ЖФК СПАРТАК (Суботица) ЖФК СЛОГА ЗЕМУН (Земун)

5
0
Полувреме: 0 - 0
5. коло
22.09.2019. 16:00
Стадион: Градски стадион Суботица, Суботица
Гледалаца:
Главни судија: Јелена Цветковић, I помоћник: Данијела Митровић, II помоћник: Маја Милошевић, Делегат: Душан Милић
ЖФК СПАРТАК
Милица Костић 1
67'
Алина Бака 2
Оршоја Вајда 4
75'
Виолета Словић 5
Халеј Мајс Лукас 6
87'
Кајла Јоан Зопхиа Адамек 7
Моллј Росе Фиедлер 8
81'
62'
48'
Тијана Филиповић 10
83'
Тајлор Лаурен Портер 14
Сара Павловић 15
83'
Тијана Матић 17
ЖФК СЛОГА ЗЕМУН
Љиљана Гардијан 1
Николета Николић 3
Ивана Ерац 4
Тијана Јанковић 5
Марина Шишковић 6
55'
Емилија Живковић 7
65'
Јована Брусин 8
51'
Николина Милић 9
Милица Булатовић 10
Марија Јоновић 17
Ана Барјактаровић 22
Резервни играчи
ЖФК СПАРТАК
Дајана Михајловић 12
Милица Денда 3
83'
Анђела Фрајтовић 11
Милана Голубовић 13
67'
Крстина Танасковић 16
83'
Живана Ступар 18
ЖФК СЛОГА ЗЕМУН
Тијана Петровић 12
65'
Марија Дабић 2
Милена Трнавац 11
51'
Ања Вуликић 13
Анђела Миловановић 14
55'
Ксенија Павловић 18
Маргита Васовић 20