Лига

Футсал Друга лига 20/21

20.09.2020 19:30
Лозница
4
4
3
2
18.09.2020 20:30
Горњи Милановац
4
2
0
2
18.09.2020 20:00
Вршац
2
6
2
1
20.09.2020 19:00
Лесковац
3
2
0
2
21.09.2020 21:00
Нови Бечеј
2
5
2
0
19.09.2020 19:30
Бујановац
4
3
2
1
25.09.2020 19:30
Зрењанин
2
2
2
1
28.09.2020 21:00
Бечеј
5
1
3
0
26.09.2020 19:00
Блаце
3
0
0
0
03.10.2020 20:45
Горњи Милановац
3
3
1
2
04.10.2020 19:00
Лесковац
2
2
0
0
02.10.2020 21:00
Нови Бечеј
8
4
4
3
05.10.2020 19:30
Бујановац
2
5
2
3
03.10.2020 21:00
Београд
1
4
0
0
09.10.2020 21:00
Зрењанин
2
1
0
1
12.10.2020 20:10
Ивањица
6
4
2
1
10.10.2020 21:00
Обреновац
2
6
1
2
09.10.2020 20:00
Блаце
6
3
2
2
10.10.2020 20:30
Горњи Милановац
4
3
3
1
16.10.2020 20:00
Вршац
2
6
0
1
19.10.2020 20:00
Нови Бечеј
8
8
3
5
17.10.2020 19:30
Бујановац
2
1
2
0
17.10.2020 20:00
Београд
6
0
2
0
16.10.2020 20:00
Бечеј
2
1
2
1
23.10.2020 21:00
Зрењанин
1
4
0
1
27.10.2020 21:00
Обреновац
1
4
0
2
23.10.2020 19:00
Блаце
6
3
5
0
24.10.2020 19:30
Лозница
6
2
1
1
24.10.2020 20:30
Горњи Милановац
1
7
0
3
26.10.2020 20:00
Вршац
6
1
3
1
06.12.2020 17:00
Бојник
7
1
2
1
02.11.2020 19:00
Нови Бечеј
5
2
1
1
31.10.2020 20:30
Бујановац
10
1
6
1
30.10.2020 19:30
Београд
3
5
1
2
02.11.2020 21:00
Бечеј
2
1
0
0
02.11.2020 19:00
Ивањица
5
2
4
2
26.11.2020 19:30
Зрењанин
6
6
2
3
06.11.2020 19:00
Блаце
6
2
1
1
07.11.2020 19:30
Лозница
1
7
1
2
09.11.2020 19:00
Горњи Милановац
2
7
1
2
06.11.2020 20:30
Вршац
4
3
2
1
08.11.2020 17:00
Лесковац
9
1
2
0
12.11.2020 19:30
Нови Бечеј
6
6
3
2
14.11.2020 19:30
Бујановац
1
3
0
0
14.11.2020 15:00
Београд
3
1
0
1
16.11.2020 21:00
Ивањица
4
2
2
1
16.11.2020 21:00
Обреновац
3
5
0
1
20.11.2020 16:30
Зрењанин
1
5
1
2
22.11.2020 19:30
Лозница
0
0
0
0
23.11.2020 19:00
Горњи Милановац
4
5
2
2
23.11.2020 19:00
Вршац
0
10
0
5
22.11.2020 19:00
Лесковац
2
1
1
0
06.12.2020 20:00
Нови Бечеј
/
/
/
/
13.12.2020 15:30
Бујановац
3
7
2
2
29.11.2020 16:30
Београд
6
10
3
4
29.11.2020 18:00
Бечеј
4
2
0
1
28.11.2020 19:00
Ивањица
5
2
2
1
30.11.2020 19:00
Обреновац
4
1
2
0
08.02.2021 18:00
Зрењанин
2
8
1
2
05.02.2021 21:00
Обреновац
3
5
2
3
07.02.2021 18:00
Ивањица
3
0
1
0
05.02.2021 21:00
Бечеј
2
5
0
2
06.02.2021 20:30
Београд
6
0
4
0
14.02.2021 19:00
Београд
4
6
2
2
12.02.2021 18:30
Бујановац
3
4
1
1
12.02.2021 21:00
Нови Бечеј
2
4
1
3
14.02.2021 19:30
