Sudije

Omladinska liga - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: stadion Rajko Mitić - jug - prirodna trava

Glavni sudija: Igor Stojilković

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Delegat: Zoran Jovanović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nebojša Zeljković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Miloš Simović

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Delegat: Boban Ilić

II pomoćnik: Nikola Antić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Igor Tomić

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

Glavni sudija: Danilo Grujić

II pomoćnik: Jovan Grujić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Lazar Tripković

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Nebojša Savić

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Bogdan Džaković

Delegat: Zoran Jovanović

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

II pomoćnik: Andreja Piljak

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

Glavni sudija: Marko Vukićević

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Srđan Ćirić

I pomoćnik: Aleksandar Stanojković

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Goran Stanojević

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dejan Petković

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Dejan (Vranje) Dimitrijević

II pomoćnik: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Igor Tomić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Filip Janković

Glavni sudija: Lazar Tripković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Nebojša Savić

Stadion: stadion FK Car Konstantin

I pomoćnik: Srđan Minić

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion FK Rakovica

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Glavni sudija: Miloš Živanović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Kristijan Čapo

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Nemanja Bosin

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Miloš Simović

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Aleksandar Simić

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Miloš Rajković

Glavni sudija: Zoran Široki

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Delegat: Boban Ilić

Glavni sudija: Miloš Grujičić

I pomoćnik: Aleksandar Ranđelović

II pomoćnik: Dušan Milenković

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Delegat: Zoran Jovanović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Andreja Piljak

Stadion: stadion Rajko Mitić - jug - prirodna trava

Delegat: Branislav Gašić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Aleksandar Stanojković

II pomoćnik: Ivan Krstić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Dragan Arsić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nebojša Zeljković

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: stadion FK Rakovica

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Glavni sudija: Ivan Stamenković

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Zoran Jovanović

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Radoslav Maksimović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Delegat: Boban Ilić

II pomoćnik: Dejan (Vranje) Dimitrijević

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Filip Janković

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Miomir Grčić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Branko Galić

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miroljub Petković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Zoran Jovanović

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Stadion: Stadion FK "Car Konstantin"

Glavni sudija: Milan Mitić

Delegat: Jovan Marjanović

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Nikola Đorović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

II pomoćnik: Marko Živković

Delegat: Filip Janković

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Jovan Grujić

Delegat: Igor Tomić

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Miloš Rajković

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Nikola Vučinić

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Delegat: Boban Ilić

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miroljub Petković

Delegat: Zoran Jovanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Marko Hrutka

Glavni sudija: Dejan Trifković

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Darko Savović

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Vojislav Kesić

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nemanja Gajdobranski

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Radoslav Maksimović

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Aleksandar Stanojković

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Delegat: Igor Tomić

Stadion: Stadion FK "Car Konstantin"

Glavni sudija: Stefan Ćirić

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Dejan (Vranje) Dimitrijević

Delegat: Miomir Grčić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Marko Dimitrijević

Delegat: Filip Janković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Željko Petković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Aleksandar Stanojković

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Zoran Jovanović

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Milan Penčić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Bojan Paštar

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Nikola Glišić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Svetlana Bilić

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Stadion: stadion Rajko Mitić - jug - prirodna trava

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Aleksandar Stanojković

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Ivica Stojanović

Delegat: Boban Ilić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Miloš Živanović

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Zoran Jovanović

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Miloš Milićević

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Filip Janković

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Pavle Piper

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Živanović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Jovan Borović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Nikola Borović

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

II pomoćnik: Ivan Krstić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Zoran Jovanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Nikola Vučinić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Svetlana Bilić

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Igor Stojilković

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Delegat: Boban Ilić

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Goran Stanojević

Delegat: Željko Petković

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Delegat: Igor Tomić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miloš Milićević

II pomoćnik: Miloje Milićević

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Aleksandar Stanojković

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Lazar Tripković

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Nikola Marković

Delegat: Filip Janković

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Miomir Grčić

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Dejan (Vranje) Dimitrijević

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Nemanja Gajdobranski

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Miroljub Petković

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Darko Savović

Delegat: Radoslav Maksimović

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Goran Šain

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Delegat: Boban Ilić

II pomoćnik: Miloš Milićević

Glavni sudija: Borko Mijajlović

I pomoćnik: Ivan Blagojević

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Miroljub Petković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Filip Janković

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Nikola Đorović

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Nikola Vučinić

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Delegat: Igor Tomić

Stadion: Omladinski stadion

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Milovan Ristić

II pomoćnik: Dalibor Đurđević

Delegat: Zoran Jovanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Igor Stojilković

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Delegat: Dejan Petković

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Glavni sudija: Danilo Grujić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Jovan Grujić

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Andreja Piljak

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Miloš Simović

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Bojan Paštar

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Nemanja Petrović

Glavni sudija: Lazar Tripković

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Dejan (Vranje) Dimitrijević

Delegat: Boban Ilić

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Slobodan Krstić

II pomoćnik: Nikola Antić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Slavko Mišić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Goran Božović

Glavni sudija: Miloš Živanović

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Zoran Jovanović

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Glavni sudija: Borko Mijajlović

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Nikola Antić

Delegat: Boban Ilić

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Dejan Lješnjak

II pomoćnik: Marko Hrutka

Delegat: Jovan Borović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Željko Petković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

Glavni sudija: Jovan Šegrt

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Nikitović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Marko Živković

Delegat: Filip Janković

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Stefan Ćirić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Delegat: Miomir Grčić

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

I pomoćnik: Dušan Milenković

II pomoćnik: Uroš Stojković

Delegat: Igor Tomić

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Neven Zekonja

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Omladinski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Subotica

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: SC Kruševac veštačka trava

Nema podataka