Sudije

Prva Futsal liga 20/21

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: USC Voždovac

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Miloš Lazarević

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion:

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Bojan Milić

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Mile Bekrić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Dragutin Božović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Berisavac

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Delegat: Vladan Miladinović

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Delegat: Miloš Berisavac

Prvi sudija: Blagoje Mijailović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Stefan Batinica

Stadion: hala Čair

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Rabrenović

Treći sudija: Branko Galić

Posmatrač: Sreten Vasić

Delegat: Nebojša Dinić

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: Dvorana Vranje

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Prvi sudija: Blagoje Mijailović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Oliver Nikolić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Treći sudija: Đorđe Ninić

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Bane Papišta

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Strahinja Radović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: hala OŠ Sveti Sava

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Vladan Đermanović

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Oliver Nikolić

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: sportska hala Vranje

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Dejan Stajić

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Oliver Nikolić

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: USC Čair

Delegat: Nikola Veljković

Posmatrač: Sreten Vasić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Stefan Filipović

Prvi sudija: Bojan Milić

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Vladan Đermanović

Treći sudija: Bane Papišta

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Radenko Bošković

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Sala Pinki

Treći sudija: Branko Galić

Prvi sudija: Nebojša Panić

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Drugi sudija: Petar Radojčić

Stadion: Sala Vranje

Drugi sudija: Bojan Milić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Drugi sudija: Miloš Jocović

Prvi sudija: Dragutin Božović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: Sala Pinki

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

Prvi sudija: Petar Radojčić

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Bratislav Jović

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Marko Majstorović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Delegat: Bratislav Denić

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Rabrenović

Posmatrač: Radenko Bošković

Delegat: Darko Petronijević

Treći sudija: Nikola Aleksić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Delegat: Željko Marić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Vladan Đermanović

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: Sala Vranje

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Sala Pinki

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Boris Pravilović

Prvi sudija: Dragutin Božović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: hala OŠ Mika Antić

Posmatrač: Sreten Vasić

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Stefan Filipović

Delegat: Nebojša Ristić

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

Prvi sudija: Blagoje Mijailović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Leonardo Matić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Sala Pinki

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Rabrenović

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Delegat: Mile Bekrić

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Stadion: Sala Vranje

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Nikola Veljković

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: hala Jezero

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

Prvi sudija: Blagoje Mijailović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Dragan Radovanović

Treći sudija: Stefan Batinica

Stadion: hala Jezero

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Predrag Vujić

Posmatrač: Zoran Antonić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: Sala OŠ Mike Antić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Bojan Milić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: hala Čair

Prvi sudija: Danijel Ristić

Drugi sudija: Stefan Filipović (S)

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sala Vranje

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Igor Mladenović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Aleksandar Jakšić

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Milić

Treći sudija: Bojan Burojević

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Bane Papišta

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: hala Ranko Žeravica

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: Sala Pinki

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Sala OŠ.SV.Sava

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Čair

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USC Čair

Delegat: Slavenko Matović

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Marko Majstorović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: Sala Jezero

Posmatrač: Zoran Antonić

Treći sudija: Bratislav Jović

Prvi sudija: Miloš Grujić

Delegat: Bratislav Denić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Željko Stankov

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Vladan Radulović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Igor Mladenović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: sportski centar Mladost

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: Sala Pinki

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Boris Pravilović

Treći sudija: Nikola Rabrenović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Sala Jezero

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Dejan Stajić

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: hala Čair

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Treći sudija: Miloš Grujić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Prvi sudija: Bojan Milić

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: hala Čair

Prvi sudija: Nebojša Panić

Treći sudija: Bratislav Jović

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Stadion: Sala Ranko Žeravica

Delegat: Robert Petrović

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Dejan Stajić

Treći sudija: Stefan Batinica

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: STC Zlatibor

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Strahinja Radović

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Milić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Delegat: Vladan Miladinović

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Miloš Jocović

Drugi sudija: Predrag Vujić

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Željko Marić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Radenko Bošković