СУМФ Сопот (Сопот) КМФ БАЊИЦА (Београд)

0
14
Полувреме: 0 - 8
13. коло
16.02.2020. 20:00
Стадион: хала ОШ Јелица Миловановић, Сопот
Гледалаца:
Главни судија: Братислав Јовић, Главни судија: Милош Грујић, Главни судија: Иван Станковић, Делегат: Милош Берисавац
СУМФ Сопот (Сопот)
КМФ БАЊИЦА
Резервни играчи
СУМФ Сопот (Сопот)
КМФ БАЊИЦА