Sudije

Srpska liga - Beograd - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Četvrti sudija: Nenad Radivojević

Delegat: Srđan Milosavljević

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Stadion: Stadion FK IMT

Posmatrač: Zoran Ćupić

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Andreja Piljak

Četvrti sudija: Nikola Rabrenović

Delegat: Zoran Ćupić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Četvrti sudija: Ivan Gospavić

Delegat: Dragan Nikolić

Posmatrač: Grujica Tomić

Stadion: FK TEK SLOGA

Posmatrač: Milan Krstić

I pomoćnik: Nikola Glišić

Glavni sudija: Bogdan Džaković

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Miloš Rogan

Delegat: Milan Krstić

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Bogdan Džaković

Posmatrač: Dušan Đukelić

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

II pomoćnik: Branko Galić

I pomoćnik: Marko Rakić

Glavni sudija: Nenad Radivojević

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Delegat: Aleksandar Simić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: OFK BEOGRAD

Posmatrač: Marko Popović

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Glavni sudija: Ivan Gospavić

Četvrti sudija: Marko Vukićević

Delegat: Marko Popović

I pomoćnik: Nikola Borović

Stadion: FK BRODARAC

I pomoćnik: Milan Penčić

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Delegat: Miladin Mišić

Posmatrač: Vlada Đorđević

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Stadion: OFK MLADENOVAC

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Posmatrač: Duško Atić

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: FK ZVEZDARA

I pomoćnik: Jovan Jovčić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Posmatrač: Miloš Goronjić

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Bogdan Džaković

Posmatrač: Željko Mohora

Delegat: Goran Rudić

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Nenad Nikolić

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Delegat: Đorđe Matić

Posmatrač: Vukašin Đorđević

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Posmatrač: Žika Živanović

Delegat: Žika Živanović

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Delegat: Marko Popović

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: FK SREMČICA

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Andreja Piljak

Četvrti sudija: Nenad Radivojević

Posmatrač: Života Vlajić

Delegat: Dušan Jevremović

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

Posmatrač: Slobodan Krstić

Delegat: Slobodan Krstić

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Marko Rakić

Četvrti sudija: Miloš Rogan

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Dušan Đukelić

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Goran Perić

Glavni sudija: Nenad Radivojević

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Nikola Katić

Posmatrač: Željko Mohora

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Ivana Jovanović

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Delegat: Zoran Ćupić

Posmatrač: Zoran Ćupić

Stadion: FK TEK SLOGA

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Nenad Nikolić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Srđan Milosavljević

Posmatrač: Grujica Tomić

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Vlada Đorđević

Posmatrač: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Miloš Rajković

Četvrti sudija: Marko Vukićević

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Milan Penčić

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Delegat: Velimir Milićević

Posmatrač: Miloš Goronjić

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Aleksandra Stojanac

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Nikola Rabrenović

Delegat: Goran Miletić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Nikola Katić

Delegat: Milan Krstić

Posmatrač: Milan Krstić

Stadion: FK Radnički

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Posmatrač: Vitomir Simović

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Duško Atić

Posmatrač: Duško Atić

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nikola Glišić

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Stadion: FK ZVEZDARA

Delegat: Slavko Mišić

Glavni sudija: Igor Stojilković

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Posmatrač: Slavko Mišić

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Dejan Lješnjak

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Delegat: Goran Rudić

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: OFK MLADENOVAC

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Četvrti sudija: Ivan Gospavić

Delegat: Miladin Mišić

Posmatrač: Žika Živanović

Stadion: FK BSK

I pomoćnik: Milovan Ristić

Glavni sudija: Bogdan Džaković

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Delegat: Aleksandar Simić

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Nenad Nikolić

II pomoćnik: Lazar Mirković

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Slobodan Krstić

Delegat: Vukman Vučetić

Stadion: FK RADNIČKI

Delegat: Vukašin Đorđević

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Miloš Rajković

Posmatrač: Vukašin Đorđević

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Četvrti sudija: Marko Vukićević

