КМФ БЕЧЕЈ (Бечеј) СУМФ Сопот (Сопот)

3
3
Полувреме: 1 - 1
14. коло
24.02.2020. 18:00
Стадион: спортска хала Младост, Бечеј
Гледалаца:
Главни судија: Никола Алексић, Главни судија: Бане Папишта, Главни судија: Драгутин Божовић, Делегат: Миле Бекрић
КМФ БЕЧЕЈ
СУМФ Сопот (Сопот)
Резервни играчи
КМФ БЕЧЕЈ
СУМФ Сопот (Сопот)