Војводина (Н. Сад) МЛАДОСТ (Лучани)

4
3
Полувреме: 2 - 1
7. коло
24.09.2023. 13:00
Стадион: СЦ Вујадин Бошков, Ветерник
Гледалаца:
Главни судија: Никола Бикић, I помоћник: Лука Живковић, II помоћник: Милош Шавија, Делегат: Зоран Алимпић
ВОЈВОДИНА
70'
Андреј Борак 1
38'
85'
Михајло Хромиш 3
Илија Чутовић 4
Огњен Костадиновић 6
65'
90' +1
Михајло Бутраковић 7
56'
Андреј Пиваш 8
61'
Дарио Јањић 10
63'
Петар Сукачев 11
75'
Данијел Павловић 13
7'
Огњен Пилић 15
90'
Вук Бошкан 18
МЛАДОСТ
Ђорђе Недовић 1
31'
Борис Опанчина 6
Матеја Милосављевић 7
Ђорђе Маринковић 8
46'
Михајло Недељковић 9
70'
Вељко Тодоровић 10
54'
Милош Дивац 15
Алекса Шајиновић 19
12'
Александар Рацић 21
80'
Огњен Крсмановић 23
68'
Огњен Вучићевић 24
Резервни играчи
ВОЈВОДИНА
Никола Стефановић 12
Мирко Јурешић 9
90'
Ђорђе Петровић 17
75'
Владимир Мићуновић 19
90' +1
Срђан Поповић 20
56'
Стефан Николић 21
61'
Мартин Анђелковић 24
МЛАДОСТ
Немања Жунић 12
Дејан Бојат 3
46'
Младен Ристић 11
Василије Мијалков 13
Душан Пешић 14
Вукашин Митровић 17
68'
Алекса Бошковић 18