Delegat: Milan Krstić

Posmatrač: Milan Krstić

Stadion: Stadion FK IMT

I pomoćnik: Andreja Piljak

Glavni sudija: Ivan Jeremić

II pomoćnik: Nikola Glišić

Četvrti sudija: Aleksandar Anđelić

Delegat: Vladimir Jovanović

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Stadion: FK TEK SLOGA

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Četvrti sudija: Ivan Gospavić

Delegat: Aleksandar Simić

Posmatrač: Grujica Tomić

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Posmatrač: Zoran Ćupić

Delegat: Zoran Ćupić

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Marko Hrutka

Četvrti sudija: Nikola Rabrenović

Delegat: Dušan Đukelić

Posmatrač: Dušan Đukelić

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Lazar Mirković

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Vlada Đorđević

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Srbobran Ilić

Posmatrač: Miloš Goronjić

Stadion: FK SREMČICA

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Dejan Lješnjak

Četvrti sudija: Bogdan Džaković

Delegat: Đorđe Matić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: Stadion FK IMT

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Duško Atić

Posmatrač: Duško Atić

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Delegat: Slobodan Krstić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Velimir Milićević

Posmatrač: Vukašin Đorđević

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Lazar Mirković

Delegat: Dušan Jevremović

Posmatrač: Žika Živanović

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Miloš Rajković

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Delegat: Željko Mohora

Posmatrač: Željko Mohora

Stadion: OFK MLADENOVAC

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Srđan Milosavljević

Posmatrač: Slavko Mišić

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Delegat: Goran Perić

Posmatrač: Vitomir Simović

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Nikola Rabrenović

Delegat: Dragan Nikolić

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Nenad Radivojević

Delegat: Miladin Mišić

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Stadion: FK TEK SLOGA

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Vukman Vučetić

Posmatrač: Zoran Ćupić

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Milan Penčić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Goran Rudić

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Nemanja Krstić

Četvrti sudija: Nikola Rabrenović

Delegat: Dušan Đukelić

Posmatrač: Dušan Đukelić

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Delegat: Goran Miletić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Delegat: Aleksandar Simić

Posmatrač: Vlada Đorđević

Stadion: FK SREMČICA

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Dejan Lješnjak

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Milan Krstić

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Ivan Gospavić

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Delegat: Grujica Tomić

Posmatrač: Grujica Tomić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Miloš Rogan

Delegat: Marko Popović

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Delegat: Vitomir Simović

Posmatrač: Vitomir Simović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Nenad Nikolić

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Četvrti sudija: Aleksandar Anđelić

Delegat: Dragan Nikolić

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Dejan Lješnjak

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Srđan Milosavljević

Posmatrač: Željko Mohora

Četvrti sudija: Miloš Rogan

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Srbobran Ilić

Posmatrač: Miloš Goronjić

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nikola Glišić

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Delegat: Slavko Mišić

Posmatrač: Slavko Mišić

Stadion: OFK MLADENOVAC

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Lazar Mirković

Delegat: Đorđe Matić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Žika Živanović

Posmatrač: Žika Živanović

Četvrti sudija: Miloš Živanović

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Delegat: Grujica Tomić

Posmatrač: Grujica Tomić

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Četvrti sudija: Nikola Katić

Stadion: FK JEDINSTVO

Delegat: Dušan Đukelić

Posmatrač: Dušan Đukelić

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Stadion: FK SREMČICA

Posmatrač: Marko Popović

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Dejan Lješnjak

II pomoćnik: Marko Majstorović

Delegat: Dušan Jevremović

Stadion: FK BSK

Posmatrač: Goran Miletić

Delegat: Goran Perić

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Stadion: OFK BEOGRAD

Delegat: Milan Krstić

I pomoćnik: Marko Rakić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Posmatrač: Milan Krstić

