КМФ БЕЧЕЈ (Бечеј) СУ ФУТСАЛ НОВА ПАЗОВА (Београд)

2
6
Полувреме: 0 - 0
2. коло
20.09.2019. 18:00
Стадион: спортска хала Младост, Бечеј
Гледалаца:
Главни судија: Бојан Граовац, Главни судија: Бане Папишта, Главни судија: Драгутин Божовић, Делегат: Роберт Петровић
КМФ БЕЧЕЈ
СУ ФУТСАЛ НОВА ПАЗОВА
Резервни играчи
КМФ БЕЧЕЈ
СУ ФУТСАЛ НОВА ПАЗОВА