Бојник
5
2
2
1
12.02.2021 20:00
Вршац
5
2
2
1
12.02.2021 19:00
Горњи Милановац
1
2
1
2
19.02.2021 18:00
Зрењанин
4
4
0
1
20.02.2021 17:15
Лозница
9
1
3
0
21.02.2021 18:00
Блаце
5
5
2
3
21.02.2021 20:30
Обреновац
4
4
1
1
21.02.2021 19:00
Ивањица
4
3
4
0
20.02.2021 18:00
Бечеј
10
7
3
3
27.02.2021 18:00
Бечеј
7
3
2
2
27.02.2021 18:30
Београд
0
3
0
1
01.03.2021 18:30
Бујановац
1
3
1
2
01.03.2021 21:00
Нови Бечеј
3
4
1
1
05.03.2021 20:00
Зрењанин
5
1
3
1
06.03.2021 19:00
Горњи Милановац
3
1
1
0
06.03.2021 16:00
Лозница
6
2
1
0
07.03.2021 18:00
Блаце
8
1
4
0
08.03.2021 19:15
Обреновац
5
1
2
0
08.03.2021 20:00
Ивањица
0
3
0
1
14.03.2021 18:00
Ивањица
8
5
3
3
12.03.2021 21:00
Бечеј
8
2
7
1
31.03.2021 17:30
Београд
2
6
1
2
14.03.2021 16:30
Бујановац
4
9
2
4
12.03.2021 21:00
Нови Бечеј
4
3
2
3
25.03.2021 18:30
Лесковац
9
5
5
1
19.03.2021 20:00
Зрењанин
3
3
2
2
22.03.2021 20:00
Вршац
6
5
4
1
22.03.2021 18:00
Горњи Милановац
5
1
3
0
20.03.2021 18:00
Лозница
6
3
4
1
22.03.2021 19:00
Блаце
2
2
1
0
01.04.2021 19:00
Обреновац
2
5
1
1
26.03.2021 21:00
Обреновац
6
5
2
3
29.03.2021 20:00
Ивањица
1
6
0
1
27.03.2021 18:00
Београд
12
4
7
0
29.03.2021 17:30
Бујановац
4
6
2
4
29.03.2021 21:00
Нови Бечеј
8
5
3
3
14.04.2021 20:00
Зрењанин
12
4
7
1
04.04.2021 18:00
Лесковац
7
3
2
2
07.04.2021 20:00
Вршац
2
5
1
0
02.04.2021 18:00
Горњи Милановац
4
5
2
2
04.04.2021 21:00
Лозница
3
3
0
0
05.04.2021 19:00
Блаце
9
0
6
0
09.04.2021 19:00
Блаце
7
5
6
2
12.04.2021 21:00
Обреновац
6
5
4
3
10.04.2021 19:00
Бечеј
13
3
8
1
12.04.2021 18:30
Београд
5
2
2
0
10.04.2021 16:30
Бујановац
13
14
6
4
19.04.2021 18:00
Зрењанин
/
/
/
/
19.04.2021 19:00
Нови Бечеј
4
3
3
1
18.04.2021 18:00
Лесковац
6
4
3
2
19.04.2021 18:30
Вршац
2
10
1
4
16.04.2021 18:00
Горњи Милановац
2
6
1
3
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.КМФ БЕЧЕЈ221714112555752
2.КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018221444113625146
3.КМФ ИВАЊИЦА22151689622746
4.КМФ ЈАСТРЕБАЦ221435102604245
5.КМФ ТИСА221048115118-334
6.КМФ ЛЕСКОВАЦ2210397674233
7.КМФ САС228689591430
8.КМФ ПАЛЕЖ2283117195-2427
9.КМФ БАЊИЦА2271148790-322
10.КМФ ФОРУМ22701561118-5721
11.КМФ ЗУФО22411771112-4113
12.КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО  (-3)22411752107-5510
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови

