ЖФК МАЈДАНПЕК (Мајданпек) ЖФК МАЧВА (Шабац)

3
1
Полувреме: 2 - 0
8. коло
26.10.2019. 15:00
Стадион: Градски стадион Никола Паско, Мајданпек
Гледалаца:
Главни судија: Андријана Дамјановић, I помоћник: Андреа Милошевић, II помоћник: Александра Томић, Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
ЖФК МАЈДАНПЕК
Јована Бранкован 1
58'
Наташа Грујесковић 4
33'
Емилија Симић 5
Марија Тепић 7
46'
Елеонора Миливојевић 8
48'
74'
Ивана Петровић 9
Драгана Грујесковић 10
Јелена Миленковић 11
Александра Гицић 14
77'
Александра Арсић 17
Емилија Смиљковић 19
ЖФК МАЧВА
Виолета Павловић 1
45'
Јелена Јанковић 2
Милица Јовић 3
Тамара Симић 4
Милица Илић 5
Нина Калдесић 6
Јована Павловић 7
Валентина Тадић 8
Наташа Живковић 9
Ана Михаиловић 10
72'
Јована Јанковић 11
Резервни играчи
ЖФК МАЈДАНПЕК
58'
Жаклина Филиповић 2
77'
Невена Стешић 16
46'
Теодора Радојковић 20
ЖФК МАЧВА