ФУТСАЛ А | У ДРУГОМ ТЕСТУ СА МАЂАРСКОМ У БУДИМПЕШТИ, ОРЛОВЕ ДЕЛИЛО ШЕСТ СЕКУНДИ ДО ПОБЕДЕ

11.04.2022.

Репрезентација Србије у другој пријатељској утакмици са Мађарском у Будимпешти одиграла је нерешено – 1:1 (0:0), а домаћин је стигао до изједначења шест секунди пре краја меча. У првом мечу Мађарска је победила после преокрета, али за разлику од тог дуела, поготово другог полувремена, Србија је сада деловала далеко боље и по свему приказаном заслужила је победу. Биле су ове две добре провере за изабранике селектора Дејана Мајеса.

СТРЕЛЦИ: 0:1 Татаи аутогол у 24, 1:1 Татаи у 40. минуту.   Дворана: Амалија Штербински у Будимпешти. Гледалаца: 300. Судије: Никола Рабреновић (Србија), Норберт Силађи (Мађарска) и Габор Ковач (Мађарска).

МАЂАРСКА: Вамоши, Харниш, Дрот, Хајмаши, Шипош. Биро, Буки, Комароми, Сабо, Татаи, Вас, Пал, Хорват, Рутаи, Сушчак, Алажтич.

СРБИЈА: Николић, Алексић, Матијевић, Рамић, Петров. Гавриловић, Маринковић, Росић, Милосављевић, Живановић, Костић, Трајковић, Стојановић, Стојчевски, Ђорђевић.