Судије

Прва лига - делегирање 21/22

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Раде Поповић

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Мирослав Стојановић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Јовица Шавија

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Предраг Татић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Драгослав Јосиповић

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Славко Тувеџић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Микица Милисављевић

I помоћник: Бојан Томовић

Главни судија: Предраг Јањуш

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Вук Блечић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Драгослав Ђерман

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Никола Милосављевић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Раденко Стевовић

II помоћник: Иван Цветковић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Новак Новаковић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Марко Поповић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Александар Јовановић-Џајић

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Мирослав Буквић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Срђан Милутиновић

I помоћник: Илија Ловре

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Миодраг Радаковић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Марко Живковић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Никола Томичић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Ненад Николић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Стефан Јекнић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Велибор Нововић

Посматрач: Милан Јеремић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Миодраг Јанковић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Никола Ђорђевић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Дејан Поточан

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Милош Тошић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Сава Чоканица

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Ђорђе Жутић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Марко Живковић

Четврти судија: Никола Петровић (Шајкаш)

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Родољуб Рончевић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Горан Јовановић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Томислав Савић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Љубиша Борисављевић

Посматрач: Светислав Марушић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Раденко Бошковић

Главни судија: Данило Николић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Михаило Јекнић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Иван Пешић

II помоћник: Горан Шаин

Посматрач: Дејан Анђелковић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Илија Ловре

Четврти судија: Давид Матић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Момчило Марић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Иван Карапетровић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Горан Богићевић

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Дејан Недић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Марко Осмајлић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Предраг Ратковић

I помоћник: Бошко Божовић

Главни судија: Александар Лукић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Давид Матић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Хасиб Бакић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Милош Тошић

Четврти судија: Јелена Цветковић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Роберт Браун

I помоћник: Урош Радовановић

Главни судија: Марко Гњатовић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Марко Поповић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Ратомир Бабић

Посматрач: Милан Јеремић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Часлав Лукић

Главни судија: Лазар Лукић

I помоћник: Драган Богићевић

II помоћник: Бојан Бановић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Владо Глођовић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Иван Стаменковић

Посматрач: Славко Тувеџић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Четврти судија: Стефан Јекнић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Делегат: Звонко Јевремовић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Александар Говедаровић

II помоћник: Његош Тубић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Благоје Милошевић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Посматрач: Зоран Петровић - Бгд

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Владан Динић

Посматрач: Иван Мркић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Новак Кострешевић

II помоћник: Никола Обрадовић

I помоћник: Немања Тодоровић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Главни судија: Давид Матић

II помоћник: Горан Богићевић

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Драгомир Станковић

Делегат: Бранислав Пандуров

I помоћник: Илија Ловре

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Срђан Завишин

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Милош Тошић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Небојша Савић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Зоран Петровић - Сокобања

Делегат: Видојко Панајотовић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Љубиша Вујовић

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Милосављевић

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Иван Стаменковић

Посматрач: Илија Брдар

Делегат: Бранко Стојаковић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Бојан Томовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Зоран Трајановски

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Горан Јовановић

I помоћник: Његош Тубић

Стадион: Краљ Петар Први

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Делегат: Милош Митровић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Радисав Мутавџић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Његош Тубић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Делегат: Драган Ковић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Илија Новаковић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Иван Цветковић

Посматрач: Милан Јеремић

Делегат: Станислав Караси

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Душан Панчић

Посматрач: Здравко Савић

Делегат: Душан Томић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Драган Тодоровић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Љубомир Ковачевић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Славко Тувеџић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Бојан Томовић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Јовица Шавија

Делегат: Ненад Николић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Иван Пешић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Бошко Јованетић

Главни судија: Стефан Јекнић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Вук Блечић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Небојша Савић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Милан Лојаница

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Жељко Варагић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Милош Тошић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: ФК ЧСК Пивара

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Посматрач: Илија Брдар

Делегат: Звонко Јевремовић

Главни судија: Душан Панчић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Мирослав Миливојевић

Четврти судија: Марко Делибашић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Александар Говедаровић

II помоћник: Никола Обрадовић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Марко Јовановић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Небојша Шијаковић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Драгомир Станковић

Делегат: Јован Беч

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Дејан Поточан

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Сава Чоканица

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Зоран Трајановски

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Бојан Томовић

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Жарко Анђелковић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Драгослав Јосиповић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Никола Милосављевић

