КМФ БЕЧЕЈ (Бечеј) КМФ БАЊИЦА (Београд)

5
4
Полувреме: 2 - 2
12. коло
10.02.2020. 18:00
Стадион: спортска хала Младост, Бечеј
Гледалаца:
Главни судија: Бојан Граовац, Главни судија: Бане Папишта, Главни судија: Владан Ђермановић, Делегат: Роберт Петровић
КМФ БЕЧЕЈ
КМФ БАЊИЦА
Резервни играчи
КМФ БЕЧЕЈ
КМФ БАЊИЦА