Sudije

Srpska liga Beograd

Glavne sudije

Aleksandar Anđelić

24.09.1993.

Miloš Vasiljević

25.04.1987.

Marko Vukićević

12.11.1993.

Dejan Gligorević

25.01.1987.

Ivan Gospavić

04.09.1991.

Vukašin Delević

05.01.1994.

Ivan Jeremić

02.07.1991.

Nikola Katić

24.11.1989.

Igor Kovačević

19.03.1991.

Bora Marinković

04.10.1993.

Stefan Mikavica

24.05.1996.

Miroslav Milenković

16.07.1992.

Srđan Novaković

04.05.1995.

Bojan Ostojić

05.10.1987.

Nikola Rabrenović

19.10.1987.

Nenad Radivojević

24.01.1989.

Uroš Ržić

24.04.1986.

Miloš Rogan

10.02.1992.

Bogdan Džaković

02.01.1990.

Andrija Ilić

11.07.1994.

Jasmina Mickoska

23.03.1991.

Jelena Međedović

15.06.1993.

Anđela Petrović

17.11.1992.

Sudije pomoćnici

Nemanja Arnautović

28.11.1991.

Miloš Bošković

15.08.1991.

Nemanja Bratić

10.04.1992.

Dimitrije Vlasačević

12.06.1987.

Nikola Glišić

12.06.2002.

Jovan Jovčić

23.04.1990.

Dušan Koički

06.10.1986.

Nemanja Krstić

01.11.1993.

Dejan Lješnjak

22.06.1986.

Nikola Ivanović

29.10.1992.

Bogdan Ljubojević

22.10.1991.

Marko Majstorović

20.08.1992.

Lazar Mirković

22.02.1992.

Nenad Nikolić

02.10.1990.

Nenad Obrenić

25.04.1990.

Milan Penčić

06.02.1991.

Andreja Piljak

29.12.1991.

Miloš Rajković

12.06.1996.

Marko Rakić

28.02.1993.

Denis Sulejmanović

04.12.1993.

Miloš Hajduk-Veljković

07.11.1990.

Marko Hrutka

11.10.1989.

Tihomir Šoškić

14.07.1998.

Branko Galić

26.02.1985.

Ivana Jovanović

27.08.1992.

Jelena Mance

08.03.1991.

Aleksandra Stojanac

16.06.1992.

Bojana Šćepanović

31.08.1986.