Четврти судија: Александар Лукић

II помоћник: Марко Хрутка

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Радомир Елезовић

Посматрач: Никола Томичић

Главни судија: Иван Вучићевић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Немања Јовановић-Џајић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Марко Поповић

I помоћник: Горан Богићевић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Драгослав Ђерман

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Душан Панчић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Велибор Нововић

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Предраг Татић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Александар Говедаровић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Стефан Јекнић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Небојша Арсић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Милан Караџић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Главни судија: Милан Илић

Делегат: Мирослав Стојановић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Александар Марјановић

Посматрач: Милан Јеремић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Стефан Цветковић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Игор Пауновић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Ђорђе Жутић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Милош Тошић

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Славко Тувеџић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Горан Славковић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Горан Јовановић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Микица Милисављевић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Родољуб Рончевић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Светислав Марушић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Раденко Стевовић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Иван Стаменковић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Иван Карапетровић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Марко Хрутка

Четврти судија: Иван Госпавић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Александар Јовановић-Џајић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Раденко Бошковић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Марко Поповић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Жељко Ђурић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Томислав Савић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Михаило Јекнић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Владо Глођовић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Слободан Крстић

Посматрач: Илија Брдар

II помоћник: Бошко Божовић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Миодраг Радаковић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Драган Крстић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Раде Поповић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Бојан Томовић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Посматрач: Драган Радуловић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Момчило Марић

Главни судија: Стефан Филиповић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Посматрач: Драгомир Станковић

I помоћник: Марко Живковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Марко Јовановић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Марко Осмајлић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Александар Говедаровић

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Милош Васиљевић

I помоћник: Илија Ловре

Четврти судија: Марко Делибашић

II помоћник: Горан Шаин

Посматрач: Светислав Марушић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Небојша Шијаковић

Делегат: Хаџи Иван Ђорђевић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Роберт Браун

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Сава Чоканица

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Хасиб Бакић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Никола Томичић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Часлав Лукић

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Горан Јовановић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Предраг Ратковић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Љубиша Вујовић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Посматрач: Миле Гавриловић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Мирослав Буквић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Владан Динић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Никола Ђорђевић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Срђан Завишин

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Милош Тошић

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Славко Тувеџић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Благоје Милошевић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Марко Хрутка

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Марко Поповић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Новак Кострешевић

Главни судија: Иван Вучићевић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Миодраг Јанковић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Бојан Томовић

Посматрач: Илија Брдар

Четврти судија: Саша Ранисавић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Драган Тодоровић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Дејан Филиповић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Жељко Варагић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Посматрач: Драган Симић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Љубомир Ковачевић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Горан Шаин

Посматрач: Јовица Шавија

Четврти судија: Никола Радаковић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Видојко Панајотовић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Марко Хрутка

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Бојан Стојановић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Звонко Јевремовић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Александар Говедаровић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: СЦ Младост

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Дејан Делевић

Делегат: Предраг Ратковић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Бранислав Пандуров

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Дејан Недић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Ратомир Бабић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Бранко Стојаковић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Милош Тошић

Посматрач: Иван Мркић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Станислав Караси

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Бошко Божовић

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Марко Поповић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Ненад Николић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Срђан Милићевић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Четврти судија: Давид Матић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Радисав Мутавџић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Драган Ковић

Главни судија: Младен Јаковљевић

II помоћник: Марко Живковић

I помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Посматрач: Драгомир Станковић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Душан Томић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Стефан Јекнић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Вук Блечић

Посматрач: Горан Јовановић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Драгослав Јосиповић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Иван Никитовић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Главни судија: Александар Лукић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Дејан Поточан

Четврти судија: Давид Матић

I помоћник: Илија Ловре

Главни судија: Стефан Јекнић

II помоћник: Предраг Рађен

Посматрач: Драган Крстић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Радомир Елезовић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Марко Хрутка

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Милош Митровић

Главни судија: Иван Вучићевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Игор Пауновић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Велибор Нововић

Главни судија: Предраг Јањуш

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Михаило Јекнић

I помоћник: Бојан Томовић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Зоран Трајановски

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Милош Тошић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Светислав Марушић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Драгослав Ђерман

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Милан Лојаница

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Славко Тувеџић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Миодраг Радаковић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Иван Стаменковић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Мирослав Миливојевић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Александар Јовановић-Џајић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Иван Никитовић

