КМФ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (Београд) КМФ Економац (Крагујевац)

4
2
Полувреме: 2 - 1
13. коло
28.02.2020. 21:00
Стадион: хала Ранко Жеравица, Нови Београд
Гледалаца:
Делегат: Славенко Матовић, Главни судија: Александар Јакшић, Главни судија: Бојан Буројевић, Главни судија: Владан Ђермановић
КМФ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
КМФ ЕКОНОМАЦ
Резервни играчи
КМФ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
КМФ ЕКОНОМАЦ