Sudije

Prva liga žene 20/21 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Delegat: Željko Reljić

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Jelena Popović

II pomoćnik: Nevena Korićanac

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Dušan Milić

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Stadion: stadion HEROJ

Posmatrač: Dragana Veljković

Delegat: Nenad Jerinić

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Stadion: Gradski stadion "Lagator"

Delegat: Marko Antić

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Sanja Koturović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Andrea Mijailović

II pomoćnik: Izabela Kovač

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Dragoljub Obradović

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Stadion: FK "Radnički Stobeks" Klupci

Delegat: Nenad Jerinić

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Izabela Kovač

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: David Milić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Jelena Popović

II pomoćnik: Nevena Korićanac

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Slavka Pašti

Stadion: Gradski stadion Pirot

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Milica Joksić

II pomoćnik: Marija Đorđević

Delegat: Duško Milanović

Stadion: stadion HEROJ

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Andrea Mijailović

Delegat: Goran Ilić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Kristina Krstić

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Delegat: Radivoj Muškinja

Glavni sudija: Marija Jovanović

I pomoćnik: Milica Joksić

II pomoćnik: Izabela Kovač

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Ilija Vukanović

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Stadion: SC Gladijator

I pomoćnik: Jelena Popović

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Živka Komlenac

Glavni sudija: Jovana Milić

Stadion: stadion FK Železničar

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

Delegat: David Milić

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Andrea Milošević

Stadion: FK "Radnički Stobeks" Klupci

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Zoran Mitrović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Izabela Kovač

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: Karađorđe Mišar

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Milica Joksić

II pomoćnik: Sanja Koturović

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: stadion HEROJ

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: Gradski stadion Pirot

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Slađana Bradić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Željko Reljić

II pomoćnik: Mirela Malešević

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Sanja Koturović

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Delegat: Dragan Isailović

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Ilija Vukanović

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Izabela Kovač

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Slavka Pašti

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Mirjana Radovanović

Posmatrač: Nataša Kričak-Grbović

Glavni sudija: Jelena Cojkić

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Maja Milošević

Stadion: Gradski stadion "Lagator"

Delegat: Duško Milanović

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Karađorđe Mišar

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Marko Antić

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Delegat: Nenad Jerinić

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Marijana Rajović

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: stadion HEROJ

Delegat: Velimir Miljković

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Andrea Marinković

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Delegat: Kristina Krstić

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Dušan Milić

Posmatrač: Zorana Punoševac

Stadion: Gradski stadion Pirot

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Zoran Mitrović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Cojkić

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Živka Komlenac

Posmatrač: Biljana Trifunović

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Delegat: Novica Živković

Stadion: Karađorđe Mišar

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Goran Ilić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Jelena Popović

II pomoćnik: Sanja Koturović

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: stadion HEROJ

Glavni sudija: Maša Aleksić

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: David Milić

Posmatrač: Jelena Morača

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

Delegat: Ilija Vukanović

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

I pomoćnik: Jelena Trninić

Stadion: FK "Radnički Stobeks" Klupci

Glavni sudija: Katarina Petrović

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Delegat: Dragan Isailović

I pomoćnik: Mirela Malešević

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Delegat: Željko Reljić

Posmatrač: Milica Kikanović

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Dušan Petković

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Andrea Milošević

II pomoćnik: Sanja Koturović

Stadion: SLOGA

Delegat: Dragoljub Obradović

Glavni sudija: Marija Jovanović

I pomoćnik: Maša Aleksić

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Delegat: Dušan Milić

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Jelena Popović

II pomoćnik: Nevena Korićanac

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Marko Antić

Stadion: Gradski stadion Pirot

Delegat: Slađana Bradić

Posmatrač: Danica Stojiljković

Glavni sudija: Jelena Cojkić

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Velimir Miljković

Posmatrač: Dragana Veljković

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Zorica Žujović

Stadion: Karađorđe Mišar

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Delegat: Mirjana Radovanović

Posmatrač: Milica Kikanović

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Izabela Kovač

Delegat: Ilija Vukanović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Jelena Popović

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: stadion HEROJ

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Ivana Jovanović

Delegat: Kristina Krstić

Stadion: FK "Radnički Stobeks" Klupci

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Mirela Malešević

Posmatrač: Nataša Kričak-Grbović

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: Stadion FK Sloga

Glavni sudija: Jelena Cojkić

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Posmatrač: Danica Stojiljković

Delegat: Slađana Bradić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Nenad Jerinić

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Ivana Jovanović

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

II pomoćnik: Marijana Rajović

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Željko Reljić

Stadion: Gradski stadion Pirot

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Maša Aleksić

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Izabela Kovač

Delegat: Novica Živković

Stadion: SC FENIX

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Zorana Stoiljković

II pomoćnik: Mirela Malešević

Posmatrač: Marina Dragičević - Jojkić

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

Delegat: David Milić

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Glavni sudija: Jovana Milić

II pomoćnik: Marija Jovanović

I pomoćnik: Milica Milovanović

Delegat: Novica Živković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Maša Aleksić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Dušan Petković