31 гол

Срђан Голуб (КМФ БЕЧЕЈ)

28 голова

Игор Стефановић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Марко Аврамовић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018)

24 гола

Стефан Спасић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ)

20 голова

Веселин Губеринић (КМФ ТИСА)

19 голова

Марко Новаковић (КМФ БЕЧЕЈ) Драган Јовановић (КМФ ИВАЊИЦА) Чедомир Томчић (КМФ ТИСА)

18 голова

Немања Вукашиновић (КМФ ИВАЊИЦА) Игор Влаховић (КМФ ФОРУМ) Александар Томин (КМФ САС) Петар Николић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ)

17 голова

Ђорђе Целин (КМФ ТИСА)

15 голова

Стефан Кораћ (КМФ БЕЧЕЈ) Милан Чичић (КМФ ТИСА) Андријано Кнежевић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Жељко Грујичић (КМФ ПАЛЕЖ)

14 голова

Срђан Стојковић (КМФ ТИСА) Јовица Петровић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО)

13 голова

Јован Цветановић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Стефан Крстић (КМФ БАЊИЦА)

12 голова

Љубиша Цветановић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Никола Томић (КМФ ТИСА)

11 голова

Миле Шаренац (КМФ САС) Стефан Петровић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Ђорђе Росић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018)

10 голова

Антоније Павличевић (КМФ ПАЛЕЖ) Глигорије Лишанин (КМФ ИВАЊИЦА) Зоран Арђељан (КМФ БЕЧЕЈ) Марко Милошевић (КМФ ПАЛЕЖ) Владимир Јововић (КМФ ФОРУМ) Радован Вукојевић (КМФ ЛЕСКОВАЦ)

9 голова

Ђурађ Добријевић (КМФ БАЊИЦА) Вељко Петровић (КМФ БАЊИЦА) Душан Раденковић (КМФ САС) Жарко Матић (КМФ САС) Игор Митић (КМФ БАЊИЦА) Слађан Новковић (КМФ САС) Матеја Ћирка (КМФ ФОРУМ) Александар Миловановић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018)

8 голова

Александар Миленковић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Борис Бодоњи (КМФ БЕЧЕЈ) Енис Исени (КМФ ЗУФО) Срђан Грујичић (КМФ ПАЛЕЖ) Елвис Рамадани (КМФ БАЊИЦА) Александар Николић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Марко Перић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Иван Вулетић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018)

7 голова

Владимир Симић (КМФ ПАЛЕЖ) Александар Ристановић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Марко Богдановић (КМФ ФОРУМ) Стефан Крстић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Дамир Мачиженски (КМФ БЕЧЕЈ) Дражен Арваи (КМФ БЕЧЕЈ) Стефан Арсенијевић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО)

6 голова

Фернандо Бахтијари (КМФ ЗУФО) Владимир Пајковић (КМФ БАЊИЦА) Душан Ристић (КМФ ЗУФО) Ненад Николић (КМФ ИВАЊИЦА) Страхиња Илић (КМФ ТИСА) Милан Миљковић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Алекса Средојевић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Илија Ристић (КМФ ЗУФО) Емануел Бачки (КМФ ЗУФО) Виктор Васић (КМФ ЗУФО)

5 голова

Небојша Миланковић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Дарио Корња (КМФ ФОРУМ) Дарко Радоњић (КМФ ИВАЊИЦА) Петар Марјановић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Владимир Вукашиновић (КМФ БАЊИЦА) Радосав Бојат (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Недељко Шаренац (КМФ САС) Стефан Кркобабић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Милош Димитријевић (КМФ ЗУФО) Игор Јовановић (КМФ БАЊИЦА) Никола Станковић (КМФ ЗУФО) Јован Урошевић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО)

