Sudije

Super liga žene 20/21 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion:

Delegat: Dragoljub Obradović

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Stadion:

Posmatrač: Dragana Veljković

Delegat: Dušan Milić

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Marko Antić

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Posmatrač: Jelena Banjeglav

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

Delegat: Zoran Mitrović

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Željko Reljić

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Mirela Malešević

Posmatrač: Zorana Punoševac

Stadion: Fk Potisje

Delegat: Ilija Vukanović

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Duško Milanović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Živka Komlenac

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Zorica Žujović

Posmatrač: Biljana Trifunović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Nataša Kričak-Grbović

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Delegat: Goran Ilić

Stadion:

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Sanja Koturović

Posmatrač: Milica Kikanović

Delegat: Miroslav Radulović

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Mirela Malešević

Delegat: Dušan Petković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Maja Milošević

Posmatrač: Jelena Morača

Delegat: Novica Živković

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Posmatrač: Danica Stojiljković

Delegat: Slađana Bradić

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Posmatrač: Zorana Punoševac

Delegat: Marko Antić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Posmatrač: Dragana Veljković

Stadion:

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Delegat: Dušan Milić

Posmatrač: Marina Dragičević - Jojkić

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Zoran Mitrović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jovana Milić

II pomoćnik: Jelena Popović

I pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Posmatrač: Danica Stojiljković

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Delegat: Slavka Pašti

Stadion: Stadion u Kanjiži

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Delegat: Nenad Jerinić

Posmatrač: Milica Kikanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Kristina Krstić

Posmatrač: Dragana Veljković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Mirela Malešević

Delegat: Ilija Vukanović

Stadion: Stadion Čika Dača

Posmatrač: Biljana Trifunović

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Delegat: Slađana Bradić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Jelena Popović

Delegat: Novica Živković

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Posmatrač: Jelena Morača

Delegat: Miroslav Radulović

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Stadion: Gradski stadion

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Maša Aleksić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Dušan Petković

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Posmatrač: Danica Stojiljković

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Stadion:

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Duško Milanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Dušan Petković

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Andrea Marinković

II pomoćnik: Maja Milošević

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Delegat: Željko Reljić

Posmatrač: Jelena Banjeglav

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Jelena Popović

II pomoćnik: Sanja Koturović

Delegat: Dragan Isailović

Posmatrač: Jelena Morača

Stadion: Stadion u Kanjiži

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

II pomoćnik: Marijana Rajović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Nenad Jerinić

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Mirjana Radovanović

Posmatrač: Zorana Punoševac

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Marija Đorđević

Delegat: Slavka Pašti

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Kristina Krstić

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Slađana Bradić

Posmatrač: Nataša Kričak-Grbović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Miroslav Radulović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: David Milić

Stadion: Stadion u Kanjiži

Posmatrač: Jelena Banjeglav

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Zoran Mitrović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Posmatrač: Biljana Trifunović

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Mirela Malešević

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: stadion FK CEMENT

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Delegat: Nenad Jerinić

Stadion: Stadion FK Budućnost

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Posmatrač: Jelena Morača

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Miroslav Radulović

Stadion: FC FSB

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Dušan Milić

Stadion: stadion FK CEMENT

Posmatrač: Marina Dragičević - Jojkić

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Slavka Pašti

Stadion: Stadion u Kanjiži

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Marko Antić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Velimir Miljković

Posmatrač: Zorana Punoševac

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Maja Milošević

Posmatrač: Biljana Trifunović

Delegat: Novica Živković

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Marko Antić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Glavni sudija: Maša Aleksić

I pomoćnik: Ivana Čolaković

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Posmatrač: Zorana Punoševac

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Ilija Vukanović

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Stadion u Kanjiži

Delegat: Mirjana Radovanović

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Jelena Popović

II pomoćnik: Sanja Koturović

Posmatrač: Jelena Banjeglav

Stadion: Gradski stadion

Delegat: Nenad Jerinić

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Glavni sudija: Jovana Polić

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Delegat: Duško Milanović

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Zorica Žujović

Stadion: stadion FK CEMENT

Delegat: Dušan Milić

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Andrea Marinković

Posmatrač: Milica Kikanović

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Marko Antić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: Fk Potisje

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

Posmatrač: Marina Dragičević - Jojkić

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: Dušan Milić

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Mirela Malešević

Posmatrač: Nataša Kričak-Grbović

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Kojović

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Mirela Malešević

Posmatrač: Biljana Trifunović

Delegat: Miroslav Radulović

Stadion: Gradski stadion Vašarište

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Posmatrač: Zorana Punoševac

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: stadion FK CEMENT

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Marko Antić

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Nenad Jerinić

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Delegat: Zoran Mitrović

Stadion: FK BEŽANIJA

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Maja Milošević

Posmatrač: Dragana Veljković

Delegat: Željko Reljić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Fk Potisje

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Ilija Vukanović

Stadion: stadion FK CEMENT

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Maja Milošević

Posmatrač: Jelena Banjeglav

Delegat: Slavka Pašti

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Dragan Isailović

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Andrea Marinković

Posmatrač: Nataša Kričak-Grbović

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

Delegat: Marko Antić

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Slađana Bradić

Glavni sudija: Jelena Cvetković

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

I pomoćnik: Jelena Cojkić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Dragoljub Obradović

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Jelena Trninić

II pomoćnik: Mirela Malešević

Posmatrač: Danica Stojiljković

Delegat: David Milić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Maša Aleksić

Delegat: Nenad Jerinić

Stadion: stadion FK CEMENT

Delegat: Miroslav Radulović

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Stadion: FK BEŽANIJA

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Andrea Milošević

Stadion: Fk Potisje

Delegat: Duško Milanović

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Jelena Trninić

II pomoćnik: Tamara Lazarevski

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Zorica Žujović

Posmatrač: Dragana Veljković

Delegat: Novica Živković

Stadion: Gradski stadion

Glavni sudija: Jelena Cojkić

I pomoćnik: Ivana Čolaković

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Dušan Petković

Stadion:

Delegat: Dušan Milić

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Posmatrač: Biljana Trifunović

Delegat: David Milić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Jelena Trninić

II pomoćnik: Tamara Lazarevski

Delegat: Goran Ilić

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Zoran Mitrović