КМФ ЈАСТРЕБАЦ (Блаце) КМФ Wинтер Спорт (Ниш)

1
3
Полувреме: 1 - 1
11. коло
16.02.2020. 19:00
Стадион: Спортска хала Чика Душко Јовановић, Блаце
Гледалаца:
Главни судија: Никола Алексић, Главни судија: Александар Јакшић, Главни судија: Страхиња Радовић, Делегат: Дејан Продановић
КМФ ЈАСТРЕБАЦ
КМФ WИНТЕР СПОРТ
Резервни играчи
КМФ ЈАСТРЕБАЦ
КМФ WИНТЕР СПОРТ