МЛАДОСТ (Лучани) ЧУКАРИЧКИ (Београд)

3
4
Полувреме: 1 - 2
15. коло
03.11.2018. 16:00
Стадион: Стадион Младост, Лучани
Гледалаца: 800
Главни судија: Новица Анђеловски, Четврти судија: Петар Пипер, I помоћник: Дејан Поточан, Делегат: Горан Обрадовић, II помоћник: Светозар Живин, Посматрач: Миле Гавриловић
Резервни играчи