Војводина (Н. Сад) ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (Београд)

1
4
Полувреме: 0 - 1
14. коло
09.11.2022. 11:00
Стадион: СЦ Вујадин Бошков, Ветерник
Гледалаца:
Делегат: Зоран Алимпић, Главни судија: Никола Бикић, I помоћник: Илија Ловре, II помоћник: Бојан Лалуја
ВОЈВОДИНА
Андреј Борак 31
Стефан Букинац 3
62'
Вук Токин 4
80'
Милан Мајсторовић 5
Лука Дробњак 6
85'
Милан Ковачев 7
14'
62'
Вања Апостоловски 8
62'
Лукијан Абаџија 9
Дарио Јањић 10
Урош Пауновић 11
52'
Михајло Хромиш 13
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
Јован Миладиновић 1
60'
Борис Матић 2
Петар Граоња 3
Стефан Лековић 4
57'
Алексеј Вукичевић 5
немања Видојевић 6
44'
69'
Стефан Миладиновић 7
49'
57'
Никола Станковић 8
Стефан Пиргић 9
28'
57'
Лука Лечић 10
90' +3
Немања Мотика 11
Резервни играчи
ВОЈВОДИНА
Урош Јаковљевић 1
52'
Драган Трнинић 2
62'
Огњен Костадиновић 14
80'
Марко Павић 15
85'
Андреј Пиваш 16
62'
Петар Сукачев 17
Лука Великић 18
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
Богдан Маринковић 12
57'
Лука Стојсављевић 13
Матеја Радоњић 14
69'
Игњат Брајић 15
60'
Лука Бошковић 16
Давид Ивић 17
57'
79'
Стефан Радујко 18