КМФ ИВАЊИЦА (Ивањица) СУМФ Сопот (Сопот)

10
2
Полувреме: 1 - 1
12. коло
08.02.2020. 19:15
Стадион: хала ОШ Кирил Савић, Ивањица
Гледалаца:
Делегат: Горан Старчевић, Главни судија: Братислав Јовић, Главни судија: Иван Станковић, Главни судија: Милош Грујић
КМФ ИВАЊИЦА
СУМФ Сопот (Сопот)
Резервни играчи
КМФ ИВАЊИЦА
СУМФ Сопот (Сопот)