Судије

Прва лига Србије

Судије друга група

Дејан Трифковић

Београд 14.06.1986

Судија прве категорије

Марко Срећковић

Крагујевац 26.12.1986

Судија прве категорије

Никола Радаковић

Нови Сад 31.08.1991

Судија друге категорије

Станко Остраћанин

Краљево 02.02.1986

Судија друге категорије

Андрија Стојановић

Београд 15.09.1990

Судија прве категорије

Милан Митић

Лесковац 11.11.1985

Судија прве категорије

Далибор Манојловић

Књажевац 11.01.1981

Судија прве категорије

Данило Јеринић

Београд 27.04.1989

Судија друге категорије

Давид Матић

Нови Сад 22.02.1994

Судија прве категорије

Павле Томић

Београд 27.11.1987

Судија друге категорије

Судије трећа група

Борко Мијајловић

Кончарево 16.02.1988

Судија прве категорије

Иван Стаменковић

Калуђерица 27.03.1989

Судија прве категорије

Павле Илић

Крагујевац 04.04.1989

Судија прве категорије

Марко Ивковић

Лајковац 25.01.1988

Судија прве категорије

Марко Делибашић

Врбас 05.10.1992

Судија друге категорије

Милош Живановић

Београд 03.11.1987

Судија прве категорије

Милан Стефановић

Зуце 19.02.1990

Судија прве категорије

Данило Николић

Ловћенац 22.05.1995

Судија друге категорије

Небојша Зељковић

Црвенка 09.10.1992

Судија прве категорије

Иван Никитовић

Љубић 19.07.1988

Судија друге категорије

Стефан Ћирић

Пирот 12.10.1991

Судија друге категорије

Помоћници друга група

Атила Хармат

Суботица 10.07.1987

Судија прве категорије

Миодраг Здравковић

Ражањ 08.03.1985

Судија прве категорије

Горан Божовић

Калуђерица 03.08.1987

Судија прве категорије

Никола Милосављевић

Београд 19.03.1984

Судија прве категорије

Милоје Милићевић

Прокупље 20.07.1986

Судија прве категорије

Иван Крстић

Јаково 29.11.1987

Судија прве категорије

Милош Караџић

Београд 26.03.1987

Судија прве категорије

Илија Ловре

Нови Сад 01.06.1985

Судија прве категорије

Драган Николић

Пожаревац 16.09.1986

Судија прве категорије

Милан Пешовић

Краљево 11.01.1986

Судија прве категорије

Милорад Јовановић

Љиг 19.09.1988

Судија друге категорије

Миљан Мишић

Зрењанин 17.08.1983

Судија прве категорије

Новак Новаковић

Београд 14.06.1992

Судија прве категорије

Ненад Радоичић

Врчин 01.03.1986

Судија прве категорије

Милош Милићевић

Александровац 10.08.1987

Судија прве категорије

Горан Богићевић

Београд 24.04.1988

Судија прве категорије

Помоћници трећа група

Милош Митић

Сврљиг 11.05.1992

Судија прве категорије

Иван Микалачки

Зрењанин 15.01.1990

Судија друге категорије

Александар Марјановић

Деспотовац 27.11.1987

Судија друге категорије

Никола Ријавец

Врбас 26.11.1993

Судија друге категорије

Александар Владић

Шид 27.02.1991

Судија друге категорије

Иван Цветковић

Београд 07.07.1988

Судија друге категорије

Његош Тубић

Крагујевац 25.09.1990

Судија прве категорије

Иван Благојевић

Параћин 21.05.1991

Судија друге категорије

Бошко Божовић

Пирот 23.12.1993

Судија друге категорије

Јасмина Зафировић

Врање 08.03.1981

Судија интернационалац

Никола Боровић

Београд 26.06.1992

Судија друге категорије

Петар Радић

Нови Сад 31.12.1988

Судија друге категорије

Марко Живковић

Крагујевац 27.05.1990

Судија прве категорије

Небојша Савић

Ужице 09.02.1990

Судија друге категорије

Немања Јовановић Џајић

Уб 22.11.1994

Судија друге категорије

Слободан Крстић

Ниш 06.06.1988

Судија друге категорије

Никола Антић

Ниш 28.07.1993

Судија друге категорије

Никола Антић

Ниш 28.07.1993

Судија друге категорије

ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ

Бранко Павловић

Зрењанин 19.01.1971

Инструктор прве категорије

Славко Тувеџић

Инђија 28.11.1952

Инструктор прве категорије

Саша Живковић

Петроварадин 14.10.1970

Инструктор прве категорије

Зоран Шипчић

Нови Београд 20.12.1960

Инструктор прве категорије

Миленко Вукадиновић

Београд 28.02.1971

Судија интернационалац

Драган Радовановић

Београд 11.02.1958

Инструктор прве категорије

Миливоје Аксентијевић

Мајур 13.03.1957

Инструктор прве категорије

Светислав Марушић

Краљево 05.01.1969

Инструктор прве категорије

Иван Мркић

Косовска Митровица 08.07.1971

Инструктор прве категорије

Горан Јовановић

Смедерево 07.04.1968

Инструктор прве категорије

Стеван Четник

Београд 01.01.1959

Инструктор прве категорије

Жарко Анђелковић

Крушевац 14.04.1969

Инструктор прве категорије

Горан МаринковиГоран Маринковићћ

Соко Бања 08.10.1969

Инструктор прве категорије

Михаило Јекнић

Београд 01.01.2000

Инструктор прве категорије

Зоран Сандић

Лајковац 26.09.1969

Инструктор прве категорије

Драгомир Станковић

Београд 16.02.1972

Инструктор прве категорије

Дејан Сантрач

Павлиш 16.06.1976

Инструктор прве категорије

Здравко Савић

Бачка Топола 12.03.1959

Инструктор прве категорије

Срђан Обрадовић

Јагодина 06.06.1976

Инструктор прве категорије

Слободан Веселиновић

Ваљево 14.08.1971

Инструктор прве категорије

Срђан Милутиновић

Ниш 05.12.1975

Инструктор прве категорије