Stadion: Gradski stadion Pirot

Delegat: Velimir Miljković

Glavni sudija: Jelena Cojkić

I pomoćnik: Aleksandar Trandafilović

II pomoćnik: Mladen Vasiljković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: Karađorđe Mišar

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: Radivoj Muškinja

Glavni sudija: Milica Stevanović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

I pomoćnik: Zorana Stoiljković

Glavni sudija: Jelena Trninić

II pomoćnik: Mirela Malešević

Delegat: Dušan Milić

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Nenad Jerinić

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Glavni sudija: Jelena Cojkić

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Maja Milošević

Posmatrač: Milica Kikanović

Delegat: Željko Reljić

Stadion: stadion HEROJ

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Velimir Miljković

Posmatrač: Zorana Punoševac

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Marija Jovanović

I pomoćnik: Milica Stevanović

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Zoran Mitrović

Stadion: SC Fenix

II pomoćnik: Izabela Kovač

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Tamara Lazarevski

Delegat: Goran Ilić

Stadion: FK "Radnički Stobeks" Klupci

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Mirela Malešević

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Slađana Bradić

Stadion: Gradski stadion Pirot

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Maša Aleksić

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Delegat: Dušan Petković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Marko Antić

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Delegat: Dragan Isailović

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Milica Stevanović

II pomoćnik: Jelena Popović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Radivoj Muškinja

Glavni sudija: Tamara Lazarevski

I pomoćnik: Jelena Trninić

II pomoćnik: Mirela Malešević

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Glavni sudija: Maša Aleksić

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Delegat: Željko Reljić

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: SC Gladijator

Delegat: Slavka Pašti

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Zorica Žujović

Stadion: GS sa veštačkom travom

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Posmatrač: Milica Kikanović

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: Stadion FK Sloga

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Slađana Bradić

Stadion: stadion HEROJ

II pomoćnik: Maja Milošević

I pomoćnik: Jasmina Mickoska

Delegat: Novica Živković

Glavni sudija: Marija Jovanović

Stadion: SC FENIX

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Nenad Jerinić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Milica Stevanović

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Jelena Popović

Delegat: Duško Milanović

Stadion: Gradski stadion Pirot

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Marijana Rajović

II pomoćnik: Mirela Malešević

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Maša Aleksić

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: David Milić

Stadion: Gradski stadion Pirot

Glavni sudija: Ivana Čolaković

Delegat: Velimir Miljković

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Marija Jovanović

I pomoćnik: Milica Stevanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Dušan Milić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Izabela Kovač

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Milica Joksić

II pomoćnik: Jelena Popović

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Tamara Lazarevski

II pomoćnik: Maja Milošević

Stadion: FK "Radnički Stobeks" Klupci

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Mirela Malešević

Posmatrač: Marina Dragičević - Jojkić

Delegat: Marko Antić

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Glavni sudija: Milica Joksić

II pomoćnik: Izabela Kovač

I pomoćnik: Jelena Popović

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: Stadion FK Sloga

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Stojanac

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Slađana Bradić

Stadion: stadion HEROJ

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Andrijana Damjanović

II pomoćnik: Marija Jovanović

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: Karađorđe Mišar

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Andrea Milošević

Posmatrač: Milica Kikanović

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Milica Joksić

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: Gradski stadion Pirot

Glavni sudija: Maša Aleksić

I pomoćnik: Mima Stanković

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Delegat: David Milić

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Andrijana Damjanović

II pomoćnik: Andrea Milošević

Posmatrač: Nataša Kričak-Grbović

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Zoran Mitrović

Stadion: Stadion FK Sloga

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Marija Đorđević

Delegat: Nenad Jerinić

Stadion: Karađorđe Mišar

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jelena Cojkić

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Izabela Kovač

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Marijana Rajović

Posmatrač: Milica Kikanović

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Delegat: Goran Ilić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Jovana Milić

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Slavka Pašti

Stadion: FK "Radnički Stobeks" Klupci

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: stadion HEROJ

Glavni sudija: Tamara Lazarevski

I pomoćnik: Jelena Trninić

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Duško Milanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Milica Joksić

II pomoćnik: Jelena Popović

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: Gradski stadion Pirot

Glavni sudija: Marija Jovanović

I pomoćnik: Milica Stevanović

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Maša Aleksić

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Slađana Bradić

Stadion: Stadion FK Sloga

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Marko Antić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Novica Živković

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

I pomoćnik: Ivana Čolaković

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Glavni sudija: Mima Stanković

Stadion: stadion FK Crvena Zvezda

Delegat: Mirjana Radovanović

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: stadion HEROJ

Glavni sudija: Milica Stevanović

I pomoćnik: Jovana Milić

II pomoćnik: Jelena Popović

Posmatrač: Dragana Veljković

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

Posmatrač: Marina Dragičević - Jojkić

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Slađana Bradić

Glavni sudija: Marina Živković

I pomoćnik: Maša Aleksić

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

Stadion: FK "Radnički Stobeks" Klupci

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Tamara Lazarevski

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Posmatrač: Milica Kikanović

Stadion: Karađorđe Mišar

Delegat: Dragan Isailović

Glavni sudija: Jelena Cojkić

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Marijana Rajović