Sudije

Prva Futsal liga 20/21

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Delegat: Vladan Miladinović

O: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

R: Aleksandar Ranđelović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion:

O: Oliver Nikolić

R: Bojan Milić

R: Miloš Grujić

Delegat: Mile Bekrić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: USC Voždovac

O: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Ivan Biorac

Delegat: Miloš Lazarević

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Sportska sala Pendik

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Dušan Arsović

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: Sala Ranko Žeravica

O: Petar Radojčić

R: Dragutin Božović

R: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Berisavac

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

O: Nikola Aleksić

R: Vladan Radulović

R: Predrag Vujić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: hala Čair

O: Nebojša Panić

R: Nikola Rabrenović

R: Branko Galić

Posmatrač: Sreten Vasić

Delegat: Nebojša Dinić

Stadion: KSC Pinki

O: Dragutin Božović

R: Miloš Jocović

R: Vladimir Tošić

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Dvorana Vranje

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Ivan Stanković

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Delegat: Miloš Berisavac

O: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Stefan Batinica

Stadion: Sala Jezero

O: Nikola Rabrenović

R: Predrag Lazarević

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

R: Đorđe Ninić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

O: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Marko Majstorović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Bojan Milić

R: Oliver Nikolić

R: Željko Stoilkov

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sportska sala Pendik

O: Petar Radojčić

R: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: USC Čair

O: Dragutin Božović

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: KSC Pinki

O: Aleksandar Minić

R: Oliver Nikolić

R: Marko Majstorović

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: sportska hala Vranje

O: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Dejan Stajić

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Petar Radojčić

R: Aleksandar Jakšić

R: Đorđe Ninić

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: Sportska sala Pendik

O: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Strahinja Radović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: hala OŠ Sveti Sava

O: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

R: Vladan Đermanović

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: USC Čair

O: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Ivan Stanković

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: USC Čair

Delegat: Nikola Veljković

Posmatrač: Sreten Vasić

R: Danijel Ristić

R: Stefan Filipović

O: Bojan Milić

Stadion: Sala Jezero

O: Bojan Graovac

R: Vladan Đermanović

R: Bane Papišta

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: Sala Ranko Žeravica

O: Aleksandar Minić

R: Oliver Nikolić

R: Ivan Biorac

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Nikola Rabrenović

R: Nikola Aleksić

R: Branko Galić

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala Pinki

R: Branko Galić

O: Nebojša Panić

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Zoran Bogdanov

R: Petar Radojčić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

R: Ivan Biorac

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Radenko Bošković

O: Nikola Rabrenović

R: Nikola Aleksić

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Dušan Arsović

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala Vranje

R: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

O: Aleksandar Jakšić

Stadion: Sportska sala Pendik

O: Dragutin Božović

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Sala Jezero

O: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Nemanja Radić

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sala Pinki

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Dušan Arsović

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

O: Petar Radojčić

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

R: Bane Papišta

R: Bratislav Jović

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

O: Dalibor Stanković

R: Radoslav Milenković

R: Marko Martinović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: Sala Ranko Žeravica

R: Miloš Jocović

O: Dragutin Božović

R: Predrag Vujić

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sportska sala Pendik

O: Nebojša Panić

R: Nikola Rabrenović

Posmatrač: Radenko Bošković

Delegat: Darko Petronijević

R: Nikola Aleksić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

O: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Dragutin Božović

R: Bane Papišta

R: Vladan Đermanović

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

O: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Marko Majstorović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Delegat: Bratislav Denić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Oliver Nikolić

R: Miloš Grujić

R: Aleksandar Ranđelović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Delegat: Željko Marić

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Posmatrač: Sreten Vasić

O: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

R: Stefan Filipović

Delegat: Nebojša Ristić

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

O: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Marko Majstorović

Delegat: Leonardo Matić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Sala Pinki

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Boris Pravilović

O: Dragutin Božović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Sala Jezero

O: Oliver Nikolić

R: Miloš Grujić

R: Nemanja Radić

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Sala Vranje

O: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

O: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Ivan Stanković

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Sala Vranje

O: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Miloš Grujić

Delegat: Nikola Veljković

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sala Pinki

O: Nebojša Panić

R: Nikola Rabrenović

R: Ivan Biorac

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Delegat: Mile Bekrić

R: Stefan Filipović (S)

O: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

Stadion: hala Jezero

O: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Nemanja Radić

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: Sala Ranko Žeravica

O: Nikola Aleksić

R: Vladan Radulović

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Dragan Radovanović

R: Stefan Batinica

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

O: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Stevan Lazarević

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sportska sala Pendik

O: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: hala Jezero

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Strahinja Radović

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Petar Radojčić

R: Bojan Graovac

R: Predrag Vujić

Posmatrač: Zoran Antonić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Petar Radojčić

R: Aleksandar Jakšić

R: Vladimir Tošić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: KSC Pinki

O: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

R: Stefan Batinica

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: hala Čair

O: Danijel Ristić

R: Stefan Filipović (S)

R: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sala Vranje

O: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Igor Mladenović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: OŠ. Sv. Sava

O: Aleksandar Minić

R: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: hala Ranko Žeravica

O: Dalibor Stanković

R: Radoslav Milenković

R: Marko Martinović

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USC Čair

O: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Željko Stoilkov

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: USC Čair

O: Petar Radojčić

R: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Milić

R: Bojan Burojević

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Sala Jezero

O: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Nemanja Radić

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: SC Mladost

O: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Stevan Lazarević

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

O: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Ivan Biorac

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Predrag Lazarević

R: Đorđe Ninić

R: Marko Savić

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sala Pinki

O: Petar Radojčić

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Sportska sala Pendik

O: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

R: Stefan Filipović (S)

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: Sala Jezero

Posmatrač: Zoran Antonić

R: Bratislav Jović

O: Miloš Grujić

Delegat: Bratislav Denić

R: Stevan Lazarević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Ivan Stanković

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Čair

O: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

R: Stefan Filipović (S)

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Ivan Biorac

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: USC Čair

Delegat: Slavenko Matović

O: Nikola Rabrenović

R: Nikola Aleksić

R: Marko Majstorović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Branko Galić

R: Ivan Biorac

R: Marko Majstorović

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Sportska sala Pendik

O: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Igor Mladenović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

O: Marjan Sarka

R: Blagoje Mijailović

R: Stefan Batinica

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Željko Stankov

O: Nikola Aleksić

R: Branko Galić

R: Vladan Radulović

Stadion: sportski centar Mladost

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Nemanja Radić

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion:

Nema podataka

Stadion: Sala Pinki

O: Marjan Sarka

R: Blagoje Mijailović

Delegat: Boris Pravilović

R: Nikola Rabrenović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: SC Mladost

O: Petar Radojčić

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: hala Čair

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Vladimir Franeta

R: Miloš Grujić

R: Aleksandar Minić

O: Bojan Milić

Stadion: Sala Jezero

O: Oliver Nikolić

R: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka