Sudije

Srpska liga Istok

Glavne sudije

Dušan Miladinović

23.11.1992.

Aleksandar Vukadinović

20.07.1995.

Jovan Đorđević

19.01.1991.

Jovan Nedeljković

11.02.1995.

Igor Rajković

15.01.1992.

Miloš Grujić

12.12.1994.

Stefan Đokić

29.05.1993.

Mitar Klikovac

30.08.1996.

Stefan Filipović

19.11.1993.

Jovan Petković

21.11.1992.

Dušan Marek

03.09.1996.

Stefan Miletić

19.06.1996.

Miloš Grujičić

05.03.1995.

Saša Stojanović

05.06.1992.

Nemanja Mitrović

11.10.1991.

Jelena Cvetković

15.12.1991.

Milenko Dimitrijević

25.10.1995.

Nikola Babić

02.06.1992.

Nikola Ničić

23.05.1994.

Dušan Savić

14.03.1994.

Petar Vukadinović

08.08.1997.

Lazar Pršić

10.01.1996.

Martin Marinkov

19.05.1997.

Miloš Nedeljković

29.08.1989.

Sudije pomoćnici

Miloš Tošić

29.11.1994.

Predrag Hristov

04.09.1990.

Nemanja Todorović

06.04.1993.

Antonije Pehčevski

04.08.1995.

Milan Glušac

14.05.1992.

Milivoje Dončić

23.11.1991.

Srđan Milićević

14.09.1990.

Bojan Ivanović

03.02.1992.

Dušan Marinković

02.05.1990.

Mihajlo Vučković

04.10.1995.

Milan Đorđević

06.01.1993.

Stevan Lazarević

31.12.1991.

Milan Milenković

28.12.1994.

Ivan Gmitrović

31.01.1994.

Lazar Milojković

15.07.1992.

Miloš Todosijević

27.02.1992.

Aleksandar Đorđević

06.10.1992.

Mihajlo Jović

27.03.1997.

Aleksandar Milenković

01.04.1995.

Slađan Kojadinović

17.10.1990.

Dušan Božinović

02.09.1993.

Nenad Stanković

22.02.1990.

Dušan Milenković

09.10.1993.

Oliver Nikolić

13.03.1991.

Aleksandar Ranđelović

15.05.1987.

Uroš Stojković (Niš)

24.12.1997.

Marko Avramović

22.12.1993.

Stefan Kalezić

23.03.1994.

Dušan Đorđević

23.03.1997.

Miloš Mitić

19.11.1996.

Danijela Stojanović

28.09.1990.

Aleksandra Kostić

30.06.1992.