Sudije

Prva liga žene - delegiranje 21/22

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Stadion FK "Sloga"

II pomoćnik: Milena Ristić

Posmatrač: Danica Stojiljković

Glavni sudija: Maša Aleksić

I pomoćnik: Natalija Krstić

Delegat: Slađana Bradić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Izabela Kovač

Delegat: Goran Ilić

Stadion: Gradski stadion Pirot

Delegat: Velimir Miljković

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Andrea Marinković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Stadion "Radoslav Šilja Tadić"

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Dragan Isailović

II pomoćnik: Jovana Starčević

Stadion: Stadion FK "Sloga"

Glavni sudija: Mima Stanković

Delegat: Velimir Miljković

I pomoćnik: Natalija Krstić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Stadion: Karađorđe Mišar

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Andrea Mijailović

II pomoćnik: Nikolina Purtić

Posmatrač: Milica Kikanović

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: Stadion FK Levač

Delegat: Mirjana Radovanović

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Andrea Milošević

Stadion: Gradski stadion Zemun

Delegat: Dušan Petković

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Mina Pavlović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Živka Komlenac

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: Stadion "Radoslav Šilja Tadić"

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Marko Antić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Pirot

II pomoćnik: Mina Pavlović

Delegat: Dragoljub Obradović

I pomoćnik: Marija Jovanović

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

I pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: David Milić

Glavni sudija: Maša Aleksić

II pomoćnik: Milena Ristić

Posmatrač: Nona Stefanović-Pažin

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Dragana Tadić

Stadion: Gradski stadion Zemun

Delegat: Željko Reljić

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Izabela Kovač

Posmatrač: Jelena Morača

Glavni sudija: Jelena Trninić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

I pomoćnik: Dragana Tadić

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Glavni sudija: Katarina Petrović

Delegat: Ana Tepšić

Stadion: Stadion FK "Sloga"

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Glavni sudija: Jovana Polić

Delegat: Zoran Mitrović

Stadion: Stadion Čika Dača

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Jovana Starčević

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: Stadion FK Levač

Delegat: Slađana Bradić

Posmatrač: Nona Stefanović-Pažin

Glavni sudija: Natalija Krstić

I pomoćnik: Milena Ristić

II pomoćnik: Marija (LE) Đorđević

Stadion: FK TEK SLOGA

I pomoćnik: Mila Mošorinski

II pomoćnik: Mirela Malešević

Posmatrač: Biljana Trifunović

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

Delegat: Željko Reljić

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Mina Pavlović

Delegat: Nenad Jerinić

Stadion: Gradski stadion Pirot

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Delegat: Dušan Milić

Stadion: Stadion "Radoslav Šilja Tadić"

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Jovana Starčević

II pomoćnik: Jelena Popović

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: Karađorđe Mišar

Delegat: Novica Živković

Posmatrač: Milica Kikanović

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Andrea Mijailović

II pomoćnik: Izabela Kovač

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

Delegat: Dejan Lekić

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Izabela Kovač

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Dragoljub Obradović

II pomoćnik: Mina Pavlović

Posmatrač: Nona Stefanović-Pažin

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Marija Jovanović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Slavko Kostadinović

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: Stadion FK "Sloga"

Delegat: Slađana Bradić

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Natalija Krstić

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Stadion: Gradski stadion Zemun

Delegat: Mirjana Radovanović

II pomoćnik: Jelena Popović

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

Glavni sudija: Marina Živković

Stadion: FK TEK SLOGA

Delegat: Nenad Jerinić

II pomoćnik: Mirela Malešević

Posmatrač: Jelena Morača

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Stadion: Stadion "Radoslav Šilja Tadić"

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Dragana Tadić

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Posmatrač: Biljana Trifunović

Delegat: Marko Antić

Stadion: Gradski stadion Pirot

Glavni sudija: Maša Aleksić

I pomoćnik: Milena Ristić

II pomoćnik: Marija (LE) Đorđević

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Karađorđe Mišar

I pomoćnik: Mila Mošorinski

Glavni sudija: Tamara Lazarevski

II pomoćnik: Andrea Mijailović

Posmatrač: Milica Kikanović

Delegat: Željko Reljić

Stadion: Stadion FK Levač

Glavni sudija: Marija Jovanović

I pomoćnik: Andrijana Damjanović

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Dušan Petković

Stadion: Stadion FK "Sloga"

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Pirot

Nema podataka

Stadion: Stadion "Radoslav Šilja Tadić"

Nema podataka

Stadion: Karađorđe Mišar

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Levač

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Zemun

Nema podataka

Stadion: Karađorđe Mišar

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Zemun

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Levač

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Pirot

Nema podataka

Stadion: Stadion "Radoslav Šilja Tadić"

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Levač

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Sloga"

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Zemun

Nema podataka

Stadion: Karađorđe Mišar

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Karađorđe Mišar

Nema podataka

Stadion: Stadion "Radoslav Šilja Tadić"

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Pirot

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Levač

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Zemun

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Sloga"

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Karađorđe Mišar

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Levač

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Pirot

Nema podataka

Stadion: Stadion "Radoslav Šilja Tadić"

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Zemun

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Sloga"

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Levač

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Karađorđe Mišar

Nema podataka

Stadion: Stadion "Radoslav Šilja Tadić"

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Zemun

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Stadion FK "Sloga"

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion Čika Dača

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Pirot

Nema podataka