КМФ ЗУФО (Бујановац) СУМФ Сопот (Сопот)

3
0
Полувреме: 2 - 0
17. коло
15.03.2020. 20:30
Стадион: спортски центар Младост, Бујановац
Гледалаца:
Главни судија: Братислав Јовић, Главни судија: Иван Станковић, Главни судија: Милош Грујић, Делегат: Дарко Стојиљковић
КМФ ЗУФО
СУМФ Сопот (Сопот)
Резервни играчи
КМФ ЗУФО
СУМФ Сопот (Сопот)