4 гола

Никола Милашиновић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Стефан Димић (КМФ ПАЛЕЖ) Јован Тројановић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Никола Мицић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Марко Мастило (КМФ САС) Ненад Јашаревић (КМФ ЗУФО) Душан Вукајловић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Димитрије Васиљевић (КМФ БАЊИЦА) Никола Ивановић (КМФ ИВАЊИЦА) Стефан Живанов (КМФ САС) Ђорђе Петровић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Марко Живкуцин (КМФ БЕЧЕЈ) Горан Маричић (КМФ ИВАЊИЦА) Душан Ракић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Милорад Колаковић (КМФ ИВАЊИЦА) Јован Руњевац (КМФ САС) Дарко Стојковић (КМФ ИВАЊИЦА) Стефан Стефановић (КМФ ПАЛЕЖ) Душан Кањевац (КМФ БАЊИЦА) Лука Вучићевић (КМФ ПАЛЕЖ)

3 гола

Ђорђе Лишанин (КМФ ИВАЊИЦА) Владимир Јанковић (КМФ ПАЛЕЖ) Милош Покрајац (КМФ БЕЧЕЈ) Мирко Рудић (КМФ БАЊИЦА) Дејан Анев (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Дарко Рашић (КМФ САС) Фитим Алији (КМФ ЗУФО) Иван Вукоје (КМФ САС) Јован Блажић (КМФ САС) Игор Смаилагић (КМФ БАЊИЦА) Видан Бојовић (КМФ ИВАЊИЦА) Никола Петровић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Стефан Дмитровић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Бојан Ћулум (КМФ БЕЧЕЈ) Матија Урошевић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Бранислав Лојпур (КМФ САС)

2 гола

Горан Јанковић (КМФ ФОРУМ) Владан Стојковић (КМФ ИВАЊИЦА) Никола Кнежевић (КМФ ФОРУМ) Еленор Бачки (КМФ ЗУФО) Никола Милосављевић (КМФ БАЊИЦА) Стефан Недељковић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Светозар Симоновић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Слободан Максимовић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Александар Станковић (КМФ ЗУФО) Марко Стојановић (КМФ ФОРУМ) Ненад Величковић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Никола Станојевић (КМФ ЛЕСКОВАЦ)

1 гол

Милован Везмар (КМФ ФОРУМ) Душан Настић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Лазар Митровић (КМФ ИВАЊИЦА) Иван Стојановић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Милан Николић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Зоран Ћурчић (КМФ ТИСА) Лука Тешић (КМФ ФОРУМ) Милош Мачужић (КМФ БАЊИЦА) Војислав Ерић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Славиша Миленковић (КМФ ЗУФО) Андреја Ћирка (КМФ ФОРУМ) Александар Милинковић (КМФ ПАЛЕЖ) Никола Петровић (КМФ ЛЕСКОВАЦ) Владан Кољајић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Бејамин Ајети (КМФ ЗУФО) Никола Пашић (КМФ ЗУФО) Владан Воргучин (КМФ БЕЧЕЈ) Марко Лапчевић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ) Драган Радојевић (КМФ ПАЛЕЖ) Саша Миловановић (КМФ ИВАЊИЦА) Лука Божичић (КМФ БЕЧЕЈ) Драгиша Комарчевић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Никола Додић (КМФ ЗУФО) Урош Димитријевић (КМФ ПАЛЕЖ) Горан Максимовић (КМФ ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018) Душан Симовић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Ђуро Родић (КМФ САС) Борислав Икрашев (КМФ ТИСА) Недељко Мадић (КМФ ФОРУМ) Ненад Виновић (КМФ ТИСА) Марко Рашић (КМФ ФОРУМ) Александар Ружичић (КМФ БАЊИЦА) Душан Печић (КМФ ТИСА) Филип Тешић (КМФ МЕТАЛАЦ КОЛОРАДО) Ђорђе Јовановић (КМФ ИВАЊИЦА) Мартин Јелић (КМФ БЕЧЕЈ) Никола Васиљевић (КМФ ИВАЊИЦА) Миодраг Пеленгић (КМФ ТИСА) Лазар Летић (КМФ ТИСА) Никола Рајковић (КМФ ЈАСТРЕБАЦ)