Фудбалери Србије допутовали су касно синоћ из Лисабона у Мексико и већ првог дана боравка у Толуки привукли велику пажњу локалног становништва.
Атмосфера у земљи је у потпуности у знаку Мундијала. Наше играче пролазници заустављају готово на сваком кораку, траже аутограме и фотографије, а репрезентативци Србије са осмехом и великим стрпљењем излазе у сусрет свим навијачима.
За дуел који ће бити одигран на стадиону „Немезио Диез“ влада права еуфорија и сасвим је извесно да ће на трибинама бити свих 30.000 навијача.
Утакмица је на програму 5. јуна од 4.00 часа по средњоевропском времену.
Изабранике Вељка Пауновића данас очекују и прве обавезе на терену, пошто ће у поподневним сатима одрадити први тренинг и започети завршне припреме за предстојећи меч.

