Selekcije

A selekcija - žene

Golmani

Milica Kostić

(Spartak)

Sara Cetinja

(Crvena zvezda)

Odbrambeni igrači

Nevena Damjanović

(Sporting)

Dejana Stefanović

(Valarenga)

Aleksandra Lazarević

(Rjazan)

Sara Pavlović

(Spartak)

Jelena Čubrilo

(Alhama)

Jovana Stojanović

(Crvena zvezda)

Marija Ilić

(Bik Kazikurt)

Tijana Krstić

(Rejkjavik)

Violeta Slović

(Spartak)

Tijana Janković

(Sloga, Zemun)

Oršoja Vajda

(Spartak)

Vezni igrači

Kristina Pantelić

(Sent Etjen)

Dina Blagojević

(Sand)

Jelena Čanković

(Rozengard)

Milica Mijatović

(Arna Bjornar)

Tijana Matić

(Spartak)

Tijana Filipović

(Spartak)

Napadači

Milica Stanković

(Mašinac)

Biljana Bradić

(DVTK)

Marija Radojičić

(Fulkir)

Marija Vuković

(Rjazan )

Alegra Poljak

(Tenerife)

Nikolina Plavšić

(Vojvodina)

STRUČNI ŠTAB

Predrag Grozdanović

Selektor

Miroslav Beljin

Trener

Lidija Stojkanović

Trener

Sandra Stefanović

Trener

Aleksandar Petrović

Trener

Branislav Radojčić

Trener

Milijana Petrović

Fizioterapeut

Nikola Vučinić

Ekonom

dr Biljana Marinković

Doktor

Bojana Veselinović

Tim menadžer

P Tim OU BP BH BI DG PG GR B
1.Austrija4400160+1612
2.Francuska220090+96
3.Srbija420297+26
4.Severna Makedonija4103413-93
5.Srbija 00000000
6.Austrija 00000000
7.Kazahstan4004119-180
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR:Gol razlika, B: Bodovi
01.09.2019
Kazahstan
Srbija
0
3
0
0
03.09.2019
Austrija
Severna Makedonija
3
0
3
0
02.10.2019
Severna Makedonija
Kazahstan
4
1
3
0
05.10.2019
Severna Makedonija
Srbija
0
6
0
3
08.10.2019
Srbija
Austrija
0
1
0
1
08.10.2019
Kazahstan
Francuska
0
3
0
0
08.11.2019
Severna Makedonija
Austrija
0
3
0
2
09.11.2019
Francuska
Srbija
6
0
3
0
12.11.2019
Austrija
Kazahstan
9
0
4
0
06.03.2020
Srbija
Severna Makedonija
10.04.2020
Francuska
Severna Makedonija
11.04.2020
Srbija
Kazahstan
14.04.2020
Austrija
Francuska
03.06.2020
Kazahstan
Severna Makedonija
05.06.2020
Francuska
Austrija
09.06.2020
Austrija
Srbija
09.06.2020
Francuska
Kazahstan
18.09.2020
Srbija
Francuska
22.09.2020
Kazahstan
Austrija
22.09.2020
Severna Makedonija
Francuska