Судије

Прва лига Србије

Судије друга група

Дејан Трифковић

Београд 14.06.1986

Марко Срећковић

Крагујевац 26.12.1986

Далибор Манојловић

Књажевац 11.01.1981

Данило Јеринић

Београд 27.04.1989

Павле Томић

Београд 27.11.1987

Судија друге категорије

Лазар Трипковић

Краљево 22.11.1988.

Павле Илић

04.04.1989. Крагујевац

Милан Стефановић

19.02.1990. Београд

Судије трећа група

Борко Мијајловић

Кончарево 16.02.1988

Иван Стаменковић

Калуђерица 27.03.1989

Марко Делибашић

Врбас 05.10.1992

Милош Живановић

Београд 03.11.1987

Данило Николић

Ловћенац 22.05.1995

Иван Никитовић

Љубић 19.07.1988

Стефан Ћирић

Пирот 12.10.1991

Никола Ђорђевић

Аранђеловац 24.11.992.

Александар Лукић

Дивци 19.01.1991.

Богдан Џаковић

Београд 02.01.1990.

Никола Петровић

Шајкаш 11.05.1992.

Предраг Јањуш

Панчево 11.01.1995.

Душан Панчић

Каравуково 07.08.1993.

Стефан Јекнић

Суботица 07.05.1995.

Мирослав Матић

Лозница 11.12.1993.

Јелена Цветковић

Лесковац 05.12.1991.

Давид Матић

Нови Сад 22.02.1994.

Помоћници друга група

Миодраг Здравковић

Ражањ 08.03.1985

Горан Божовић

Калуђерица 03.08.1987

Никола Милосављевић

Београд 19.03.1984

Иван Крстић

Јаково 29.11.1987

Илија Ловре

Нови Сад 01.06.1985

Драган Николић

Пожаревац 16.09.1986

Милан Пешовић

Краљево 11.01.1986

Милорад Јовановић

Љиг 19.09.1988

Новак Новаковић

Београд 14.06.1992

Ненад Радоичић

Врчин 01.03.1986

Милош Милићевић

Александровац 10.08.1987

Горан Богићевић

Београд 24.04.1988

Никола Ријавец

Врбас 26.11.1993.

Јасмина Зафировић

Врање 08.03.1981.

Помоћници трећа група

Милош Митић

Сврљиг 11.05.1992

Судија прве категорије

Александар Марјановић

Деспотовац 27.11.1987

Судија друге категорије

Александар Владић

Шид 27.02.1991

Судија друге категорије

Иван Цветковић

Београд 07.07.1988

Судија друге категорије

Његош Тубић

Крагујевац 25.09.1990

Судија прве категорије

Иван Благојевић

Параћин 21.05.1991

Судија друге категорије

Бошко Божовић

Пирот 23.12.1993

Судија друге категорије

Никола Боровић

Београд 26.06.1992

Судија друге категорије

Петар Радић

Нови Сад 31.12.1988

Судија друге категорије

Марко Живковић

Крагујевац 27.05.1990

Судија прве категорије

Небојша Савић

Ужице 09.02.1990

Судија друге категорије

Немања Јовановић Џајић

Уб 22.11.1994

Судија друге категорије

Слободан Крстић

Ниш 06.06.1988

Судија друге категорије

Никола Антић

Ниш 28.07.1993

Судија друге категорије

Димитрије Власачевић

Београд 12.06.1987.

Бојан Томовић

Панчево 11.08.1989.

Бојан Иванишевић

Оџаци 01.03.1990.

Немања Тодоровић

Јагодина 06.04.1993.

Урош Радовановић

Крагујевац 14.03.1992.

Илија Новаковић

Гуча 14.07.1992.

Никола Обрадовић

Рача 06.10.1988.

Александар Говедаровић

велика Плана 29.09.1991.

ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ

Славко Тувеџић

Инђија 28.11.1952

Саша Живковић

Петроварадин 14.10.1970

Зоран Шипчић

Нови Београд 20.12.1960

Миленко Вукадиновић

Београд 28.02.1971

Драган Радовановић

Београд 11.02.1958

Миливоје Аксентијевић

Мајур 13.03.1957

Светислав Марушић

Краљево 05.01.1969

Иван Мркић

Косовска Митровица 08.07.1971

Стеван Четник

Београд 01.01.1959

Горан Маринковић

Соко Бања 08.10.1969

Зоран Сандић

Лајковац 26.09.1969

Драгомир Станковић

Београд 16.02.1972

Дејан Сантрач

Павлиш 16.06.1976

Здравко Савић

Бачка Топола 12.03.1959

Срђан Обрадовић

Јагодина 06.06.1976

Слободан Веселиновић

Ваљево 14.08.1971

Срђан Милутиновић

Ниш 05.12.1975

Зоран Ћупић

Београд 22.12.1966

Вукашин Ђорђевић

Београд 10.04.1963

Милан Корајлија

Нови Сад 01.08.1972

Сава Чоканица

Нови Сад 25.05.1953

Јовица Милин

Ириг 20.01.1979

Небојша Шијаковић

Бор 28.08.1963

Александар Вељовић

Ниш 18.06.1969

Ненад Ђокић

Ужице 14.07.1979

Дејан Анђелковић

Крушевац 19.03.1977