Sudije

Prva liga Srbije

Sudije druga grupa

Dejan Trifković

Beograd 14.06.1986

Sudija prve kategorije

Marko Srećković

Kragujevac 26.12.1986

Sudija prve kategorije

Nikola Radaković

Novi Sad 31.08.1991

Sudija druge kategorije

Stanko Ostraćanin

Kraljevo 02.02.1986

Sudija druge kategorije

Andrija Stojanović

Beograd 15.09.1990

Sudija prve kategorije

Milan Mitić

Leskovac 11.11.1985

Sudija prve kategorije

Dalibor Manojlović

Knjaževac 11.01.1981

Sudija prve kategorije

Danilo Jerinić

Beograd 27.04.1989

Sudija druge kategorije

David Matić

Novi Sad 22.02.1994

Sudija prve kategorije

Pavle Tomić

Beograd 27.11.1987

Sudija druge kategorije

Sudije treća grupa

Borko Mijajlović

Končarevo 16.02.1988

Sudija prve kategorije

Ivan Stamenković

Kaluđerica 27.03.1989

Sudija prve kategorije

Pavle Ilić

Kragujevac 04.04.1989

Sudija prve kategorije

Marko Ivković

Lajkovac 25.01.1988

Sudija prve kategorije

Marko Delibašić

Vrbas 05.10.1992

Sudija druge kategorije

Miloš Živanović

Beograd 03.11.1987

Sudija prve kategorije

Milan Stefanović

Zuce 19.02.1990

Sudija prve kategorije

Danilo Nikolić

Lovćenac 22.05.1995

Sudija druge kategorije

Nebojša Zeljković

Crvenka 09.10.1992

Sudija prve kategorije

Ivan Nikitović

Ljubić 19.07.1988

Sudija druge kategorije

Stefan Ćirić

Pirot 12.10.1991

Sudija druge kategorije

Pomoćnici druga grupa

Atila Harmat

Subotica 10.07.1987

Sudija prve kategorije

Miodrag Zdravković

Ražanj 08.03.1985

Sudija prve kategorije

Goran Božović

Kaluđerica 03.08.1987

Sudija prve kategorije

Nikola Milosavljević

Beograd 19.03.1984

Sudija prve kategorije

Miloje Milićević

Prokuplje 20.07.1986

Sudija prve kategorije

Ivan Krstić

Jakovo 29.11.1987

Sudija prve kategorije

Miloš Karadžić

Beograd 26.03.1987

Sudija prve kategorije

Ilija Lovre

Novi Sad 01.06.1985

Sudija prve kategorije

Dragan Nikolić

Požarevac 16.09.1986

Sudija prve kategorije

Milan Pešović

Kraljevo 11.01.1986

Sudija prve kategorije

Milorad Jovanović

Ljig 19.09.1988

Sudija druge kategorije

Miljan Mišić

Zrenjanin 17.08.1983

Sudija prve kategorije

Novak Novaković

Beograd 14.06.1992

Sudija prve kategorije

Nenad Radoičić

Vrčin 01.03.1986

Sudija prve kategorije

Miloš Milićević

Aleksandrovac 10.08.1987

Sudija prve kategorije

Goran Bogićević

Beograd 24.04.1988

Sudija prve kategorije

Pomoćnici treća grupa

Miloš Mitić

Svrljig 11.05.1992

Sudija prve kategorije

Ivan Mikalački

Zrenjanin 15.01.1990

Sudija druge kategorije

Aleksandar Marjanović

Despotovac 27.11.1987

Sudija druge kategorije

Nikola Rijavec

Vrbas 26.11.1993

Sudija druge kategorije

Aleksandar Vladić

Šid 27.02.1991

Sudija druge kategorije

Ivan Cvetković

Beograd 07.07.1988

Sudija druge kategorije

Njegoš Tubić

Kragujevac 25.09.1990

Sudija prve kategorije

Ivan Blagojević

Paraćin 21.05.1991

Sudija druge kategorije

Boško Božović

Pirot 23.12.1993

Sudija druge kategorije

Jasmina Zafirović

Vranje 08.03.1981

Sudija internacionalac

Nikola Borović

Beograd 26.06.1992

Sudija druge kategorije

Petar Radić

Novi Sad 31.12.1988

Sudija druge kategorije

Marko Živković

Kragujevac 27.05.1990

Sudija prve kategorije

Nebojša Savić

Užice 09.02.1990

Sudija druge kategorije

Nemanja Jovanović Džajić

Ub 22.11.1994

Sudija druge kategorije

Slobodan Krstić

Niš 06.06.1988

Sudija druge kategorije

Nikola Antić

Niš 28.07.1993

Sudija druge kategorije

Nikola Antić

Niš 28.07.1993

Sudija druge kategorije

PRVA LIGA SRBIJE

Branko Pavlović

Zrenjanin 19.01.1971

Instruktor prve kategorije

Slavko Tuvedžić

Inđija 28.11.1952

Instruktor prve kategorije

Saša Živković

Petrovaradin 14.10.1970

Instruktor prve kategorije

Zoran Šipčić

Novi Beograd 20.12.1960

Instruktor prve kategorije

Milenko Vukadinović

Beograd 28.02.1971

Sudija internacionalac

Dragan Radovanović

Beograd 11.02.1958

Instruktor prve kategorije

Milivoje Aksentijević

Majur 13.03.1957

Instruktor prve kategorije

Svetislav Marušić

Kraljevo 05.01.1969

Instruktor prve kategorije

Ivan Mrkić

Kosovska Mitrovica 08.07.1971

Instruktor prve kategorije

Goran Jovanović

Smederevo 07.04.1968

Instruktor prve kategorije

Stevan Četnik

Beograd 01.01.1959

Instruktor prve kategorije

Žarko Anđelković

Kruševac 14.04.1969

Instruktor prve kategorije

Goran Marinković

Soko Banja 08.10.1969

Instruktor prve kategorije

Mihailo Jeknić

Beograd 01.01.2000

Instruktor prve kategorije

Zoran Sandić

Lajkovac 26.09.1969

Instruktor prve kategorije

Dragomir Stanković

Beograd 16.02.1972

Instruktor prve kategorije

Dejan Santrač

Pavliš 16.06.1976

Instruktor prve kategorije

Zdravko Savić

Bačka Topola 12.03.1959

Instruktor prve kategorije

Srđan Obradović

Jagodina 06.06.1976

Instruktor prve kategorije

Slobodan Veselinović

Valjevo 14.08.1971

Instruktor prve kategorije

Srđan Milutinović

Niš 05.12.1975

Instruktor prve kategorije