КМФ ФУТСАЛ КОЊАРНИК (Београд) КМФ РБ (Ваљево)

1
4
Полувреме: 0 - 3
3. коло
28.09.2019. 18:30
Стадион: хала Шумице, Београд
Гледалаца:
Главни судија: Бојан Граовац, Главни судија: Благоје Мијаиловић, Главни судија: Марјан Сарка, Делегат: Предраг Бељевић
КМФ ФУТСАЛ КОЊАРНИК
КМФ РБ
Резервни играчи
КМФ ФУТСАЛ КОЊАРНИК
КМФ РБ