Sudije

Prva Futsal liga 20/21

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion:

VAR: Oliver Nikolić

R: Bojan Milić

R: Miloš Grujić

Delegat: Mile Bekrić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: USC Voždovac

VAR: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Ivan Biorac

Delegat: Miloš Lazarević

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Delegat: Vladan Miladinović

VAR: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

R: Aleksandar Ranđelović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Sportska sala Pendik

VAR: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Dušan Arsović

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: Sala Ranko Žeravica

VAR: Petar Radojčić

R: Dragutin Božović

R: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Berisavac

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: KSC Pinki

VAR: Dragutin Božović

R: Miloš Jocović

R: Vladimir Tošić

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: hala Čair

VAR: Nebojša Panić

R: Nikola Rabrenović

R: Branko Galić

Posmatrač: Sreten Vasić

Delegat: Nebojša Dinić

Stadion: Dvorana Vranje

VAR: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Ivan Stanković

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

VAR: Nikola Aleksić

R: Vladan Radulović

R: Predrag Vujić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Delegat: Miloš Berisavac

VAR: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Stefan Batinica

Stadion: Sala Ranko Žeravica

VAR: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Marko Majstorović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: USC Čair

VAR: Dragutin Božović

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Bojan Milić

R: Oliver Nikolić

R: Željko Stoilkov

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sportska sala Pendik

VAR: Petar Radojčić

R: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: Sala Jezero

VAR: Nikola Rabrenović

R: Predrag Lazarević

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

R: Đorđe Ninić

Stadion: sportska hala Vranje

VAR: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Dejan Stajić

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: KSC Pinki

VAR: Aleksandar Minić

R: Oliver Nikolić

R: Marko Majstorović

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Sportska sala Pendik

VAR: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Strahinja Radović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Petar Radojčić

R: Aleksandar Jakšić

R: Đorđe Ninić

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: hala OŠ Sveti Sava

VAR: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

R: Vladan Đermanović

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Nikola Rabrenović

R: Nikola Aleksić

R: Branko Galić

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Čair

VAR: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Ivan Stanković

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

VAR: Aleksandar Minić

R: Oliver Nikolić

R: Ivan Biorac

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Sala Jezero

VAR: Bojan Graovac

R: Vladan Đermanović

R: Bane Papišta

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: USC Čair

Delegat: Nikola Veljković

Posmatrač: Sreten Vasić

R: Danijel Ristić

R: Stefan Filipović

VAR: Bojan Milić

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

VAR: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Dušan Arsović

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala Pinki

R: Branko Galić

VAR: Nebojša Panić

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Zoran Bogdanov

R: Petar Radojčić

Stadion: Sala Vranje

R: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

VAR: Aleksandar Jakšić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

R: Ivan Biorac

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Radenko Bošković

VAR: Nikola Rabrenović

R: Nikola Aleksić

Stadion: Sportska sala Pendik

VAR: Dragutin Božović

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

VAR: Dalibor Stanković

R: Radoslav Milenković

R: Marko Martinović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: Sala Jezero

VAR: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Nemanja Radić

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

R: Miloš Jocović

VAR: Dragutin Božović

R: Predrag Vujić

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

VAR: Petar Radojčić

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

R: Bane Papišta

R: Bratislav Jović

Stadion: Sala Pinki

VAR: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Dušan Arsović

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Oliver Nikolić

R: Miloš Grujić

R: Aleksandar Ranđelović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Delegat: Željko Marić

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

VAR: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Marko Majstorović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Delegat: Bratislav Denić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

VAR: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Dragutin Božović

R: Bane Papišta

R: Vladan Đermanović

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: Sportska sala Pendik

VAR: Nebojša Panić

R: Nikola Rabrenović

Posmatrač: Radenko Bošković

Delegat: Darko Petronijević

R: Nikola Aleksić

Stadion: Sala Vranje

VAR: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Sala Jezero

VAR: Oliver Nikolić

R: Miloš Grujić

R: Nemanja Radić

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

VAR: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Marko Majstorović

Delegat: Leonardo Matić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Posmatrač: Sreten Vasić

