КМФ РБ (Ваљево) КМФ БЕЧЕЈ (Бечеј)

5
6
Полувреме: 4 - 3
15. коло
02.03.2020. 18:00
Стадион: хала спортова Ваљево, Ваљево
Гледалаца:
Главни судија: Никола Алексић, Главни судија: Бранко Галић, Главни судија: Душан Арсовић, Делегат: Роберт Петровић
КМФ РБ
КМФ БЕЧЕЈ
Резервни играчи
КМФ РБ
КМФ БЕЧЕЈ