Sudije

Super liga žene - delegiranje 21/22

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Fk Potisje

Glavni sudija: Katarina Petrović

II pomoćnik: Marija Đorđević

Delegat: Zoran Mitrović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

Stadion: Gradski stadion

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Posmatrač: Biljana Trifunović

Delegat: Željko Reljić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Maja Milošević

Posmatrač: Jelena Morača

Glavni sudija: Maša Aleksić

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Posmatrač: Suzana Sekulić

Glavni sudija: Jelena Međedović

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Posmatrač: Jasmina Zafirović Stijelja

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: David Milić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Delegat: Marko Antić

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Jelena Popović

Delegat: Dušan Milić

Stadion: Gradski stadion

I pomoćnik: Andrijana Damjanović

II pomoćnik: Anđela Sretenović

Delegat: Dragoljub Obradović

Glavni sudija: Marija Jovanović

Stadion: stadion FK CEMENT

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Novica Živković

Stadion: Stadion u Kanjiži

I pomoćnik: Jovana Šijan

II pomoćnik: Mila Mošorinski

Delegat: Ana Tepšić

Glavni sudija: Tamara Lazarevski

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

II pomoćnik: Maja Milošević

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Kristina Krstić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Mirela Malešević

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Dejan Lekić

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Zorica Žujović

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

I pomoćnik: Mina Pavlović

Glavni sudija: Jovana Polić

Delegat: Duško Milanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Marina Živković

II pomoćnik: Maja Milošević

I pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Nenad Jerinić

Posmatrač: Biljana Trifunović

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Delegat: Živka Komlenac

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Andrea Marinković

Posmatrač: Jasmina Zafirović Stijelja

Stadion: Fk Potisje

Delegat: Radivoj Muškinja

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Tamara Lazarevski

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Slavko Kostadinović

Glavni sudija: Marija Jovanović

I pomoćnik: Anđela Sretenović

II pomoćnik: Jelena Popović

Stadion: stadion FK CEMENT

Delegat: Dragan Isailović

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Andrea Milošević

Stadion: Gradski stadion

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Posmatrač: Suzana Sekulić

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Fk Potisje

Delegat: Dušan Petković

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Jovana Šijan

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Marina Živković

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Posmatrač: Jelena Morača

Delegat: Marko Antić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Delegat: Dušan Milić

II pomoćnik: Maja Milošević

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Jovana Starčević

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: stadion FK CEMENT

Delegat: Dragan Isailović

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Tamara Lazarevski

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Posmatrač: Milica Kikanović

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Delegat: Zoran Mitrović

I pomoćnik: Milena Ristić

II pomoćnik: Marija (LE) Đorđević

Posmatrač: Jasmina Zafirović Stijelja

Glavni sudija: Natalija Krstić

Stadion: stadion FK CEMENT

Nema podataka

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion

Nema podataka

Stadion: Fk Potisje

Nema podataka

Stadion: stadion FK CEMENT

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK CEMENT

Nema podataka

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Nema podataka

Stadion: Fk Potisje

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion

Nema podataka

Stadion: stadion FK CEMENT

Nema podataka

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Nema podataka

Stadion: Stadion ŽFK Mašinac

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion

Nema podataka

Stadion: Fk Potisje

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka