СУМФ Сопот (Сопот) КМФ ЗУФО (Бујановац)

3
1
Полувреме: 0 - 0
6. коло
21.10.2019. 20:30
Стадион: хала ОШ Јелица Миловановић, Сопот
Гледалаца:
Главни судија: Никола Рабреновић, Главни судија: Предраг Лазаревић, Главни судија: Бранко Галић, Делегат: Јовица Животић
СУМФ Сопот (Сопот)
КМФ ЗУФО
Резервни играчи
СУМФ Сопот (Сопот)
КМФ ЗУФО