9
1
2
0
12.11.2020 19:30
Novi Bečej
6
6
3
2
14.11.2020 19:30
Bujanovac
1
3
0
0
14.11.2020 15:00
Beograd
3
1
0
1
13.11.2020 21:00
Bečej
7
3
3
0
16.11.2020 21:00
Ivanjica
4
2
2
1
16.11.2020 21:00
Obrenovac
3
5
0
1
20.11.2020 16:30
Zrenjanin
1
5
1
2
22.11.2020 19:30
Loznica
0
0
0
0
23.11.2020 19:00
Gornji Milanovac
4
5
2
2
23.11.2020 19:00
Vršac
0
10
0
5
22.11.2020 19:00
Leskovac
2
1
1
0
05.12.2020 19:30
Novi Bečej
/
/
/
/
27.11.2020
/
/
/
/
27.11.2020
/
/
/
/
27.11.2020
/
/
/
/
27.11.2020
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.KMF BEČEJ1090147133427
2.KMF JASTREBAC1061337221519
3.KMF LOZNICA-GRAD 20181053243281518
4.KMF IVANJICA106043932718
5.KMF LESKOVAC95132423116
6.KMF TISA94234646014
7.KMF ZUFO94053130112
8.KMF SAS92523133-211
9.KMF BANJICA103163332110
10.KMF PALEŽ102262844-168
11.KMF METALAC KOLORADO102172353-307
12.KMF FORUM102082046-266
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

13 golova

Dragan Jovanović (KMF IVANJICA)

12 golova

Marko Avramović (KMF LOZNICA-GRAD 2018)

11 golova

Srđan Golub (KMF BEČEJ) Stefan Spasić (KMF JASTREBAC)

9 golova

Čedomir Tomčić (KMF TISA) Igor Stefanović (KMF LESKOVAC) Đorđe Celin (KMF TISA)

8 golova

Veselin Guberinić (KMF TISA) Andrijano Knežević (KMF JASTREBAC) Ivan Vuletić (KMF LOZNICA-GRAD 2018) Igor Mitić (KMF BANJICA) Aleksandar Tomin (KMF SAS)

7 golova

Marko Novaković (KMF BEČEJ) Milan Čičić (KMF TISA) Petar Nikolić (KMF JASTREBAC) Dražen Arvai (KMF BEČEJ) Stefan Korać (KMF BEČEJ) Srđan Stojković (KMF TISA)

6 golova

Dušan Radenković (KMF SAS) Viktor Vasić (KMF ZUFO) Jovica Petrović (KMF METALAC KOLORADO) Igor Vlahović (KMF FORUM) Đorđe Rosić (KMF LOZNICA-GRAD 2018)

5 golova

Vladimir Simić (KMF PALEŽ) Milan Miljković (KMF JASTREBAC) Ljubiša Cvetanović (KMF LESKOVAC) Nemanja Vukašinović (KMF IVANJICA) Nikola Stanković (KMF ZUFO) Dušan Ristić (KMF ZUFO) Aleksandar Milenković (KMF LOZNICA-GRAD 2018) Marko Milošević (KMF PALEŽ)

4 gola

Mateja Ćirka (KMF FORUM) Đurađ Dobrijević (KMF BANJICA) Elvis Ramadani (KMF BANJICA) Željko Grujičić (KMF PALEŽ) DARKO STOJKOVIĆ (KMF IVANJICA) Jovan Urošević (KMF METALAC KOLORADO) Slađan Novković (KMF SAS) Nikola Milašinović (KMF LOZNICA-GRAD 2018) Radovan Vukojević (KMF LESKOVAC) Antonije Pavličević (KMF PALEŽ) Boris Bodonji (KMF BEČEJ) Gligorije Lišanin (KMF IVANJICA)

3 gola

Aleksandar Nikolić (KMF METALAC KOLORADO) Jovan Cvetanović (KMF ZUFO) Srđan Grujičić (KMF PALEŽ) Mile Šarenac (KMF SAS) Dimitrije Vasiljević (KMF BANJICA) Enis Iseni (KMF ZUFO) Aleksandar Milovanović (KMF LOZNICA-GRAD 2018) Stefan Dmitrović (KMF METALAC KOLORADO) Stefan Krstić (KMF BANJICA) Jovan Runjevac (KMF SAS) Miloš Dimitrijević (KMF ZUFO) Miloš Pokrajac (KMF BEČEJ) Vladimir Jovović (KMF FORUM) Marko Mastilo (KMF SAS) Vladimir Vukašinović (KMF BANJICA) Stefan Arsenijević (KMF METALAC KOLORADO) Radosav Bojat (KMF LESKOVAC) Vladimir Janković (KMF PALEŽ) Zoran Arđeljan (KMF BEČEJ)

2 gola

Nenad Nikolić (KMF IVANJICA) Marko Stojanović (KMF FORUM) MILORAD KOLAKOVIĆ (KMF IVANJICA) Nikola Ivanović (KMF IVANJICA) Branislav Lojpur (KMF SAS) Aleksa Sredojević (KMF BANJICA) Damir Mačiženski (KMF BEČEJ) Fitim Aliji (KMF ZUFO) Nikola Tomić (KMF TISA) Vladimir Pajković (KMF BANJICA) Luka Vučićević (KMF PALEŽ) Vladan Stojković (KMF IVANJICA) Dario Kornja (KMF FORUM) Igor Jovanović (KMF BANJICA)

1 gol

Lazar Letić (KMF TISA) Marko Bogdanović (KMF FORUM) Nikola Petrović (KMF LESKOVAC) Slaviša Milenković (KMF ZUFO) Luka Božičić (KMF BEČEJ) Nenad Vinović (KMF TISA) Jovan Trojanović (KMF JASTREBAC) Darko Rašić (KMF SAS) Bojan Ćulum (KMF BEČEJ) Filip Tešić (KMF METALAC KOLORADO) Borislav Ikrašev (KMF TISA) Nikola Dodić (KMF ZUFO) Nedeljko Madić (KMF FORUM) Đorđe Jovanović (KMF IVANJICA) Aleksandar Ružičić (KMF BANJICA) Ivan Vukoje (KMF SAS) Nikola Vasiljević (KMF IVANJICA) Nebojša Milanković (KMF METALAC KOLORADO) Nikola Rajković (KMF JASTREBAC) Stefan Dimić (KMF PALEŽ) Ivan Stojanović (KMF JASTREBAC) Milan Nikolić (KMF LESKOVAC) Miloš Mačužić (KMF BANJICA) Slobodan Maksimović (KMF LOZNICA-GRAD 2018) Stefan Petrović (KMF JASTREBAC) Aleksandar Milinković (KMF PALEŽ) Dušan Vukajlović (KMF JASTREBAC) Nenad Veličković (KMF LESKOVAC) Nikola Knežević (KMF FORUM)