СЕРИЈА СЕ НАСТАВЉА | MITRO'S ON FIRE У ТРЕЋЕМ МИНУТУ ЗА РЕМИ ФУЛАМА НА ГОСТОВАЊУ МИЛВОЛУ

12.02.2020.

Митрогол не стаје. Александар Митровић наставља са постизањем голова у енглеском Чемпионшипу, а овога пута корпулентни нападач затресао је мрежу на гостовању у југоисточном Лондону,  Милволу  – 1:1..
Српски репрезентативац је већ у трећем минуту искористио одличан центаршут Џоа Брајана, скренуо правац лопти и савладао голмана Бјалковског. Сјајном нападачу је ово 21. гол у другом по рангу такмичењу у Енглеској, али и једној од најзахтевнијих лига у Европи.

Од наших репрезентативаца радовао се и Душан Тадић. У мечу четвртфинала холандског купа, капитен „копљаника“ постигао је трећи гол (из једанаестерца) у победи Ајакса (3:0) против Витесеа.