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Nenad Nikolić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Posmatrač: Života Vlajić

Delegat: Miladin Mišić

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Vukašin Đorđević

Posmatrač: Vukašin Đorđević

Glavni sudija: Nenad Radivojević

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Nikola Glišić

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Stadion: FK TEK SLOGA

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Četvrti sudija: Ivan Gospavić

Posmatrač: Vlada Đorđević

Delegat: Velimir Milićević

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Delegat: Željko Mohora

Posmatrač: Željko Mohora

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Delegat: Marko Popović

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Delegat: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Lazar Mirković

Četvrti sudija: Bogdan Džaković

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Zoran Ćupić

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Milan Penčić

Četvrti sudija: Nenad Radivojević

Delegat: Miloš Goronjić

Posmatrač: Miloš Goronjić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Ivan Gospavić

Delegat: Aleksandar Simić

Posmatrač: Žika Živanović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Aleksandar Anđelić

Delegat: Slavko Mišić

Posmatrač: Slavko Mišić

Stadion: FK TEK SLOGA

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Nenad Nikolić

II pomoćnik: Nemanja Krstić

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Delegat: Goran Rudić

Posmatrač: Vitomir Simović

Stadion: FK SREMČICA

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Srđan Milosavljević

Posmatrač: Milan Krstić

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Miloš Rajković

Četvrti sudija: Marko Vukićević

Delegat: Goran Miletić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: FK JEDINSTVO

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Glavni sudija: Bogdan Džaković

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Velimir Milićević

Posmatrač: Dušan Đukelić

Stadion: OFK MLADENOVAC

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Delegat: Duško Atić

Posmatrač: Duško Atić

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Andreja Piljak

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Delegat: Srbobran Ilić

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Dejan Lješnjak

II pomoćnik: Lazar Mirković

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Vladimir Jovanović

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Dragan Nikolić

Posmatrač: Života Vlajić

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Marko Rakić

Četvrti sudija: Nikola Katić

Stadion: OFK BEOGRAD

Posmatrač: Vukašin Đorđević

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Vukašin Đorđević

Četvrti sudija: Nikola Rabrenović

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Marko Vukićević

Delegat: Slavoljub Đorđević

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Delegat: Dušan Jevremović

Posmatrač: Zoran Ćupić

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Nikola Glišić

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Posmatrač: Miloš Goronjić

Delegat: Miladin Mišić

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Đorđe Matić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Posmatrač: Grujica Tomić

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Željko Mohora

Posmatrač: Željko Mohora

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Goran Perić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Dejan Lješnjak

II pomoćnik: Nemanja Krstić

Četvrti sudija: Miloš Rogan

Posmatrač: Duško Atić

Stadion: FK TEK SLOGA

Delegat: Velimir Milićević

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Marko Hrutka

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Posmatrač: Vlada Đorđević

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Slobodan Krstić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Goran Rudić

Posmatrač: Žika Živanović

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Dejan Lješnjak

Četvrti sudija: Miloš Rogan

Stadion: FK Radnički

Delegat: Aleksandar Simić

Posmatrač: Vukašin Đorđević

Glavni sudija: Igor Stojilković

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Nikola Rabrenović

Stadion: OFK MLADENOVAC

Delegat: Vitomir Simović

Posmatrač: Vitomir Simović

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Stadion: FK BSK

Delegat: Dragan Nikolić

Posmatrač: Života Vlajić

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

I pomoćnik: Jovan Jovčić

Glavni sudija: Igor Kovačević

II pomoćnik: Nemanja Krstić

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Stadion: FK SREMČICA

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Delegat: Milan Krstić

Posmatrač: Milan Krstić

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Lazar Mirković

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Vukman Vučetić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Delegat: Slavko Mišić

Posmatrač: Slavko Mišić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Stadion: FK RADNIČKI

Delegat: Dragan Nikolić

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Četvrti sudija: Marko Vukićević

