КМФ КАЛЧА (Ниш) КМФ ЈАСТРЕБАЦ (Блаце)

6
2
Полувреме: 4 - 1
6. коло
02.11.2019. 20:30
Стадион: хала Чаир, Ниш
Гледалаца:
Главни судија: Александар Јакшић, Главни судија: Бојан Буројевић, Главни судија: Иван Станковић, Делегат: Небојша Динић
КМФ КАЛЧА
КМФ ЈАСТРЕБАЦ
Резервни играчи
КМФ КАЛЧА
КМФ ЈАСТРЕБАЦ