Sudije

Omladinska liga - delegiranje 21/22

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

II pomoćnik: Boško Božović

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Glavni sudija: Lazar Lukić

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Lazar Tripković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Stefan Jeremić

Delegat: Petar Davidović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Borko Mijajlović

I pomoćnik: Miloš Mitić

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: Stadion Čika Dača

II pomoćnik: Nikola Antić

Delegat: Veljko Beloica

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Oliver Petrović

Stadion: FK Zemun

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Željko Đurić

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Jelena Mance

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Ivan Krstić

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Delegat: Jovan Borović

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Delegat: Dejan Đurović

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Delegat: Radoslav Maksimović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Delegat: Lazar Stevanović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nikola Đorović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Bojan Tomović

Delegat: Željko Mohora

Stadion: SC Vujadin Boškov

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Miloš Simović

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Miodrag Miljković

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Željko Petković

Stadion: OFK BEOGRAD

Delegat: Setmer Sulejmanović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Glavni sudija: Dušan Pjevac

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Boško Rašković

Stadion: stadion FK Voždovac

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Andrija Stojanović

Delegat: Srđan Ćirić

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: FK Zemun

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Delegat: Miodrag Miljković

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Delegat: Zoran Velimirović

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Glavni sudija: Danilo Nikolić

Delegat: Dejan Filipović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

Delegat: Veljko Beloica

Glavni sudija: Marko Srećković

II pomoćnik: Milan Nedeljković

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Predrag Rađen

Delegat: Vojislav Kesić

II pomoćnik: Luka Živković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Zoran Milovanović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: FK BASK

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

II pomoćnik: Miloš Šavija

Glavni sudija: Nebojša Zeljković

I pomoćnik: Bojan Laluja

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Momčilo Marković

Delegat: Jelena Mance

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Bojan Tomović

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Miodrag Miljković

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Predrag Rađen

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Marko Draškić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Ilija Novaković

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Delegat: Dejan Đurović

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Stadion: FK Radnički

Glavni sudija: Milan Stefanović

Delegat: Setmer Sulejmanović

II pomoćnik: Nikola Obradović

I pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Delegat: Željko Petković

Glavni sudija: Marko Gnjatović

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Nebojša Savić

Glavni sudija: Lazar Tripković

Delegat: Zoran Velimirović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Aleksandar Vladić

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Glavni sudija: Miroslav Matić

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Danilo Jerinić

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Delegat: Vedran Mišić

I pomoćnik: Boško Božović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Slobodan Danilović

II pomoćnik: Stefan Petrović

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Ivan Blagojević

Delegat: Veljko Beloica

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Lazar Lukić

Delegat: Srđan Ćirić

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Goran Šain

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Glavni sudija: Marko Gnjatović

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Voždovac

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

I pomoćnik: Bojan Tomović

II pomoćnik: Goran Šain

Delegat: Jelena Mance

Glavni sudija: Predrag Janjuš

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Nikola Marković

Delegat: Petar Davidović

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Jovan Borović

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Delegat: Dejan Filipović

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Predrag Rađen

II pomoćnik: Aleksandar Vladić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Miodrag Miljković

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Nikola Borović

Stadion: stadion FK Voždovac

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Delegat: Ivan Bojović

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Aleksandar Marjanović

II pomoćnik: Srđan Milićević

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Delegat: Dejan Đurović

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Bojan Laluja

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Budimir Davidović

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

Stadion: FK BRODARAC

Delegat: Branislav Burovac

II pomoćnik: Ilija Lovre

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Petar Radić

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

II pomoćnik: Nikola Čotrić

Glavni sudija: Miroslav Matić

Delegat: Vojislav Kesić

I pomoćnik: Nemanja Vučićević

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

I pomoćnik: Branislav Ljubinković

Glavni sudija: Neđo Mrđa

II pomoćnik: Miloš Maksimović

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Momčilo Grković

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Glavni sudija: Marko Ivković

Stadion: FK BASK

Delegat: Željko Petković

II pomoćnik: Novak Novaković

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Miloš Karadžić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Goran Bogićević

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Delegat: Veljko Beloica

II pomoćnik: Miloš (Rača) Nikolić

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Duško Đurić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Marko Hrutka

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Neven Zekonja

II pomoćnik: Dušan Zorić

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK TSC škola fudbala

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mladost veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Subotica-vestačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion Čika Dača veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Voždovac

Nema podataka

Stadion: FK "Mačva"-veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka