КМФ РБ (Ваљево) КМФ СМЕДЕРЕВО (Смедерево)

4
4
Полувреме: 2 - 2
10. коло
15.11.2019. 18:30
Стадион: дворана Смедерево, Смедерево
Гледалаца:
Делегат: Славенко Матовић, Главни судија: Ђорђе Петровић, Главни судија: Александар Јакшић, Главни судија: Бојан Буројевић
КМФ РБ
КМФ СМЕДЕРЕВО
Резервни играчи
КМФ РБ
КМФ СМЕДЕРЕВО