ОРЛОВИ | СРБИН ЈЕ ХИТ, ТРИ МЕЧА ТРИ ГОЛА, ВЛАХОВИЋ СРУШИО ЈУВЕНТУС, ОДЛИЧАН И МИЛЕНКОВИЋ

22.12.2020.

Наши репрезентативци настављају са добрим партијама, а један од најмлађих, Душан Влаховић, тренутно је хит у Серији А. После голова, истина са 11 метара, против Вероне и Сасуола, нападач Фиорентине постигао је водећи гол у сензационалној победи против Јувентуса у Торину (0:3)! Он је већ у уводним минутима меча искористио сјајан пас Риберија, побегао својим чуварима и савладао Војћеха Шћешнија. Одличну игру пружио је и Никола Миленковић који је командовао одбраном „виоле“. У Шпанији је Севиља Немање Гудеља остварила веома важну победу на тешком гостовању Валенсији (0:1), а наш репрезентативац ушао је у игру у 86. минуту.