Посматрач: Ненад Ђокић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Предраг Татић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Драган Симић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Ђорђе Жутић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Момчило Марић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Раденко Стевовић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Бошко Божовић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Родољуб Рончевић

Главни судија: Лазар Трипковић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Марко Поповић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Жарко Анђелковић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Милош Тошић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Ненад Ђокић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Иван Пешић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Делегат: Срђан Завишин

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Бојан Стојановић

Делегат: Небојша Арсић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Роберт Браун

II помоћник: Марко Хрутка

Четврти судија: Јелена Међедовић

Посматрач: Здравко Савић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Никола Милосављевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Драган Радовановић

Делегат: Благоје Милошевић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Раденко Бошковић

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Марина Живковић

Посматрач: Славко Тувеџић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Звонко Јевремовић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Иван Стаменковић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Љубомир Ковачевић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Хасиб Бакић

II помоћник: Александар Говедаровић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Његош Тубић

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Сава Чоканица

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Марко Осмајлић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Драгомир Станковић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Мирослав Стојановић

Посматрач: Дејан Недић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Данило Јеринић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Владан Динић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Посматрач: Горан Јовановић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Ратомир Бабић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Миодраг Јанковић

Посматрач: Марко Поповић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Стефан Јекнић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Новак Кострешевић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Бошко Божовић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Милош Васиљевић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Посматрач: Јовица Шавија

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Горан Славковић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Игор Пауновић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Иван Карапетровић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Александар Марјановић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Посматрач: Бошко Јованетић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Мирослав Буквић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Милош Тошић

Четврти судија: Лазар Трипковић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Микица Милисављевић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Томислав Савић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Марко Хрутка

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Жељко Варагић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Бранко Павловић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Владо Глођовић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Душан Мракић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Станислав Караси

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Никола Томичић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Часлав Лукић

Главни судија: Иван Вучићевић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Иван Никитовић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Раде Поповић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Бошко Божовић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Драган Тодоровић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Јован Беч

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Давид Матић

Делегат: Душан Томић

Посматрач: Сава Чоканица

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Бранислав Пандуров

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Стефан Јекнић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Драган Ковић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Милан Лојаница

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Предраг Ратковић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Марко Хрутка

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Љубиша Вујовић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Милосављевић

Посматрач: Михаило Јекнић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Марко Јовановић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Звонко Јевремовић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Славко Тувеџић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Велибор Нововић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Посматрач: Марко Поповић

Стадион: Стадион Радомир Антић

Делегат: Радисав Мутавџић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Стефан Цветковић

Четврти судија: Милан Илић

Главни судија: Иван Никитовић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Илија Новаковић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Зоран Трајановски

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Обрадовић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Вук Блечић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Марко Живковић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Ненад Николић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Радомир Елезовић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Посматрач: Сава Чоканица

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Миодраг Радаковић

Посматрач: Дејан Димитријевић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Бошко Божовић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Главни судија: Игор Ковачевић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Бранко Стојаковић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Александар Јовановић-Џајић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Душан Панчић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Драгослав Ђерман

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Драган Симић

Стадион: Градски стадион Прибој

Делегат: Иван Карапетровић

Посматрач: Ненад Ђокић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Јелена Цветковић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Дејан Поточан

Главни судија: Иван Вучићевић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Јелена Цветковић

Посматрач: Славко Тувеџић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Драгослав Јосиповић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Душан Панчић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Предраг Татић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Милан Јеремић

Главни судија: Мирослав Милетић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Ђорђе Жутић

Главни судија: Андрија Стојановић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Урош Радовановић

Посматрач: Илија Брдар

Четврти судија: Игор Ковачевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Мирослав Буквић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Зоран Шипчић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Жарко Анђелковић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Марко Хрутка

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Игор Пауновић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Раденко Стевовић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Часлав Лукић

Посматрач: Драган Радуловић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Никола Милосављевић

Четврти судија: Марина Живковић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Родољуб Рончевић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Хасиб Бакић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Посматрач: Славко Тувеџић

Главни судија: Стефан Ђокић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Миодраг Јанковић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Момчило Марић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Новак Кострешевић

Главни судија: Душан Панчић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Марко Живковић

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Раденко Бошковић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Иван Стаменковић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Жељко Варагић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Стефан Јекнић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Благоје Милошевић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: Градски стадион Прибој

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Марко Хрутка

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Милан Јеремић

Делегат: Мирослав Буквић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Мирослав Стојановић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Марко Поповић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Александар Владић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Роберт Браун