VAR: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

R: Stefan Filipović

Delegat: Nebojša Ristić

Stadion: Sala Pinki

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Boris Pravilović

VAR: Dragutin Božović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: hala Jezero

VAR: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Nemanja Radić

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: Sala Vranje

VAR: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Miloš Grujić

Delegat: Nikola Veljković

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sala Pinki

VAR: Nebojša Panić

R: Nikola Rabrenović

R: Ivan Biorac

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

VAR: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Ivan Stanković

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Delegat: Mile Bekrić

R: Stefan Filipović (S)

VAR: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

Stadion: hala Jezero

VAR: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Strahinja Radović

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

VAR: Nikola Aleksić

R: Vladan Radulović

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Dragan Radovanović

R: Stefan Batinica

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

VAR: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Stevan Lazarević

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Petar Radojčić

R: Bojan Graovac

R: Predrag Vujić

Posmatrač: Zoran Antonić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: Sportska sala Pendik

VAR: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Petar Radojčić

R: Aleksandar Jakšić

R: Vladimir Tošić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: hala Čair

VAR: Danijel Ristić

R: Stefan Filipović (S)

R: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: OŠ. Sv. Sava

VAR: Aleksandar Minić

R: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: Sala Vranje

VAR: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Igor Mladenović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: KSC Pinki

VAR: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

R: Stefan Batinica

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Milić

R: Bojan Burojević

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Sala Jezero

VAR: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Nemanja Radić

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Čair

VAR: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Željko Stoilkov

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: hala Ranko Žeravica

VAR: Dalibor Stanković

R: Radoslav Milenković

R: Marko Martinović

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USC Čair

VAR: Petar Radojčić

R: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: SC Mladost

VAR: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Stevan Lazarević

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

VAR: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Ivan Biorac

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala Pinki

VAR: Petar Radojčić

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Sportska sala Pendik

VAR: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

R: Stefan Filipović (S)

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Predrag Lazarević

R: Đorđe Ninić

R: Marko Savić

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sala Jezero

Posmatrač: Zoran Antonić

R: Bratislav Jović

VAR: Miloš Grujić

Delegat: Bratislav Denić

R: Stevan Lazarević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Ivan Biorac

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: USC Čair

Delegat: Slavenko Matović

VAR: Nikola Rabrenović

R: Nikola Aleksić

R: Marko Majstorović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Ivan Stanković

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Čair

VAR: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

R: Stefan Filipović (S)

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Željko Stankov

VAR: Nikola Aleksić

R: Branko Galić

R: Vladan Radulović

Stadion: sportski centar Mladost

VAR: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Nemanja Radić

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Marjan Sarka

R: Blagoje Mijailović

R: Stefan Batinica

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Branko Galić

R: Ivan Biorac

R: Marko Majstorović

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Sportska sala Pendik

VAR: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Igor Mladenović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: Sala Pinki

VAR: Marjan Sarka

R: Blagoje Mijailović

Delegat: Boris Pravilović

R: Nikola Rabrenović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala Jezero

VAR: Oliver Nikolić

R: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: hala Čair

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Vladimir Franeta

R: Miloš Grujić

R: Aleksandar Minić

VAR: Bojan Milić

Stadion: hala Čair

VAR: Nebojša Panić

R: Bratislav Jović

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Delegat: Nenad Mutavdžić

R: Vladan Radulović

Stadion: SC Mladost

VAR: Petar Radojčić

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: OŠ. Sv. Sava

VAR: Nikola Rabrenović

R: Nikola Aleksić

R: Ivan Biorac

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Delegat: Robert Petrović

VAR: Oliver Nikolić

R: Dejan Stajić

R: Stefan Batinica

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

VAR: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

R: Vladimir Tošić

Delegat: Željko Marić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Sportska sala Pendik

VAR: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Delegat: Vladan Miladinović

Stadion: STC Zlatibor

VAR: Bojan Burojević

R: Strahinja Radović

R: Nemanja Radić

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Zoran Antonić