МАЧВА (Шабац) ЧУКАРИЧКИ (Београд)

1
0
Полувреме: 1 - 0
18. коло
01.12.2018. 15:00
Стадион: Стадион ФК Мачва, Шабац
Гледалаца: 1000
Главни судија: Бојан Николић, Четврти судија: Милан Илић, I помоћник: Немања Петровић, Делегат: Радомир Елезовић, II помоћник: Срђан Минић, Посматрач: Миле Гавриловић
Резервни играчи