ЖФК РАДНИЧКИ 1923 (Крагујевац) ЖФК СЛОГА ЗЕМУН (Земун)

0
0
Полувреме: 0 - 0
9. коло
03.11.2019. 14:00
Стадион: Стадион Чика Дача, Крагујевац
Гледалаца:
Делегат: Душан Милић, Главни судија: Мима Станковић, I помоћник: Андреа Маринковић, II помоћник: Маја Милошевић
ЖФК РАДНИЧКИ 1923
Милена Обрадовић 1
90' +1
Јована Самчовић 2
40'
87'
Александра Васић 3
17'
Милица Гачић 4
Анђела Миленковић 5
Мартина Живковић 6
Биљана Илић 7
77'
Тамара Јуришевић 8
Стефана Битевић 9
Кристина Лазић 10
Сара Милосављевић 11
ЖФК СЛОГА ЗЕМУН
Љиљана Гардијан 1
27'
Марија Дабић 2
63'
Ивана Ерац 4
Тијана Јанковић 5
79'
Емилија Живковић 7
Јована Брусин 8
Николина Милић 9
46'
Милица Булатовић 10
42'
61'
Милена Трнавац 11
81'
Ања Вуликић 13
Марија Јоновић 17
Резервни играчи
ЖФК РАДНИЧКИ 1923
Невена Миловановић 12
90' +1
Милена Томановић 13
Марија Јевтовић 15
87'
Тамара Гогић 16
ЖФК СЛОГА ЗЕМУН
Тијана Петровић 12
46'
Николета Николић 3
61'
Ксенија Павловић 18
79'
Маргита Васовић 20
Ана Барјактаровић 22