Висока делегација Фудбалског савеза Србије коју су чинили потпредседница Сандра Сремчевић и генерални секретар Бранко Радујко, угостила је уважене колеге из Фудбалског савеза Шведске, председника Симона Острема и шефа националних селекција Кима Келстрема на званичној вечери, уочи међусобног окршаја две репрезентације који се игра у суботу, 7. марта од 16,00 у Спортском центру ФСС у Старој Пазови.
У пријатном амбијенту једног београдског ресторана, делегације два национална Савеза разговарали су о предстојећем дуелу, подсетили се сусрета из баража за пласман на Првенство Европе, разменили разна искуства када се ради о женском фудбалу. Гости из Шведске похвалили су традиционално српско гостопримство и изразили задовољство што ће већ у априлу бити домаћини новом сусрету.
Генерални секретар Бранко Радујко уручио је првом човеку шведског Савеза дрес Србије, а председник Симон Острем дрес Шведске са потписима играчица. Нови сусрет званичника два фудбалска савеза заказан је за 18. април када ће изабранице селекторске Лидије Стојкановић гостовати једној од најбољих селекција света у оквиру 4. кола квалификација за Првенство света које се идуће године одржава у Бразилу.