Posmatrač: Vitomir Simović

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Miloš Rogan

Posmatrač: Grujica Tomić

Delegat: Grujica Tomić

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Miloš Rajković

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Delegat: Velimir Milićević

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Nenad Nikolić

II pomoćnik: Nemanja Krstić

Posmatrač: Vlada Đorđević

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Goran Perić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Marko Hrutka

Četvrti sudija: Aleksandar Anđelić

Posmatrač: Dušan Đukelić

Stadion: FK TEK SLOGA

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Nikola Glišić

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Posmatrač: Zoran Ćupić

Delegat: Zoran Ćupić

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Srbobran Ilić

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

II pomoćnik: Milan Penčić

Četvrti sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Branko Galić

Posmatrač: Željko Mohora

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Dejan Lješnjak

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Miloš Rogan

Posmatrač: Miloš Goronjić

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Nenad Nikolić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Žika Živanović

Posmatrač: Žika Živanović

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Bogdan Džaković

Delegat: Slobodan Krstić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: OFK MLADENOVAC

I pomoćnik: Jovan Jovčić

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Miloš Živanović

Delegat: Marko Popović

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Vukašin Đorđević

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Delegat: Duško Atić

Posmatrač: Duško Atić

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Delegat: Miladin Mišić

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Stadion: FK SREMČICA

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Milan Penčić

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Delegat: Đorđe Matić

Posmatrač: Slavko Mišić

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Lazar Mirković

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Delegat: Srđan Milosavljević

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Miloš Rogan

Delegat: Vukman Vučetić

Posmatrač: Zoran Ćupić

Stadion: FK BEŽANIJA

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Marko Hrutka

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Delegat: Grujica Tomić

Posmatrač: Grujica Tomić

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Dušan Jevremović

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Stadion: OFK MLADENOVAC

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Darko Jeknić

Delegat: Vlada Đorđević

Posmatrač: Vlada Đorđević

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Dušan Đukelić

Posmatrač: Dušan Đukelić

Četvrti sudija: Dušan Vićentijević

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Nikola Glišić

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Delegat: Goran Rudić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Milan Penčić

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Vitomir Simović

Posmatrač: Vitomir Simović

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Dragan Nikolić

Posmatrač: Milan Jeremić

Četvrti sudija: Nikola Katić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Nenad Nikolić

II pomoćnik: Lazar Mirković

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Delegat: Slavko Mišić

Posmatrač: Slavko Mišić

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Delegat: Marko Popović

Posmatrač: Marko Popović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Delegat: Srđan Milosavljević

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Stadion: FK TEK SLOGA

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Marko Vukićević

Delegat: Vukašin Đorđević

Posmatrač: Vukašin Đorđević

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Četvrti sudija: Miroslav Milenković

Delegat: Željko Mohora

Posmatrač: Željko Mohora

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

I pomoćnik: Branko Galić

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

II pomoćnik: Dejan Lješnjak

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Delegat: Aleksandar Simić

Posmatrač: Miloš Goronjić

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Miloš Rajković

Četvrti sudija: Darko Jeknić

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Milan Krstić

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Milan Penčić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Dušan Vićentijević

Delegat: Velimir Milićević

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: OFK MLADENOVAC

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK SREMČICA

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Nema podataka

Stadion: FK SREMČICA

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: OFK MLADENOVAC

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK SREMČICA

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: OFK MLADENOVAC

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK SREMČICA

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: OFK MLADENOVAC

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: OFK MLADENOVAC

Nema podataka

Stadion: FK SREMČICA

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Nema podataka

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK SREMČICA

Nema podataka

Stadion: OFK MLADENOVAC

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Nema podataka

Stadion: FK SREMČICA

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK CRVENA ZVEZDA

Nema podataka

Stadion: OFK MLADENOVAC

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK Radnički

Nema podataka

Stadion: FK LOKOMOTIVA

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK GSP POLET DORĆOL

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka