Вести

ОРЛОВИ | СТАРТЕРИ КОСТИЋ, ДМИТРОВИЋ, ЂУРИЧИЋ, РАЈКОВИЋ, ТАДИЋ, МИЛЕНКОВИЋ, ВЛАХОВИЋ, МЛАДЕНОВИЋ, РИСТИЋ, СМС, МИЛИВОЈЕВИЋ, НЕ.МАКСИМОВИЋ...

13.12.2020.

Викенд у коме је велики број српских репрезентативаца био од првог минута у поставама својих тимова, а било је и међусобних дуела. Тако је Немања Гудељ ушао са клупе и славио против Хетафеа у гостима (0:1), у чијим редовима је Немања Максимовић био стартер. У Риму је Верона приредила изненађење и славила против Лација (1:2), Сергеј Милинковић – Савић је играо за небеско-плаве од првог минута, а Дарко Лазовић је у игру ушао у наставку. Интересантно је да су поново блистали голмани, Марко Дмитровић је најзаслужнији за вредан бод (1:1) Еибара на гостовању у Сан Себастијану, а Предраг Рајковић и поред добрих одбрана није могао да спречи пораз Ремса против Бреста (2:1). Михаило Ристић наставља са сјајним партијама са Монпељеом, који је славио у гостима (2:3) против Ленса. Душан Тадић је после елиминације са Ајаксом из групне фазе Лиге шампиона (Аталанта приредила изненађење), искалио бес на Цволеу (4:0). А са кризом резултата наставља Фиорентина која је са Николом Миленковићем и Душаном Влаховићем у стартној постави поражена управ0 од Аталанте у Бергаму (3:0). С друге стране Сасуоло са Филипом Ђуричићем наставља са феноменалним партијама, овог викенда поражен је Беневенто (1:0). На Острву је Лука Миливојевић са Кристал Паласом изборио бод у малом лондонском дербију  са Тотенхемом (1;1), а Филип Костић је пружио сасвим солидну партију у поразу Ајнтрахта у Волфсбургу (2:1). Вреди истаћи и гол Николе Мараша за Алмерију против Малаге (3:1), а важно је апострофирати и ново добро издање Филипа Младеновића који је са Легијом славио у Кракову против Висле (1:2).