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Никола Томичић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Марко Осмајлић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Горан Јовановић

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Срђан Завишин

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Владан Динић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Посматрач: Дејан Филиповић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Томислав Савић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Владо Глођовић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Милан Илић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Главни судија: Мирослав Милетић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Драган Ковић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Станислав Караси

Четврти судија: Предраг Јањуш

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Звонко Јевремовић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Никола Ђорђевић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Ратомир Бабић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Драган Тодоровић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Милан Пешовић

Четврти судија: Давид Матић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

II помоћник: Илија Новаковић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Душан Томић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Марко Живковић

Четврти судија: Душан Панчић

Посматрач: Славко Тувеџић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Бранислав Пандуров

I помоћник: Урош Радовановић

Посматрач: Милан Јеремић

Главни судија: Игор Ковачевић

II помоћник: Марко Хрутка

Четврти судија: Саша Ранисавић

Стадион: Славко Малетин Вава

Посматрач: Сава Чоканица

Делегат: Ђорђе Жутић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Никола Петровић (Шајкаш)

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Часлав Лукић

Главни судија: Иван Стаменковић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Дејан Филиповић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Велибор Нововић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Марко Поповић

Главни судија: Милан Илић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Предраг Ратковић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Душан Панчић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Микица Милисављевић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Павле Илић

Посматрач: Бранко Павловић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Новак Новаковић

Стадион: Градски стадион Прибој

Делегат: Раде Поповић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Александар Владић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Бошко Јованетић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Мирослав Миливојевић

Главни судија: Иван Вучићевић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Борко Мијајловић

Посматрач: Зоран Петровић - Сокобања

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Вук Блечић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Зоран Шипчић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Милан Лојаница

Главни судија: Никола Бикић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

II помоћник: Горан Шаин

I помоћник: Бојан Томовић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Јован Беч

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Горан Јовановић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Љубомир Ковачевић

Главни судија: Душан Панчић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

II помоћник: Стефан Јеремић

I помоћник: Бошко Божовић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Момчило Марић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Светислав Марушић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Радисав Мутавџић

Главни судија: Павле Илић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Марко Живковић

Четврти судија: Иван Вучићевић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Ненад Николић

I помоћник: Никола Обрадовић

II помоћник: Александар Говедаровић

Четврти судија: Давид Матић

Посматрач: Ненад Ђокић

Главни судија: Никола Ђорђевић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Иван Стаменковић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион ФК Будућност

Делегат: Раденко Стевовић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Немања Тодоровић

Посматрач: Марко Поповић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Стадион: Градски стадион под Краљевицом

Делегат: Видојко Панајотовић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Александар Владић

Стадион: Стадион ФК Кабел

Делегат: Радомир Елезовић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Драгомир Станковић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Горан Богићевић

Стадион: СЦ Младост

Делегат: Бранко Стојаковић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Александар Марјановић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: ФК "Раднички Стобекс" Клупци

Делегат: Драгослав Јосиповић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Предраг Јањуш

Посматрач: Илија Брдар

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Никола Боровић

Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор

Делегат: Зоран Трајановски

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Новак Новаковић

II помоћник: Марко Хрутка

Главни судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Светислав Марушић

Стадион: Стадион ФК ИМТ

Делегат: Родољуб Рончевић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Миодраг Радаковић

I помоћник: Марко Живковић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Драган Симић

Главни судија: Младен Јаковљевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава

Делегат: Милош Васиљевић

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Бојан Томовић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Игор Пауновић

Стадион: Стадион ОФК Жарково

Делегат: Марко Јовановић

Главни судија: Никола Петровић (Шајкаш)

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Дејан Поточан

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Никола Боровић

II помоћник: Димитрије Власачевић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: Стадион крај Моравице

Делегат: Љубиша Вујовић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: Стадион ФК Раднички (СМ)

Делегат: Миодраг Јанковић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Његош Тубић

II помоћник: Марко Живковић

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Стадион: Краљ Петар Први

Делегат: Раденко Бошковић

Главни судија: Борко Мијајловић

I помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Иван Стаменковић

II помоћник: Немања Тодоровић

Посматрач: Зоран Шипчић

Стадион: Стадион ФК Мачва

Делегат: Хасиб Бакић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Никола Милосављевић

II помоћник: Иван Цветковић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Предраг Татић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Славко Тувеџић

Делегирање 21/22